Hotel Paradise

(pořad)
všechny plakáty
Reality-TV / Romantický
Česko / Slovensko, 2012, 45 min

Nechte se unést do Dominikánské republiky na ostrov La Española, kde se nachází luxusní hotel s kompletním servisem. Na tři měsíce se díky Prima Love ocitnete v dokonalém ráji a budete mít možnost sledovat show plnou dobrodružství, napětí, flirtování a hlavně vznikajících vztahů.
Skupina vyvolených bude bojovat o to, kdo ve vile vydrží nejdéle. Ráj ale netrvá věčně – pro někoho může skončit za týden, někdo si ho bude užívat celé tři měsíce. Každý týden bude muset tropický ráj opustit ten soutěžící, který zůstane na ocet, a tím uvolní místo dalšímu. Na konci pobytu čeká vítězný pár výhra 50.000 eur (1 250 000 Kč).
Do exotického hotelu v Dominikánské republice přijíždí první den pět žen a pět mužů, kteří se nikdy neviděli. Jejich prvním úkolem je seznámit se a vytvořit páry, které spolu budou sdílet postel. Idylku později naruší jedenáctý hráč, který po příchodu do hotelu dostane imunitu a bude na pokoji sám. Když si ho po týdnu nikdo nevybere, bude si vybírat sám – rozbije tedy fungující pár. Kdo zůstane bez partnera, okamžitě opouští hotel. V hotelu nebude nouze o party, přebírání partnerů, randění ani dobrodružství.
O vítězi budou zásadním způsobem rozhodovat také diváci. Je tedy na soutěžících, jak se budou v této show před diváky prezentovat a jak se jim zalíbí.
Hotel Paradise se rozkládá na ploše o rozloze téměř 1000 m2. Přípravné práce na show trvaly vice jak tři měsíce a štáb se bude skládat ze 60 lidí. Celkem bude hotel snímat více než 40 kamer. Zatím se muselo koupit více jak 100 letenek a toto číslo ještě není finální. (oficiální text distributora)

hirnlego

Panenka pije a čůrá. _____ (škoda tý malý vyhrocenosti, zatim je to kolovrátková nuda - porota na castingu měla možná až moc velký voči) _____ Tak už to jede, už se to točí ("ona teď úplně obrátila, otočila se o 360°!") a je to hezounký, tolik veselých postaviček, tolik louteček. Niko v roli Martina Mrhálka potěší. ()

Zeck odpad!

Vydržel jsem to do první reklamy a už si ten odpad dokážu obhájit. Sračka nad sračky, odpornější než Big Brother na Nově, což tenkrát byla desetinásobně větší žumpa než VyVolení, takže Hotel Sračkadaise je absolutním vrcholem hoven posazených na hlavu českého diváka. Pořad je řádně uklizen na Primě Love, na kterou nikdo nekouká a vysílací čas naznačuje rovněž sebereflexi tvůrců, kteří po dokončení projektu usoudili, že na tuhle píčovinu vážně nikdo koukat nebude, takže když to stálo těch pár milionů, tak to odvysílat prostě musí, i kdyby se posrali. Je evidentní, že v tomhle pořadu bude hrát prim to, jestli si párečky parádně zašukají a kolik přírazů budou muset ti gayové předvést, než se vystříkají do těch plastikových kund potřených husím sádlem, aby funkčností co nejvíce připomínaly píču. Casting je prvoplánový, plný vymaštěných idiotů, aby předváděli přesně to, co od nich produkce očekává. Vypatlaný steroid idiot s vyholenou prdelí dává přednášky o tom, že miluje lidské zápachy a čte motivační knihy, další ocas je v show kvůli mámě, aby si skrze jeho šukání prohlídla Karibik, od pohledu děvka hnusná jak noc, údajná "playmate" posílá diváky dopředu do píče kvůli jejich údajné závisti, že je v televizi, protože se dokázala dostat do pořadu skrze "svoje odhodlaní" a kvality a ne přes postel, ale že tam ta píča je jenom proto, aby roztáhla nohy a ukázala kozy, to už jí nedojde.... ne vzdávám to, buďto bych se při sledování musel posrat smíchy nebo zeblít z podoby. Ten pořad je zkrátka ohavný a i když snesu hodně, tuhle spartakiádu debility nesnesu. Tak okatě dělat z diváků čuráky jako tento pořad, to se snad ještě nikomu nepovedlo. Cílová skupina: holky 14-16 let, nikdo normální při smyslech na to prostě koukat nedokáže. Pokud si budu chtít prohlédnout pěkné nahé holky, vyhoním si ho u porna, nebudu čumět na pokusy Gavriely o moderování show plné postižených lidí. 0% ()

igi B. odpad!

Tý vado! A ta Dianka >jebnička jedna< (nebo že by jednička jebna?) má fak "fotogenickou paměť", fakt to řikala, nekecám! . . . Jinak zase jednou prdlajs paradajs a kdo nevěří ať tam běží, pochcat ryby na pobřeží... A ať ta žumpa moc nezamoří vody v moři Karibském... %-/.. - - - P.S. Ještě bych měl dotaz na vydru Gavridru - dočkáme se prosím análního sexu mezi hoši na pokoji Ho-no-lu-lu? - - - - - (Poprvé a naposledy /s nutkáním zvracet ze vší té krásy dívenek a moudrosti chlapců/ nahlédnuto zase jednou bezdůvodně ze stupidně studijních důvodů 6.3.2012 na rodinné (sic!) tv >príma fablily< , hovnocení rovnosté, komentchcář zde jako třichcátý - 6.3.2012) ()

Djkoma

Velká část lidí je na úrovni právě toho odpadu, co tu všichni rozdávají, jak Ježíšek dárky na Vánoce, ale realita je holt taková. V čem je problém? Koncept klasický a prověřený a protagonisté ukazují své já v deseti různých variacích a přetvářkách. Co komu může vadit? Že jsou úplně blbí, občas dobře vypadající, mluví o sexu jako o pití panáku v baru? A jsou snad lidi jiní? Nebuďte naivní. Tohle je jedna z mála show, která si nehraje naprosto na nic a naprosto přímo říká, co chce ukázat a jakou část "reality" vám ukáže. Vždyť i ta krásná upřímnost některých aktérů člověku daruje divákovi (s dostatkem nadhledu) tolik chvil plných smíchu... já se směju skoro neustále, třeba když největší idiot je současně největší magnet na všechny holky, ale moc rád by některé z nich jenom op*chal, po*hcal a kopl do p*dele (jeho slova, viď Leo:)). Ovšem to nejsmutnější je, že ty holky mu na to ještě skočí... a poslední drobnost na závěr, kluci si vybírají podle vzhledu? Kam se hrabou na ženské! PS: nedoporučují lidem s naivní představou o současném vzorku "těch nejhezčích a nejméně chytrých lidí v ČR a SK". Úprava: za druhou půlku hvězda dolů, ty lidi, co přicházeli, neměli žádnou přidanou hodnotu kromě blbosti:)). ()

Aluska88 odpad!

Já snesu hodně. Seriously. Ale co se týče situace v českém filmu, seriálech, zábavních pořadech, reality show a podobných "craps", se už opravdu přestávám ovládat a mé smysly se bouří. To, co se děje, už přestává být únosné a není to už ani směšné. Je to bídné, trapné a ostudné. Stydím se za to, kam naše tvorba a poměry dospěly. Jestli osoby vystupující v tomto "ráji" mají představovat výsledek evoluce, tak se někde něco zatraceně hodně posralo. Mayové měli pravdu. Jestli to takhle půjde dál, bude to skutečně znamenat nenávratný kolaps. Jsou mezi námi. Ale nejsou to inteligentní mimozemské bytosti. Je to banda primitivních, extrémně sebevědomých, totálně vymaštěných a umělých "subjektů," kteří nemají s civilizovanými, normálními, chytře uvažujícími lidmi nic společného. Něco jako osobnost, intelekt, inteligenci, rozum, mysl či snad duši zde nenajdete. Ha Ha! Kdeže! To přece nejsou ingredience pro reality show, že? To přece blbost a jednoduchost přitahuje diváky, že? Díváme se na to, nechápeme a říkáme si, proč se na to sakra díváme... Prosím armádu ostřílených hochů vzdušných sil, aby shodili na toto místo bombu, než bude pozdě. This is the new taste of terror! A jak bylo řečeno v traileru k filmu Vetřelec vs. Predátor: Whoever wins, we lose... ()

• Poněkud rozpačité průvodní slovo Martiny Gavrieli bylo po osmi dílech prý i na žádosti diváků nahrazeno mužským hlasem. (JoranProvenzano)
  • Natáčení byl přítomen více než šedesátičlenný štáb, instalováno bylo čtyřicet kamer včetně devíti s nočním viděním a položeno bylo přes sedmnáct kilometrů kabelů. (JoranProvenzano)
  • Svou verzi původní americké reality showji verzi má i Izrael, Dánsko, Švédsko, Norsko, Nizozemsko, Maďarsko a Rusko. (..Lucas..)