Deep Dark Canyon

Thriller / Drama / Akční

USA, 2013, 90 min

• Beastmaster4

Podprůměrný snímek o jedné "nehodě", která zpečetí osud dvou mladých bratrů a jejich otce. Je tu sice vidět jistá nízkorozpočtová bariéra, scénář mi přijde taky dost naivní, ale koukat se na to dalo (pokud teda opomenete fakt, že se ve filmu na dva mladé kluky, kteří ještě nestanuli za svůj čin před soudem, pořádá honička jak na divokou, v níž jede i policejní šerif místní stanice).........no, ale dá se to, nic extra, co bych měl odvahu doporučit, ale viděl jsem za poslední rok horší krávoviny :-)(3.2.2014)

Neviem čo zase všetci majú, Deep Dark Canyon je už od začiatku zaujímavý a tempo jednoducho graduje až do konca. 50% príbehu si myslíte kam to až môže dotiahnuť prostá nehoda a potom taký zvrat. Nenudil som sa ani minútu, dvaja mladý bratia sú sympatický a ten soundtrack je pre mňa pohľadenie na duši. Malý nenápadný film zasluhujúci vysoké hodnotenie.(21.10.2013)

• Dellamorte

Hovadenie snímku je myslím nemiestne. Jasné-Jägarna - to nie je a na ročník vzniku je to nefunkčné, no sledovatelný thrill to neurazí ani morona z krajiny filmových divov. Něco jako " Útěk v řetězích " featuring " THELM a jeho LOUISE " Prekvapená, že sa v dnešnej dobe niekto tak nenápadito pokúša odskúšanú vec pripomenúť, no môj filmový svetonázor ostal po projekcii nepoškvrnený. Neopomínam " vylesíkované " prostredie, ktoré je tak prepotrebné pre oživenie slashu , ktorým sa dnes honosí kdečo. V podstate sa jedná o 2-3 bodové nič. Zdržiavam sa hlasovania.(20.10.2013)

• Romeroo

Píšu druhý komentář k tomuto veledílu tak si musím nechat záležet, aby mě zdejší parta filmových odborníků nehodila přes palubu parníku jménem CSFD....jak to jen nejlépe popsat? Dva bráchové si místo do jelena vystřelí do starosty a tak místo trofeje mají plnou prdel starostí na útěku...situaci jim mírně komplikuje parta homosexuálních lovců, která netrefí ani vrata od stodoly zevnitř. Tak tu máme 75 minutovou nudu jak vystřiženou z učebnice absurdity. A na konec, slibně rozehraný konec, který se mění v ještě víc absurdní konec...musím sám před sebou smeknout klobouk, vydržel jsem se dívat až do konce...22%(17.10.2013)

• LIVINGDEAD

Strašná hovadina!(3.11.2013)