Reklama

Reklama

Zataženo, občas trakaře 2

  • USA Cloudy with a Chance of Meatballs 2 (více)
Trailer 2

Po katastrofální potravinové bouři v prvním filmu byl vynálezce Flint a jeho přátelé nuceni opustit město. Tentokrát Flint ke svému úžasu zjistí, že jeho zařízení stále pracuje a vytváří neuvěřitelné tvory - cosi jako živoucí jídlo. Pojďte se seznámit s čipernýmí okurkami, hladovými tacodýly nebo krevetími opičkami! Flint bude mít s kamarády spoustu práce uvést vše zase na pravou míru... (oficiální text distributora)

(více)

Videa (13)

Trailer 2

Recenze (276)

B!shop 

všechny recenze uživatele

Vlastne jeste ujetejsi nez prvni dil. Dejove na animak docela v pohode a dobre navazuje na prvni dil. Postava zaporaka je sice zbytecna, bohate by si to vystacilo jako jakasi parodie na Jursky park, ale to je fuk. Film ma naprosto zbesily tempo, misty skoro az zbytecne, ale zase utece jako nic. Jinak hudba a animace opet fajn, dabing taky prijemnej. Co se tyce foru, cely je to jen takovej slepenec tu vice, tu mene infantilnich scen a nektery sceny s ozivlym jidlem jsou fakt uz skoro moc ujety. Ale celkove pohodova, nemoralizujici jizda na jedno skouknuti, takze spokojenost. ()

VasaX 

všechny recenze uživatele

Vidět tohle v kině, tak mi z těch barev a kontrastu shoří sítnice. Princip je už trochu ohrátý, ale podařilo se ho posunout trochu dál, a to ke stvoření jídlo-ekosystému. Je to sice hezké, ale je to taková potravinová variace na jiné různé tajuplné ostrovy a honbu za pokladem, se vším okolo. Zase, je to pro děti. A ty se na to koukají trochu jiným pohledem a měří jiným metrem. A přijmout tuhle možnost a hned se na to kouká lépe - sledujte prostě jen vizuál, gagy, kravinky, slovní hříčky a roztomilosti. V Tom je celý tenhle animák frajer. ()

Reklama

ABLABLABLA 

všechny recenze uživatele

"Džungle není místo pro opičky." Hudební číslo? Jako vážně? Trošku už přeháněli občas v tomto pokračování, ale nakonec to dopadlo velmi dobře. Pořád stejně zábavné, stejně nápadité, takže opět 4*. Opět jsem obdivovala ty nápady, které kolikrát ani nevyzněly, na jak krátkou chvíli tam na ně byl záběr.. třeba jako úl z koblih a včely jako bonbony. Nebo Máslo... přiletí moskytoust a vysaje ho... Rama. Ty zvířátka byly tak naprosto roztomiloučké, že se ve mě rozeznělo mé dětské a holčičí já a úplně jsem nad nimi slintala a prostě je chci všecky domů.... tu jahůdku samozřejmě úplně nejvíc ("On se strachy podžemoval."), ale i dinosaury z cibulky nebo bramborové hrochy nebo lilkovou velrybu a především slomelouna.. já chci slomelouna... prosííím.:) Na závěr se nám to zase trochu zkýčovatělo alias ta duha na konci? Bleh. Ale ty závěrečné titulky byl opět skvělé. Naprosté žůžo labůžo. P. S. Jsem si vědoma, že tento komentář vyzněl, jak kdyby mi bylo deset. :D ()

Streeper 

všechny recenze uživatele

Zastávám názor, že pokračování téhle pohádky nikdy nemělo vzniknout. Není to tak vtipné, ani ta roztomilá trapnost tam není. Je to nudné, roztahané a bez nápadu. Jediný originální nápad se mi zalíbil a to byl ten svět z jídla, roztomilé jahody a pavouci ve formě Hamburgerů, ale jinak hodně slabá pohádka, kterou si za týden ani nebudu pamatovat. ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

První díl mi k srdci nějak nepřirostl a druhý jen navazuje na to, co se dělo, aniž by zde byl nějaký skvělý příběh, ale tak nějak očekávané cosi. Největším přínosem je chvíle, kdy se postavy vracejí na ostrov a nacházejí zde hodně zajímavé tvory. S těmi si tvůrci vyhráli a na nich je nejvíce vidět, že film není úplná ztráta času. ()

Galerie (38)

Zajímavosti (3)

  • Když je ve 14. minutě zvolen nový "Thinkquanaut", při blahopřání na pódiu vykřikne: "Didgeridoo!" To je jméno australského domorodého hudebního nástroje, což je odkazem na vynálezcův původ. (cze.Oi)
  • Podle filmu vznikla stejnojmenná video hra vytvořená firmou GameMill Entertainmen. Uvedena na trh byla 24. září roku 2013 pro Nintendoo DS a Nintendo 3DS. (Kmotr76)

Související novinky

Kdo natočí Flashpoint od DC?

Kdo natočí Flashpoint od DC?

17.01.2018

Ve světle nedostatečných tržeb Ligy spravedlnosti (655 milionů dolarů nestačí ani na výdělky Muže z oceli) se filmový vesmír od DC maličko překopává. Jeho řízení teď bude mít na starost Walter Hamada… (více)

Kdo sepíše Spider-Mana?

Kdo sepíše Spider-Mana?

19.07.2015

Tobey Maguire (Spider-Man) a Andrew Garfield (Amazing Spider-Man) si užívají pavoučí důchod a Tom Holland (Nic nás nerozdělí) se naopak chystá na svůj marvelácký debut. Poprvé ho jako Petera Parkera… (více)

23 Jump Street je na cestě

23 Jump Street je na cestě

10.09.2014

Pokud jste viděli letošní akční komedii 22 Jump Street (ano, šlo o druhý díl 21 Jump Street), dobře víte, že by neměla mít pokračování. Phil Lord a Chris Miller (Zataženo, občas trakaře, Lego příběh)… (více)

Od Lego příběhu ke Krotitelům duchů

Od Lego příběhu ke Krotitelům duchů

22.03.2014

Phil Lord a Chris Miller patří mezi nejobletovanější režisérská dua současnosti. Jejich nápadité animáky Zataženo, občas trakaře a Lego příběh zaznamenaly velký úspěch, stejně jako bláznivá akční… (více)

Reklama

Reklama