Hotel Paradise (TV pořad)

Reality-TV / Romantický

Česko / Slovensko, 2012, 45 min

Samuel Jaško
  • SaNcHeZ_cz

Ano chápu, že to některým lidem přijde jako vcelku reálně založená show. To ovšem nemění nic na tom, že je to břečka která má k zábavnosti skutečně daleko. Jednoduše nevidím důvod ve sledování něčeho, co dostanete po půlnoci na každé druhé diskotéce nakondenzované do sympatického prostoru. Někoho možná celá ta erotika v lobotomickém balení baví, nicméně já očekávám od televizní zábavy poněkud hodnotněji strávenou třičtvrtě hodinku.(25.3.2012)

• L_O_U_S

Banda vymletých pitomců si jede užívat do Karibiku, aby jejich radosti a strasti občas přerušené nějakým tím zásunem sledovali podobně vymletí pitomci u televizních obrazovek. Djkoma: Ano, realita je opravdu taková, lidi jsou opravdu hloupí a baví se o sexu jako o pití panáků v baru, ale proč o tom točit pořady? (988.)(14.9.2014)

• MM_Ramone

Toto je úplne dno televíznej zábavy. Ani si nechcem predstaviť, že by sa dalo klesnúť ešte hlbšie. No verím, že pri súčastnom trende vývoja reality show sa to v blízkom čase určite niekomu podarí. Zatiaľ však v mojom rebríčku prízemnej primitivity jasne vedie "Hotel Paradise". Toľko hlúpych, namyslených ľudí bez akýchkoľvek morálnych a mravných zásad som pokope doposiaľ nevidel. Ešte aj tá moderátorka, Martina Gavriely, je poriadna kurva. Kiež by ich tam všetkých spláchla do mora nejaká nečakaná tsunami. Veď presne to treba spraviť z každým hovnom. Spláchnuť ho. Hnus. Robí sa mi z toho zle. Nedá sa na to pozerať. Odporný odpad!(17.3.2012)

• blackrain

Vybrali teda parádní výkvět. Jeden větší blbec než druhý. Všechny spojuje jen exhibicionismus a dutá hlava. Nic víc totiž není potřeba. Do této reality show se ani nemohli přihlásit normální a obyčejní lidi. No, hlavně, že si užili úžasnou dovolenou, na kterou jistě nezapomenou. Stejně po nich po skončení této reality show neštěkne ani pes. Kde je konec účastníkům Vyvolených a Bigbrothera? Akorát si užili svých patnáct minut slávy a nazdar bazar. Zajimalo by mě kolik tahle sranda celkově stála. Určitě to bude pěkně kulatá sumička. Je možné klesnout do ještě většího bahna? Bohužel ano a dočkáme se určitě ještě většího hnusu, protože lidi přestávají mí zábrany a soudnost.(9.3.2012)

• Genero

Přál bych si stejně jako všichni bystří, moudří a báječní lidé zde na DATABÁZI, aby konečně Česká televize započala s vysíláním vlastní nesmírně zábavné reality show na ČT2 s pěticí intelektuálů a intelektuálek na rajském ostrově. Ludvík Vaculík by vášnivě rozprávěl o vítězství formy nad obsahem se sarkastickou Jiřinou Šiklovou, Edita Koch by s nepředstíraným zalíbením hleděla na lepé tělo Petra Uhla předčítajícího zádumčivému obecenstvu nejpikantnější bonmoty z Havlova Odcházení a Heda Mládková by naslouchala obdivně přednášce Tomáše Halíka o významu církevních svátků pro utlumení nelichotivých křesťanských archetypů. Pořad by se jmenoval Yntelektuálňý Paradajs a po odchodu rodičů do Filmového klubu na Tarkovského by mi pomohl zahnat hříšné myšlenky na páteční čtyřhodinové honění čuráka u Big Tits 36.(9.3.2012)

• - Podle natáčecího plánu bylo od začátku evidentní, že se finále má odehrát v Bratislavě ve studiu, což se vlastníkovi licence, který měl na place svého konzultanta, příliš nezamlouvalo. (Dlee)

• - Natáčení byl přítomen více než šedesátičlenný štáb, instalováno bylo čtyřicet kamer včetně devíti s nočním viděním a položeno bylo přes sedmnáct kilometrů kabelů. (JoranProvenzano)

• - Na Hotel Paradise bylo ve večerních hodinách podáno celkem 85 stížností na hluk. (Dlee)