Hell & Back

Animovaný / Dobrodružný / Komedie

USA, 2015, 86 min

Naprostá šílenost. Dobré zpracování Dobré hlášky. O humor není nouze, jen škoda toho konce . Bylo to poněkud utahané v druhé polovině ale jinak plné humoru je to celé. A pěkná loutka byla ta co ji dabovala Kunis 💣 jo a ďábel se jim taky povedl . Tyto dvě loutky bych si dal na stůl. Prostě pěkné, vtipné a dobrý dabing. Nějaké volné pokračování by bylo fajn.(12.2.2016)

Nemálo dobře stylizovaných nápadů. Ano, je tu věrtel sexistických narážek, vulgarismů a kdo ví čeho ještě, kupodivu mi to ale vadilo jen v době před Peklem - pak už mi to nepřišlo tak blbé, protože prostě Peklo. A navíc to bylo tak kulometné, že většina rychle vypškala. Méně vulgarit přes čáru a ty dobré nápady by se prodaly lépe. --- 2,5*(30.4.2016)

Na animák ako dosť hardcore :D To istotne nie je určené pre deti, vlastne pre deti to bude aj zakázané. Samé sexychtivé narážky, ktoré by mi ani vo sne nenapadli, že sa dajú vymyslieť. Kto ale nemá rád takéto sprosté narážky, ten nech to nepozerá, ale ja sa na takom viem baviť, a dosť som sa aj pobavil. Z niektorých hlášok sa smejem doteraz. Myslím, že South Park je oproti tomu slabý odvar. Som rád, že som sa ku tomu animáku dostal náhodou, lebo tak dlho pri animáku som sa dlho nepobavil. Dejovo ako tak, postavičky hrozné, len som čakal, ktorý z nich kedy čo zase "zabije" :D :D(19.4.2016)

Animák s ratingom R? To sa veru nevidí každý deň. A aby navyše obsahoval humor, ktorý pobaví a nevyvolá zvracanie? To už jeden začína tušiť nejaký háčik. Ale nie. Žiadny háčik tu nie je. Naozaj sa jedná o perfektne nahláškovanú animovanú komédiu, aká tu ešte nebola. Diabol je skvelý, Orpheus tiež a jeho pieseň o "Morning Wood" je snáď najlepší okamih filmu. Jediné, čo nemusí sadnúť každému, je pomerne netypický štýl animácie. Ten trochu nesadol ani mne a možno aj za to hviezdička dole. Trošku, ale naozaj len trošku, zamrzí aj koniec. Inak ale môžem odporúčať.(16.2.2016)

Věděl jsem do čeho jdu a dostal jsem skoro přesně co jsem čekal. Lehce perverzní humor se skvělou animací. I tak mě ale Hell & Back trochu zklamal protože to určitě není film pro děti a tak mohli přeci jen přitvrdit,ale to je jen můj názor. Rozhodně si i tak zaslouží 4* ke kterým pomohla nejen skvělá animace ale i super namluvení postav. 80%(11.4.2016)

• - V řecké mytologii Orpheus nedokázal zachránit svou lásku Eurydice před Hádesem. Ve filmu má schopnost zachraňovat smrtelníky z pekla. (kellne)