Vítejte v džungli

Leslie Keel

Kostýmy:

Anita Ramirez
  • rasto87

Ako uviedol aj Livingdead, keby nebolo brandy a pár scén bol by to jasný odpad. J.C.V. Damme by mal herectvo radšej zabaliť pokiaľ chce točiť takéto kraviny. Môžem povedať, že som zas zbytočne zabil 95 minút svojho času a preto ak sa rozhodujete pozerať tento film nechcem byť sprostý ale radšej sa naň vyserte.(25.3.2014)

• TommyDiamond

Vítejte v džungli je neuvěřitelná hovadina. Ale tvůrci to v celku nemysleli vůbec zle a tak mi nezbývalo než to celé brát s určitou dávkou nadsázky a v rámci možností se pobavit. J.C.V.D. na kterého byl velmi horentně upozorňováno si tu střihnul pouze vedlejší roli s pár minutami na place. Dám pouze dvě hvězdy(19.4.2014)

JCVD je prostě borec a komedie mu docela sednou. Přehrává, ale popravdě, je mi to jedno. Já ho tady žeru. Příběh je pitomost, blbá variace na "Pána much", ale to vůbec nevadí, místy je to vtipné. Postavy jsou snesitelné, a i když film sám je někdy nesnesitelný. Stejně ale dávám nadprůměrné hodnocení, protože v případě JCVD klidně přimhouřím obě oči.(22.4.2014)

• sniper18

Nemám rád, keď akční hrdinovia hrávajú v komédiách, teda pokiaľ sa nejedná o nejaké cameo, alebo dôstojného zástupcu tohto žánru, pričom mi bolo jasné, že Vitajte v džungli nebude ani jeden z týchto prípadov, preto mi trvalo až vyše dva roky, kým som sa k tomuto filmu odhodlal a dopadlo to presne podľa mojich očakávaní. Natočené je to síce o niečo lepšie, než napríklad viaceré akčné videofilmy točené niekde v Rumunsku, vedľajšie postavy odvádzajú tiež o niečo lepšie výkony a aj tá zápletka aspoň na prvý pohľad nepôsobí úplne márne, keďže sa to aspoň odohráva niekde v divočine, ale inak je to strašná nuda. Samotný Jean-Claude Van Damme si mimo toho, že prijal úlohu v takomto filme u mňa hanbu určite neurobil, jeho postava je zaujímavá a hlavne vtipná, prakticky všetko, čo sa v tomto filme dá označiť za vtipné sa týka výhradne jeho a aj ten parodický štýl jeho postáv mi prišiel celkom vydarený. Ale v akcii mohol predsa len predviesť aj o niečo viac, než len ten jeden kop. No akonáhle zmizne z obrazu, čo je ale veľká časť filmu, film sa automaticky stáva nudou. Chválim síce aspoň fakt, že to nie je až tak trápne, ako som sa obával, film sa snaží držať tej znesiteľnej neurážajúcej úrovne, ale čo z toho, keď je to jednoducho úplná nuda, kde ma nezaujímalo absolútne nič. Takže na tomto filme za niečo skutočne stojí len samotný Jean-Claude Van Damme, inak ma tu nič nebavilo. Nabudúce si radšej pozriem aj jeho najhorší akčný film, než by som si mal zopakovať takúto nevtipnú nudu. 43%(7.4.2016)

• cze.Oi

A dost. Van Damme se chová jako největší píča na světě a ve chvíli, kdy je jedna z akutně nesnesitelných postaviček uštknuta strašně jedovatým škrtičem-krajtou, která navíc syčí (NESYČÍ, KURVA! HADI NESYČÍ, UŽ SI TO ZAPAMATUJTE!!!), tak se celá složka odebrala do věčných lovišť. Film měl skončit tím, že se letadlo zřítilo, všichni chcípli, já bych zatleskal a mohl jít v klidu spát. Místo toho mě prudil paskvil, co není ani vtipný, ani parodující, ale je jen fraškou na filmový průmysl, která vás zvedne ze židle a máte chuť si prohnat kulku hlavou. Zasloužený odpad! A lidé co dali 5* by si měli dojít na ORL a především ke cvokařovi. Nebo na odvykačku.(5.2.2014)