Hotel Paradise (TV pořad)

Reality-TV / Romantický

Česko / Slovensko, 2012, 45 min

Samuel Jaško
  • kulyk

Moc netuším, o co produkci jde. Buď ať tam ti gejští pornoherci rovnou ukážou svraštěry a kotrmelíny odhodí plafky s tím, že větší množství tmelu v dudách a rovnější čárka vítězí, nebo nechť to zabalí, protože jiný přínos rozhodně nebude dosažen. Celý pořad je zmatečný souhrn nesmyslných promluv na téma silikony či kdo koho by co a za co, což patrně vychází nejen z vrozené imbecility soutežících, ale též z dramatické neschopnosti realizačního týmu. Jisté milé osobě jsem v slabé chvilce slíbil, že tento pořad zkouknu, abych ho mohl ohodnotit. Dokázal jsem dát několikrát pár minut a dnes - celý díl. Taje pravidel souboje o vítězství mi zůstaly skryty, vypadá to, že se jedná o nekonečnou smyčku střídání mentola za vypadlou šlápotu a naopak. Patrně se vítězem vyhlásí ten, kdo vydrží bez přísunu pervitinu nejdéle.... Ke castingu bych si dovolil též několik poznámek. Evidentně nějaký psycholog dobešovského ražení vybíral co ,,nejzajímavější" typy podle výšky (nízkosti) jejich inteligence, schopnosti se exhibovat a sexuální apetence. A byl-li dotyčný jedinec někdy spojen s čímkoliv nemravným či tabuizovaným, o to lépe. No tak tento odborník to posral, neboť vybral jenom tlupu chlapíků, z nichž většina nosí na tváři nepokrytě kreténský výraz, a děvčátek, které se i při drsných babských hádkách trapně ztrácí uprostřed věty, marně hledajíc správný výraz pro cokoliv složitějšího než make up. Tento pokus o bůh ví co se ani nedá hodnotit. Odpad nevystihuje faktický stav. Smutně vzpomínám na vyhnojený, kde jsem se mohl ztotožnit s Jindrou, zanenávidět si Tonyho a opakovaně si pozvracet nohy z Hranáče. P.S:- ještě mi tak napadá, že tam oni krásní a uvědomělí jedinci neustále bojují o imunitu. Tak to je zase pěkné, že po dobu pobytu v jakési ostrovní destinaci nakazí akutním selháním imunity maximálně tak neopatrné domorodce. Vlastně by mohli zůstat ve vyhnanství nastálo i s tím Hivem - něco na způsob leprosárií.....(4.4.2012)

• eraserhead666

Viděl jsem jen nějakých cca 15-20 minut druhého dílu. I to však stačilo na následující zbožné zvolání: "Oživte, prosím, někdo Adolfa Hitlera, ať dokončí to, co nestihl - vyhladit ty dva debilní národy, jehož členové vymyslí, natočí a mezi lidi vypustí něco takového, jehož členové v tom dobrovolně účinkují a jehož členové se na to dobrovolně dívají". Tohle je naprostý úpadek čehokoliv, co si představíte pod pojmem televizní zábava. Ono třeba takové pecky jako Mama ožeň ma nebo Farmář hledá ženu o duchaplnosti populace zpravidla taky nějak extra moc nevypovídají, ale alespoň je to často fakt prdel se na to dívat. Tohle ale postrádá jakoukoliv stopu humoru, to je prostě jen debilní, hnusné, odporné. Já být ve štábu, tak nechám promluvit kalašnikov. Vycpané kozy a dutá hlava, zřejmě největší devíza pro účinkování v tomto pořadu. Už nikdy. Ani na mučidlech.(7.3.2012)

• cukorek

Takmer všetko, už bolo spomenuté v predošlých komentároch a ja sa stým úplne stotožňujem, že je to ozajstná sračka na základe sexu medzi jednotlivými protagonistami, ktorý majú na istých častiach tela veľa oproti bežným ľuďom (silikónové kozy a steroidové svaly) a v istých častiach menej málo ako bežní ľudia (prázdno v hlave).(8.3.2012)

• PauloZ

Omlouvám se, že hodnotím po shlédnutí dvou dílů, nebo když to sečtu tak spíš jednoho, a to jsem se na to díval omylem :), ale opravdu víc to vidět nemusí. Big brother nebo Vyvolení se ještě dali přežít, ale tohle je už naprosto špatné. Naivně vytvořená reality stupidita od které nechápu co tvůrci čekali, žeby nějaký úspěch? A ještě k tomu na Prima Family?? Chtěl bych ten komplex vlastnit, tím končím.(17.3.2012)

• castor

Úspěch Vyvolených je už pořádně zaprášený, takže Prima si houkla a chtěla oslovit diváky dalším veledílem. Jenže tentokrát šlápla pořádně vedle. Prvoplánový casting naznačuje, že novácký Big Brother ani zdaleka nebyl špičkou ledovce.. Kolovrátková nuda, tlachání o ničem od nezajímavých namakaných pornoherců a plastikových blondýn a hlavně – žádný posun v „ději“.. Soutěžící totiž nedostávají žádné úkoly, nemají žádné povinnosti. Takže se jen povalují u bazénu a řeší, kdo má víc nabušené břicho nebo která „kost“ má nejhezčí nos. Samozřejmě střílím od boku, viděl jsem za těch pár týdnů možná tak dohromady hodinu, i tak si ale bohužel nejde nevšimnou mizerné zvukové kvality. Je prapodivně utlumený, takže hluboké myšlenky soutěžících ani kolikrát neslyšíme, navíc při jejich vytříbeném slovníku musí tvůrci každé páté slovo vypípat. Uff..(6.7.2012)

• - Průběh natáčení narušila situace, kdy do areálu hotelu vnikla ozbrojená majitelka se štábem spolupracující společnosti a ohrožovala přítomné na životech. Natáčení finále se poté přesunulo do bratislavských ateliérů. Důvodem byl dluh, který narost až do výše 1 000 000 amerických dolarů. Tracey Cuesta přitom upozornila slovenskou produkci ještě před 5. březnem, kdy se začala show vysílat, že nebude možné natáčení dokončit a odvézt vybavení ze země, pokud bude produkce cokoliv dlužit. (JoranProvenzano)

• - Na Hotel Paradise bylo ve večerních hodinách podáno celkem 85 stížností na hluk. (Dlee)

• - Svou verzi původní americké reality showji verzi má i Izrael, Dánsko, Švédsko, Norsko, Nizozemsko, Maďarsko a Rusko. (..Lucas..)