Riskni milión!

Soutěžní / Reality-TV
Slovensko, 2012, 30 min

Účinkují:

Vlado Voštinár

Zábavno-vedomostná súťažná relácia, v ktorej súťažiaci hrajú o milión eur. Ten im pripadne už na začiatku hry a snažia sa ho udržať počas siedmich otázok, na ktoré odpovedajú z okruhov, ktoré majú k dispozícii. Z okruhov si vyberajú podľa ľubovoľného poradia. K dispozícii majú troch žolíkov v podobe rozloženia peňazí a jeden v podobe preskočenia otázky, pričom ak ho použijú, prídu o polovicu sumy. Počet možností odpovedí od otázky k otázke rastie. (Marek1991)

AxelWers

Zaujímavý štýl súťaže, ale zase nič prevratné. 35% Voštinár mi pripadá nejaký pomýlený, chvíľu súťažiacemu tyká, chvíľu vyká... ()

liberita

Za posledné roky vedomostné súťaže na našich staniciach buď vôbec nechodia, alebo sú to pseudovedomostné nudné relácie recyklujúce opotrebovaných moderátorov (Duel na Stv 1, Páli Vám to ? s mizerným Kočišom). Ani Riskni milión nedosahuje úroveň Riskuj ! Štefana Bučka, čo bola moja obľúbená kvíz šou. Priemerná relácia však má sympatického a vtipného Vlada Voštinára, ktorý súťažiacich často nepriamo navedie na správnu odpoveď. Nesúhlasím s názorom, že otázky sú príliš ťažké, alebo že vyhrať milión je v súťaži nemožné. Len sa skrátka ešte nenašiel nikto s vyváženou kombináciou vedomostí a zdravého sedliackeho rozumu, čo by to dokázal. ()

BUBO26 odpad!

Hra ktorá je postavená tak, aby nik nevyhral. Otázky vybrané tak, aby ten čo sa priamo nezaoberá odborom, v ktorom je otázka, nemal šancu. Každé použitie žolíka vám vezme polovicu peňazí. Na každej otázke rozkladáte peniaze a tým väčšinou prichádzate o väčšinu zo sumy. Voštinár s úlisným úsmevom by si mal zopakovať anglickú výslovnosť. Vedomostné relácie mám rád, ale toto NIE! ODPAD! ()

stacey99

Škoda, že súťaž je postavená na tom, aby súťažiaci peniaze skôr nevyhrali ako vyhrali. Otázky sú buď super ľahké (čo vám aj tak výhru nezabezpečí, keďže súťažiacej chýba aj základný všeobecný prehľad) alebo také ťažké, že pokiaľ sa konkrétnej oblasti nevenujete neostáva vám nič iné ako hrať tipos bingo. Ja mám vedomostné súťaže rada, človek sa dozvie kde-čo nové a toto mohla byť fajn relácia, ale chýba jej vyváženosť skladby otázok (najlepšie sú oblasti ako Panelák a TV Joj, fujky), väčšia šanca na výhru a hlavne vtipný moderátor, ktorým Voštinár bohužiaľ pre mňa nie je. ()

futbalista odpad!

Tak hroznú vedomostnú reláciu si ani nepamätám. Kategórie ako "Osobnosti Tv Joj" alebo iné "vedomostno-korektné/adekvátne" k takýmto súťažiam, sú kus od veci. Navyše tam chodia ľudia, ktorí napr. nevedia, že existuje vodný slalom či kde sa bude konať olympiáda v roku 2012. Moderator tam nepasuje, ľudia mi tam nepasujú... Hodnotenie 0/0 alebo 0% ()

oasismanik

Ale..aj tieto sútaže sú tu? No nič, idem rýchlo podávať 5 hviezdičiek všetkym, lebo to je to jediné, čo ma ešte v tých našich pojebaných televíziach baví, aj keď toto je jedna z tých pofidérnejších relácií. ()

chup44

Teraz to opakujú a... WTF? Tie otázky, to nemôže hádam nik vyhrať. Nápad ako dobrý, no zbytočne ťažká súťaž + Voštinár sa sem fakt nehodí... ()

wodnar

Výborná súťaž s netypickým systémom.Väčšina otázok je však naozaj brutálna a nezostáva čistá tipovačka, ale na tom je aj založená táto súťaž. Keby každý vyhral denne jeden milion eur, TV JOJ by asi skončila :-).Ale je to aj o tom, ako čo komu sadne a v čom je dobrý. Pre mňa O.K., výborný a počúvateľný Vlado Voštinár v roli moderátora k tomu. ()

MisoSasky

Výborná šou, ktorej sa dajú vyčítať len dve veci: krátke trvanie (50 minút a dve reklamy by bolo lepšie ako 30 minút a jedna reklama) a výber súťažiacich (reálne sa milión vyhrať nedá, preto by to chcelo viac rozhladených a príjemných ľudí, než študentov fyziky alebo prihlúple chechtajúce dievčatá. ()