Hotel Paradise (TV pořad)

Reality-TV / Romantický

Česko / Slovensko, 2012, 45 min

Samuel Jaško
  • L_O_U_S

Banda vymletých pitomců si jede užívat do Karibiku, aby jejich radosti a strasti občas přerušené nějakým tím zásunem sledovali podobně vymletí pitomci u televizních obrazovek. Djkoma: Ano, realita je opravdu taková, lidi jsou opravdu hloupí a baví se o sexu jako o pití panáků v baru, ale proč o tom točit pořady? (988.)(14.9.2014)

• Havenohome

Najvtipnejšie pôsobí skutočnosť, že režisér tohto produktu je aktuálne doktorantom na VŠMU, kde mimo iné učí na katedre dokumentárnej tvorby (pokiaľ nie je práve v Karibiku na place!). A úplne najväčšia sranda je, keď sa nechá režisér tohto filmu počuť (povie to dokonca aj v jednom dokumentárnom filme o gýči), že Slepé lásky, alebo aj Obrazy starého sveta sú väčší gýč ako napríklad Farmár hľadá ženu. :)(14.6.2012)

• Sinecod

Příšerné. U sledování jsem se nestačila divit. Kdyby tam byl alespoň jeden inteligentní člověk, který by to bral s nadsázkou a ironií a z těch idiotů si tam dělal legraci, aspoň by tam bylo něco na co se dívat bez nutkání hodit telku z okna. Jenže sou tam všichni úplně a totálně vymletý a všichni vypadají stejně akorát je někdo blonďatej a někdo tmavovlasej. Tohle se ani nedá brát jako nějaká studie společnosti, protože to vypadá, že na castingu dali účastníkům otázku: Jaký je rozdíl mezi talířem a ovcí? a kdo neodpověděl správně, ten prošel. A člověk se u toho nemůže ani zasmát, protože se mu chce spíš brečet. Hrůza! Sem z toho byla úplně nešťastná...(27.3.2012)

• SaNcHeZ_cz

Ano chápu, že to některým lidem přijde jako vcelku reálně založená show. To ovšem nemění nic na tom, že je to břečka která má k zábavnosti skutečně daleko. Jednoduše nevidím důvod ve sledování něčeho, co dostanete po půlnoci na každé druhé diskotéce nakondenzované do sympatického prostoru. Někoho možná celá ta erotika v lobotomickém balení baví, nicméně já očekávám od televizní zábavy poněkud hodnotněji strávenou třičtvrtě hodinku.(25.3.2012)

• Attta

U téhle reality show mě zajimá jen jedna věc - kolik museli dát všem soutěžícím aby se jí vůbec zůčastnili, protože není možné aby do tohodle šel někdo dobrovolně a jen s pouhou nadějí, že to vyhraje! VELKÝM problémem u tohoto typu reality show jsou kritéria, podle kterých producenti(nebo kdo to dělá) vybírají soutěžící -> vždy vládne majorita pěkných(obojí význam) idiotů. Ano, možná někdy v roce 1, kdy takovéto soutěže začínaly, se na to dívák ze zvědavosti podíval, ale po několika dekádách trapných ohraných TV reality show z vytřískaného už nic nevykouzlí ani kouzelník, natož PRIMA love. Jak většinou u kometářů doporučuju zhlédnutí, zde platí opak. Neztrácejte čas a rovnou si pusťtě něco na DVD a uděláte daleko líp. Nehodnotitelná kravina.(7.3.2012)

• - Natáčení probíhalo tři měsíce v Dominikánské republice v hotelovém komplexu Casa Alegre, jehož hodnota je dvanáct a půl miliónů amerických dolarů. (JoranProvenzano)

• - Průběh natáčení narušila situace, kdy do areálu hotelu vnikla ozbrojená majitelka se štábem spolupracující společnosti a ohrožovala přítomné na životech. Natáčení finále se poté přesunulo do bratislavských ateliérů. Důvodem byl dluh, který narost až do výše 1 000 000 amerických dolarů. Tracey Cuesta přitom upozornila slovenskou produkci ještě před 5. březnem, kdy se začala show vysílat, že nebude možné natáčení dokončit a odvézt vybavení ze země, pokud bude produkce cokoliv dlužit. (JoranProvenzano)

• - Na Hotel Paradise bylo ve večerních hodinách podáno celkem 85 stížností na hluk. (Dlee)