Hotel Paradise (TV pořad)

Reality-TV / Romantický

Česko / Slovensko, 2012, 45 min

Samuel Jaško
  • kulyk

Moc netuším, o co produkci jde. Buď ať tam ti gejští pornoherci rovnou ukážou svraštěry a kotrmelíny odhodí plafky s tím, že větší množství tmelu v dudách a rovnější čárka vítězí, nebo nechť to zabalí, protože jiný přínos rozhodně nebude dosažen. Celý pořad je zmatečný souhrn nesmyslných promluv na téma silikony či kdo koho by co a za co, což patrně vychází nejen z vrozené imbecility soutežících, ale též z dramatické neschopnosti realizačního týmu. Jisté milé osobě jsem v slabé chvilce slíbil, že tento pořad zkouknu, abych ho mohl ohodnotit. Dokázal jsem dát několikrát pár minut a dnes - celý díl. Taje pravidel souboje o vítězství mi zůstaly skryty, vypadá to, že se jedná o nekonečnou smyčku střídání mentola za vypadlou šlápotu a naopak. Patrně se vítězem vyhlásí ten, kdo vydrží bez přísunu pervitinu nejdéle.... Ke castingu bych si dovolil též několik poznámek. Evidentně nějaký psycholog dobešovského ražení vybíral co ,,nejzajímavější" typy podle výšky (nízkosti) jejich inteligence, schopnosti se exhibovat a sexuální apetence. A byl-li dotyčný jedinec někdy spojen s čímkoliv nemravným či tabuizovaným, o to lépe. No tak tento odborník to posral, neboť vybral jenom tlupu chlapíků, z nichž většina nosí na tváři nepokrytě kreténský výraz, a děvčátek, které se i při drsných babských hádkách trapně ztrácí uprostřed věty, marně hledajíc správný výraz pro cokoliv složitějšího než make up. Tento pokus o bůh ví co se ani nedá hodnotit. Odpad nevystihuje faktický stav. Smutně vzpomínám na vyhnojený, kde jsem se mohl ztotožnit s Jindrou, zanenávidět si Tonyho a opakovaně si pozvracet nohy z Hranáče. P.S:- ještě mi tak napadá, že tam oni krásní a uvědomělí jedinci neustále bojují o imunitu. Tak to je zase pěkné, že po dobu pobytu v jakési ostrovní destinaci nakazí akutním selháním imunity maximálně tak neopatrné domorodce. Vlastně by mohli zůstat ve vyhnanství nastálo i s tím Hivem - něco na způsob leprosárií.....(4.4.2012)

• Havenohome

Najvtipnejšie pôsobí skutočnosť, že režisér tohto produktu je aktuálne doktorantom na VŠMU, kde mimo iné učí na katedre dokumentárnej tvorby (pokiaľ nie je práve v Karibiku na place!). A úplne najväčšia sranda je, keď sa nechá režisér tohto filmu počuť (povie to dokonca aj v jednom dokumentárnom filme o gýči), že Slepé lásky, alebo aj Obrazy starého sveta sú väčší gýč ako napríklad Farmár hľadá ženu. :)(14.6.2012)

• eraserhead666

Viděl jsem jen nějakých cca 15-20 minut druhého dílu. I to však stačilo na následující zbožné zvolání: "Oživte, prosím, někdo Adolfa Hitlera, ať dokončí to, co nestihl - vyhladit ty dva debilní národy, jehož členové vymyslí, natočí a mezi lidi vypustí něco takového, jehož členové v tom dobrovolně účinkují a jehož členové se na to dobrovolně dívají". Tohle je naprostý úpadek čehokoliv, co si představíte pod pojmem televizní zábava. Ono třeba takové pecky jako Mama ožeň ma nebo Farmář hledá ženu o duchaplnosti populace zpravidla taky nějak extra moc nevypovídají, ale alespoň je to často fakt prdel se na to dívat. Tohle ale postrádá jakoukoliv stopu humoru, to je prostě jen debilní, hnusné, odporné. Já být ve štábu, tak nechám promluvit kalašnikov. Vycpané kozy a dutá hlava, zřejmě největší devíza pro účinkování v tomto pořadu. Už nikdy. Ani na mučidlech.(7.3.2012)

• Z0oMb3E

Zavrite škrečky pokope na malom priestore a nezastavia sa ani pred incestom. Presne tento typ programu ma vždy utvrdí v tom, že sa dá v televíznej kultúre stále klesať. Ešteže sa dá kukať aspoň na tie baby, i keď len s vypnutým zvukom. Pretože za tých 15 minút čo som programu venoval si každá o sebe myslela, že má na to viesť duchaplný rozhovor. Skončilo to ako vždy u pubertáckych rečí o dĺžke inteligenice pánskeho obyvateľstva. Apropo propagovaný páni znovu nastolili diskusiu sterilizovaní zo zákona, ale tentokrát som za! Ešteže tie týnky majú po príchode zo škôl na čo kukať.(5.4.2012)

• Zeck

Vydržel jsem to do první reklamy a už si ten odpad dokážu obhájit. Sračka nad sračky, odpornější než Big Brother na Nově, což tenkrát byla desetinásobně větší žumpa než VyVolení, takže Hotel Sračkadaise je absolutním vrcholem hoven posazených na hlavu českého diváka. Pořad je řádně uklizen na Primě Love, na kterou nikdo nekouká a vysílací čas naznačuje rovněž sebereflexi tvůrců, kteří po dokončení projektu usoudili, že na tuhle píčovinu vážně nikdo koukat nebude, takže když to stálo těch pár milionů, tak to odvysílat prostě musí, i kdyby se posrali. Je evidentní, že v tomhle pořadu bude hrát prim to, jestli si párečky parádně zašukají a kolik přírazů budou muset ti gayové předvést, než se vystříkají do těch plastikových kund potřených husím sádlem, aby funkčností co nejvíce připomínaly píču. Casting je prvoplánový, plný vymaštěných idiotů, aby předváděli přesně to, co od nich produkce očekává. Vypatlaný steroid idiot s vyholenou prdelí dává přednášky o tom, že miluje lidské zápachy a čte motivační knihy, další ocas je v show kvůli mámě, aby si skrze jeho šukání prohlídla Karibik, od pohledu děvka hnusná jak noc, údajná "playmate" posílá diváky dopředu do píče kvůli jejich údajné závisti, že je v televizi, protože se dokázala dostat do pořadu skrze "svoje odhodlaní" a kvality a ne přes postel, ale že tam ta píča je jenom proto, aby roztáhla nohy a ukázala kozy, to už jí nedojde.... ne vzdávám to, buďto bych se při sledování musel posrat smíchy nebo zeblít z podoby. Ten pořad je zkrátka ohavný a i když snesu hodně, tuhle spartakiádu debility nesnesu. Tak okatě dělat z diváků čuráky jako tento pořad, to se snad ještě nikomu nepovedlo. Cílová skupina: holky 14-16 let, nikdo normální při smyslech na to prostě koukat nedokáže. Pokud si budu chtít prohlédnout pěkné nahé holky, vyhoním si ho u porna, nebudu čumět na pokusy Gavriely o moderování show plné postižených lidí. 0%(5.3.2012)

• - Všechny světové verze Hotelu Paradise se natáčejí v Mexiku. Československá verze, která se filmovala v Dominikánské republice, je tak výjimkou. (..Lucas..)

• - Natáčení byl přítomen více než šedesátičlenný štáb, instalováno bylo čtyřicet kamer včetně devíti s nočním viděním a položeno bylo přes sedmnáct kilometrů kabelů. (JoranProvenzano)

• - Na Hotel Paradise bylo ve večerních hodinách podáno celkem 85 stížností na hluk. (Dlee)