Vítejte v džungli

Welcome to the Jungle

Vitajte v džungli

Akční / Dobrodružný / Komedie

USA / Velká Británie, 2013, 95 min

Připomíná mi to tu historku o chlapcích, kteří ztroskotali na ostrově a všechno šlo potom do prdele. Mně taky. Touha vidět úsměvnou verzi Pána much ale nebyla hlavním důvodem, proč jsem se obtěžoval. Tím bylo samozřejmě angažmá JCVD, VHS hrdiny mých cinefilských začátků, jehož přešitá, vybotoxovaná tvář v traileru zažehla plamínek naděje, že baletního kopače čeká zmrtvýchvstání v komediálním žánru. I když asi nečeká, guns'n'roseovsky znějící Welcome To The Jungle není takový průšvih,jak by se mohlo zdát. I když tvar připomíná film jen vzdáleně, méně známí Adam Brody a hlavně nesoudně trapný a tím koukavý Rob Huebel občas vtipnou kritikou firemních jebaček a fenoménu teambuildingů a odkazů jinam [dojde i na Apokalypse Now] méně náročného diváka pobaví. I když jen krotce. Screw faster!(4.11.2017)

• Hapretor

Je to blbost, ale místy zabaví. - Dobře, že se tady neblije, nesere, nenadává, jen sem tam se utrousí trapná sexuální poznámka. Nespadá to pak do kategorie vypatlaných parodií a komedií ála Prci, prci, prcičky 15 - Van Damme mě tady fakt překvapil - tohle jsem od něj nečekal. A vypadal navíc normálně, dokonce na svůj věk dost dobře a ještě si ze sebe dělal prdel. Nevypadal jak zfetovanej jako třeba v Expendables.(11.2.2014)

• Malarkey

Já tak nějak nevím, jak tenhle film hodnotit. Mám radost, že JCVD si taky konečně střihnul trošku jinačí roli, než obvykle točí. S jinými herci a s jiným režisérem a to je fakt moc příjemná změna. A zase si nemyslím, že by tam byl tak málo, jak tady zdejší lidi tvrdí. Druhá věc ale je, že tenhle film je jedna velká kravina. Dobře, uznávám, že místy jsem se zasmál, ale celkově mně to přišlo víc jako kravina, než jako komedie. Pořád přemýšlím jestli dát dvě nebo tři hvězdičky. Megan Boone totiž byla dost sexy.(15.8.2014)

Čekal jsem hroznou kravinu a té se mi dostalo. Naštěstí. Film je spíše lehkou parodií (než skutečnou komedií) a od té se to tak nějak čeká. JCVD tu má roli, kdy si sám ze sebe dělá srandu a jde mu to, zbytek obsazení je vesměs sympatický a celkově si Welcome to the Jungle na nic nehraje a drží si přibližně stejnou úroveň od začátku do konce. 6/10.(8.11.2014)

• Gaia.M

Tak úplně nechápu, kdo tohle vymyslel, kdo to napsal, kdo se to po přečtení rozhodl točit.. atd.. S přítelem jsme to označili za další naprosto tupý film. Kdyby v tom nehrál můj oblíbenec Adam Brody, šla bych s hodnocením ještě níž. Neříkám, občas jsme se i zasmáli, ale znova si to prostě nepustím, ani kdyby mě mučili! :D(6.4.2014)

• - Natáčanie filmu prebiehalo v Puerto Ricu. (Danny88)

• - Spoiler: Při obvinění Storma (Jean-Claude Van Damme) z vydávání se za vojáka padne i jméno Francois van Varenberg. Je to část celého Van Dammova původního jména – Jean-Claude Camille Francois van Varenberg. (Nathaniell)

• - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu: 1. (Stanley619)