poster

Zataženo, občas trakaře 2

 • USA

  Cloudy with a Chance of Meatballs 2

 • Slovensko

  Oblačno, miestami fašírky 2

 • Velká Británie

  Cloudy with a Chance of Meatballs 2

Animovaný / Fantasy / Sci-Fi / Komedie / Rodinný

USA, 2013, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • noby
  **

  Ještě blbější a jednodušší než jednička. Tvůrci jako by ztratili poslední zbytky chuti namíchat slušnou klasiku, čímž je film sice celkově podobně prázdný jako jednička, v jednotlivých ingrediencích se ale bláznivá ztráta zábran projevila spíš pozitivně - šílený svět oživlého jídla si drží tempo a kde příběh trpí, prostor pro vtípky se násobí, a hlavně mi oproti prvnímu dílu přišel mnohem lépe využitý. Tedy stále žádná výhra, ale nakonec asi i o kousek lepší, než jednička.(1.2.2014)

 • Streeper
  *

  Zastávám názor, že pokračování téhle pohádky nikdy nemělo vzniknout. Není to tak vtipné, ani ta roztomilá trapnost tam není. Je to nudné, roztahané a bez nápadu. Jediný originální nápad se mi zalíbil a to byl ten svět z jídla, roztomilé jahody a pavouci ve formě Hamburgerů, ale jinak hodně slabá pohádka, kterou si za týden ani nebudu pamatovat.(5.6.2018)

 • ScarPoul
  ****

  Páčilo sa mi to viac. Asi mi príde predstava chodiaceho jedla omnoho zaujímavejšia ako som si myslel. V konečnom dôsledku sa nejedná zase o tak zlý film. Je to veľmi zábavné a myslím si, že až po zhliadnutí druhej časti som schopný akceptovať všetky klady, ktoré mala prvá časť. A aj keď ma stále niektoré postavičky dokážu vytočiť, opička Steve a Flintov otec vládnu. Zase raz to má nadupaný soundtrack a nejaké to morálne posolstvo. Ale vôbec mi to nevadilo. Je to krásne farebné a tvorcovia aj keď sú v mnohom iný, ako pri prvom dieli., dokázali príbeh krásne vygradovať. Pre mňa jedno s tých lepších pokračovaní, ktoré je paradoxne hodnotené horšie ako prvá časť.(13.1.2014)

 • mcb
  **

  Nesnesitelně uřvané a přepálené, po formálně originální a vtipné jedničce nejsou ani stopy. Duo režisérů, za jejichž nejlepší film se může považovat direct-to-DVD Lovecká sezóna 3, přichází jen s šablonovitým a plochým animákem, v němž jsou všechny postavy ještě nesnesitelnější než ve všech Dobách ledových a Madagaskarech dohromady. Zklamání.(8.1.2014)

 • GILLWANDER
  ***

  Dosť rozpačitý a šablónovity film, ktorý má toho celkom veľa spoločného z predošlým dielom. Farby znovu krásne, nápad s oživlím jedlom tu dlho nebol no stále je to ten jeden istý animák, ktorý sa každoročne aspoň raz opakuje. Tento krát sú to fašírky, ktoré padajú z gýčovich oblakov rovno na ksichti znudených detí. 60%(22.4.2014)

 • - Do slovenčiny nadabovali hlavných aktérov Ľuboš Kostelný a Helena Krajčiová. Títo dvaja herci sa už stretli v seriáloch Profesionáli (2008) a Búrlivé víno (2012). (tommy187)

 • - Když je ve 14. minutě zvolen nový "Thinkquanaut", při blahopřání na pódiu vykřikne: "Didgeridoo!" To je jméno australského domorodého hudebního nástroje, což je odkazem na vynálezcův původ. (cze.Oi)

 • - Podle filmu vznikla stejnojmenná video hra vytvořená firmou GameMill Entertainmen. Uvedena na trh byla 24. září roku 2013 pro Nintendoo DS a Nintendo 3DS. (Kmotr76)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace