Riskni milión! (TV pořad)

Soutěžní / Reality-TV

Slovensko, 2012, 30 min

Účinkují:

Vlado Voštinár

Nereálne prejsť všetkými otázkami bez zakopnutia (niektoré sú poriadne záludné ).clovek musí byť akademik,ani to by asi nestačilo,aby sa mohol tešiť s výhry 1.000 000 eur .Mať obrovský prehľad v každej oblasti.. Nereálne a nemožné! Voštinár v úlohe moderátora skvelý,išlo mu to.Veľká škoda ho! Kam sa stratila i tak fajnová relácia ?!(31.3.2013)

• ZinedineCR7

Program, ktorý ma obrovský potenciál. Aj keď skôr sa hodí napísať-ktorý by mal obrovský potenciál. Program ma trvať 30 minút, ale vďaka reklamám a Voštinárovom odbavovaní (keď si oproti nemu sadne mladá slečna) trvá program tak 15 minút. Témy sú buď strašne ľahké alebo dostanete blbú tému, ktorá môže narážať na hocičo (napríklad téma ,,Včely" a otázka bude ,,Kam letela včielka Mája v jedenástej časti spolu s Vilkom" ). Ďalšou kapitolou samou o sebe sú súťažiaci, ktorí sú po väčšine posratí až za ušami a celý čas sú si istý odpoveďou, aby to nakoniec aj tak rozložili. Najmä ma doráža, keď hneď v prvej otázke rozložia peniaze rovnomerne miesto toho, aby tu otázku jednoducho posunuli. Ostalo by im 500 000 miesto 333 333(4), ale nieeeee načo? Podľa mňa to dlhú životnosť mať nebude, čo je na jednej strane škoda, ale na druhej JOJka vďaka tomu, čo tu zhrnul, ani nemohla čakať nič iné...(8.6.2012)

Soutěžící dostane na začátku mega v eurech a musí se probít přes sedm otázek se třemi možnostmi sázet peníze na více odpovědí a jednou možností přeskočit otázku za cenu 50% . Pokud odpoví na všech sedm otázek tak vyhrává částku, která mu zbude. Prvních deset dílů byly otázky neprůchodné a nikdo nic nevyhrál, což bylo tak demotivační, že to diváky nebavilo. Potom už vyhrával každý čtvrtý. Vědomostní soutěž s širokým spektrem témat, z nichž některé jsou vyloženě na náhodu. Přesto z vědomostních soutěží éry po Milionáři jedna z lepších. Nejvíce si soutěžící sice odnesli kolem 10.000 eur, ale i díky komentátorovi to bylo zábavné. PS: Moderátorovi jsem nevěřil, že nezná odpověď před potvrzením odpovědi.... PS2: Jestli mi tahle soutěž něco dala tak znalost, že meloun není ovoce, ale nejsladší zelenina.(24.2.2019)

• BUBO26

Hra ktorá je postavená tak, aby nik nevyhral. Otázky vybrané tak, aby ten čo sa priamo nezaoberá odborom, v ktorom je otázka, nemal šancu. Každé použitie žolíka vám vezme polovicu peňazí. Na každej otázke rozkladáte peniaze a tým väčšinou prichádzate o väčšinu zo sumy. Voštinár s úlisným úsmevom by si mal zopakovať anglickú výslovnosť. Vedomostné relácie mám rád, ale toto NIE! ODPAD!(30.7.2012)

Vedomostné súťaže mám rád a aj sa ich sám zúčastňujem. V momentálnom vysielacom "marazme" súkromných TV je každá súťaž aspoň malou náplasťou. Po pár reláciách však musím konštatovať, že je takmer vyložene založená na šťastí a výsledkom je, že za dva týždne pozerania súťažiaci dokopy vyhrali veľké h... Voštinár si robí svoje, čo tam už nakomentujete.(16.3.2012)