poster

Hotel Paradise (TV pořad)

Reality-TV / Romantický

Česko / Slovensko, 2012, 45 min

Režie:

Samuel Jaško
 • Sinecod
  odpad!

  Příšerné. U sledování jsem se nestačila divit. Kdyby tam byl alespoň jeden inteligentní člověk, který by to bral s nadsázkou a ironií a z těch idiotů si tam dělal legraci, aspoň by tam bylo něco na co se dívat bez nutkání hodit telku z okna. Jenže sou tam všichni úplně a totálně vymletý a všichni vypadají stejně akorát je někdo blonďatej a někdo tmavovlasej. Tohle se ani nedá brát jako nějaká studie společnosti, protože to vypadá, že na castingu dali účastníkům otázku: Jaký je rozdíl mezi talířem a ovcí? a kdo neodpověděl správně, ten prošel. A člověk se u toho nemůže ani zasmát, protože se mu chce spíš brečet. Hrůza! Sem z toho byla úplně nešťastná...(27.3.2012)

 • MoiJe
  *

  Prvych par dielov som si to prilezitostne zapla k inej cinnosti, bola to pre mna pomerne vesela sonda do sveta "inych" ludi. Ked sa ale sonda dla vsetkeho zacyklila, videla som potom po dlhej dobe az finale. Najtrapnejsie finale cohokolvek, ake som kedy videla. Gavriely je marna. Tej Slovenke asi museli neustale nieco hovorit do sluchatka, lebo zasadne vety dokoncovala tak, ze bolo jasne, ze ich zaciatok si uz nepamata. Vsetci sa neustale lucili, aj ked vlastne zostavali v miestnosti a cele finale sa jednoducho skupinka ludi bavila o hovne. OK, v podstate o tom bola cela show, ale coho je vela... Inak teda najvacsimi minusmi danej show su asi absolutne ohybne pravidla (koniec koncov obaja finalisti vraj uz pocas show vyhodeni boli), neschopnost strategie ("ty si na mna vcera divne pozerala, chcem vyhodit teba") a ziadne polienka pod nohy sutaziacim (aspon ako vo Vyvolenych a v podobnych show, takze naozaj len sedeli a chytali bronz). Kazdopadne, ze show bude povrchna hovadinka, kde intelekt je skor na obtiaz, som cakala a nevadilo mi to, ale ze to bude nudna povrchna hovadinka, to je vylozene chyba tvorcov.(6.7.2012)

 • ABLABLABLA
  odpad!

  Stráááášná konina. Jako nechápu ty řeči typu, tady je to samá intrika a lhaní, a každý pomlouvá každého....panebože co čekali? Je to reality show, ne? Ale jedno se tomu musí nechat. To jejich neustálé "řešení" a vytahování toho jednoho a samého a v podstatě nedělají nic jiného, je vcelku k smíchu. Původně jsem neměla pražádný zájem, se na to dívat. Ale kamarádka mi řekla, že je to sranda pozorovat ty vypatlané mozky, a tak jsem se podívala na první díl a nemohla jsem prostě...zkoukla jsem docela dost dílů potom...dobře se mi smálo...skončila jsem asi někde u dílu ze 4.4. a nehodlám už dál pokračovat...ale je fakt, že jsem uvažovala, zda tomu nedat aspoň jednu * za to jak je trapné až je to komické. Ale nejde to...takže 0,5* i přestože nic takového tu není.(2.5.2012)

 • bassator
  **

  Neskutečná prdel sledovat ty inteligentky jak jedna pomlouvá druhou a jak si hrajou na dámičky a ty frajery jak se těm "barbienám" chtějí jen dostat pod sukně. Fakt prdel za tu dávám tu hvězdičku jinak to má úroveň na jistý odpad... Po skončení pořadu měním úplně názor na tuto show. Kvalitativně je to v úrovni odpadu, ale bohužel mě to strašně chytlo a viděl jsem úplně všechny díly a to jen z toho důvodu, že mě strašně bavilo i štvalo koukat na partu absolutních tupců a pozorovat jejich smělé plány aty jejich trapné vymatlané keci. Abych tedy nekřivdil všem, z těch 27 lidí kteří se v hotelu vystřídaly tak čtvrtina rozum měla, a půlka z té čtvrtiny byla i chytrá, ale ta ostatní verbež to byly hrůza kvůli které jsem se musel neustále rozčilovat. Nelituji toho, že jsem to sledoval, lituji jen toho jak to vše skončilo, to nemělo totiž žádnou úroveň, ten konec...(7.3.2012)

 • Aluska88
  odpad!

  Já snesu hodně. Seriously. Ale co se týče situace v českém filmu, seriálech, zábavních pořadech, reality show a podobných "craps", se už opravdu přestávám ovládat a mé smysly se bouří. To, co se děje, už přestává být únosné a není to už ani směšné. Je to bídné, trapné a ostudné. Stydím se za to, kam naše tvorba a poměry dospěly. Jestli osoby vystupující v tomto "ráji" mají představovat výsledek evoluce, tak se někde něco zatraceně hodně posralo. Mayové měli pravdu. Jestli to takhle půjde dál, bude to skutečně znamenat nenávratný kolaps. Jsou mezi námi. Ale nejsou to inteligentní mimozemské bytosti. Je to banda primitivních, extrémně sebevědomých, totálně vymaštěných a umělých "subjektů," kteří nemají s civilizovanými, normálními, chytře uvažujícími lidmi nic společného. Něco jako osobnost, intelekt, inteligenci, rozum, mysl či snad duši zde nenajdete. Ha Ha! Kdeže! To přece nejsou ingredience pro reality show, že? To přece blbost a jednoduchost přitahuje diváky, že? Díváme se na to, nechápeme a říkáme si, proč se na to sakra díváme... Prosím armádu ostřílených hochů vzdušných sil, aby shodili na toto místo bombu, než bude pozdě. This is the new taste of terror! A jak bylo řečeno v traileru k filmu Vetřelec vs. Predátor: Whoever wins, we lose...(8.3.2012)

 • - Natáčení probíhalo tři měsíce v Dominikánské republice v hotelovém komplexu Casa Alegre, jehož hodnota je dvanáct a půl miliónů amerických dolarů. (JoranProvenzano)

 • - Na Hotel Paradise bylo ve večerních hodinách podáno celkem 85 stížností na hluk. (Dlee)

 • - Průběh natáčení narušila situace, kdy do areálu hotelu vnikla ozbrojená majitelka se štábem spolupracující společnosti a ohrožovala přítomné na životech. Natáčení finále se poté přesunulo do bratislavských ateliérů. Důvodem byl dluh, který narost až do výše 1 000 000 amerických dolarů. Tracey Cuesta přitom upozornila slovenskou produkci ještě před 5. březnem, kdy se začala show vysílat, že nebude možné natáčení dokončit a odvézt vybavení ze země, pokud bude produkce cokoliv dlužit. (JoranProvenzano)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace