Vítejte v džungli

Welcome to the Jungle

Vitajte v džungli

Akční / Dobrodružný / Komedie

USA / Velká Británie, 2013, 95 min

Tak tohle je opravdu pěkná konina, u který jsem se místy i pěkně zasmál. Už podle traileru bylo jasný, že to nebude asi nic světobornýho, ale co se tu děje, to se musí vidět. JCVD zde není hlavním hrdinou, tím je nudná kancelářská nula, ale jeho hlášky jsou fakt peckový. Bitka s tygrem mě dostala do kolen a ty hlášky u toho taky. Film mě ale chytl a dokoukal jsem ho s úsměvem na tváři. Je to taková odreagovačka na vypnutí. Nic víc, nic míň. 50% :)(16.2.2014)

• Wormboy

Opat tu mame celu rodinu Van Dammovcov na cele s Majstrom, ktory ked je na obrazovke dominuje a dava z filmu pocit, ze snad by to tak zle nemuselo byt. Problem je,ze jeho postava ma priestor asi tak na 15 minutach a ten zvysok stoji za jedno velke natocene nie pivo. Nechapem na co taketo filmy vobec vznikaju...1,5/5*(22.4.2014)

• otík

Na jedné straně skvěle nabušený (i když od dob Kickboxera to tělo samozřejmě stárne) Jean-Claude v naprosto totální kravině s hodně hrubými výrazy, sem tam až zvrhlými záběry a celkově podivnou komedií, na druhé straně ovšem studie lidí z jedné firmy zahnaných na hranu přežití, a v tomto směru to až zas taková blbost není, naopak je k zamyšlení, co dokáže silný a ovládnutí schopný jedinec vše udělat. Moc se mi líbila scéna, kdy magor Roba Huebela sděluji odsouzenému na smrt, že on sám by ho nechal jen pošlehat bičem, ale když to chce dav, musí ho popravit. TOHLE je opravdu k zamyšlení. Za mne sice horší průměr, ale mám radost z uvolněného a zábavného JCVD (i když jen v menší roli), kterého role evidentně bavila a užil si ji i s námi diváky.(10.3.2018)

• blackJag

Tohle mohlo v klidu fungovat, komedie v duchu Pána much, no proč ne, i pokleslý žánr může fundovaně pobavit... Tímto fušerským způsobem ovšem opravdu ne. Bezradný scénář bez vtipu (dost často připomínaly dialogy improvizaci bez kritické moderace) a nudná režie, která nedokáže využít ani onu prostou skutečnost, že se to celé neodehrává v Bulharsku v lesích, ale v prosluněných tropických lokacích. 30%(24.12.2017)

• TommyDiamond

Vítejte v džungli je neuvěřitelná hovadina. Ale tvůrci to v celku nemysleli vůbec zle a tak mi nezbývalo než to celé brát s určitou dávkou nadsázky a v rámci možností se pobavit. J.C.V.D. na kterého byl velmi horentně upozorňováno si tu střihnul pouze vedlejší roli s pár minutami na place. Dám pouze dvě hvězdy(19.4.2014)