Riskni milión! (TV pořad)

Soutěžní / Reality-TV

Slovensko, 2012, 30 min

Účinkují:

Vlado Voštinár
  • BUBO26

Hra ktorá je postavená tak, aby nik nevyhral. Otázky vybrané tak, aby ten čo sa priamo nezaoberá odborom, v ktorom je otázka, nemal šancu. Každé použitie žolíka vám vezme polovicu peňazí. Na každej otázke rozkladáte peniaze a tým väčšinou prichádzate o väčšinu zo sumy. Voštinár s úlisným úsmevom by si mal zopakovať anglickú výslovnosť. Vedomostné relácie mám rád, ale toto NIE! ODPAD!(30.7.2012)

Nereálne prejsť všetkými otázkami bez zakopnutia (niektoré sú poriadne záludné ).clovek musí byť akademik,ani to by asi nestačilo,aby sa mohol tešiť s výhry 1.000 000 eur .Mať obrovský prehľad v každej oblasti.. Nereálne a nemožné! Voštinár v úlohe moderátora skvelý,išlo mu to.Veľká škoda ho! Kam sa stratila i tak fajnová relácia ?!(31.3.2013)

• morena.jea

Česká verzia tejto súťaže bola naozaj super s dobrým moderátorom. Tento náš Voštinár je neuveriteľne nepríjemný, nechápem kto ho tam obsadil. Niektoré jeho úškľaby mi sú doslova proti srsti. Veľmi rada by som súťaž pozerala, ale nemôžem prekonať odpor voči nemu. Sledovať to dokážem iba s vypnutým zvukom.(21.2.2012)

Vedomostné súťaže mám rád a aj sa ich sám zúčastňujem. V momentálnom vysielacom "marazme" súkromných TV je každá súťaž aspoň malou náplasťou. Po pár reláciách však musím konštatovať, že je takmer vyložene založená na šťastí a výsledkom je, že za dva týždne pozerania súťažiaci dokopy vyhrali veľké h... Voštinár si robí svoje, čo tam už nakomentujete.(16.3.2012)

• futbalista

Tak hroznú vedomostnú reláciu si ani nepamätám. Kategórie ako "Osobnosti Tv Joj" alebo iné "vedomostno-korektné/adekvátne" k takýmto súťažiam, sú kus od veci. Navyše tam chodia ľudia, ktorí napr. nevedia, že existuje vodný slalom či kde sa bude konať olympiáda v roku 2012. Moderator tam nepasuje, ľudia mi tam nepasujú... Hodnotenie 0/0 alebo 0%(17.4.2012)