Vítejte v džungli

Scénografie:

Leslie Keel

Kostýmy:

Anita Ramirez

Ako toto je ťažká chobotina. A chvíľu som mal chuť to vypnúť. Ale nástup JCVD, to zdvihne trochu hore. A veci čo sa začnú diať na ostrove sú šialené a občas aj vtipné. Z postáv ma okrem Storma zaujal Phill a Troy. Hlavný hrdina sráč. Ale zas tá šťavnatá pipka lahodila oku v každom zábere. Hlúpe? Áno. Lacné? Áno. Nudné? Nie. 60%. Aj ja chcem svoj kult na ostrove.(7.2.2014)

Priznam sa, ze povodne som skutocne necakal aky uleteny filmik vlastne pozeram. Van Damma si divak sice prilis neuzije, no o to humornejsie su jeho vystupy pred kamerou. Myslim, ze v takejto rovine som ho vlastne nikdy nezazil. Pokojne by si este mohol uchytit aspon par komedii, osobne by som to s radostou uvital. Co sa tyka scenara, nuz... zopar "dier", ktore mohli byt zaplatane sa najde, no v globale tu objavite rozhodne celkom slusne mnozstvo sialenych napadov. Myslim, ze tento vytvor si v buducnosti urcite este co len parkrat mrknem, ak bude nalada a prilezitost. I vdaka fajn hercom (vratane Jean-Clauda ;)) sa je na co pozerat. 68%.(5.4.2016)

• Neo007

Tak teďka už si moc nedovedu představit co by to muselo bejt za ptákovinu, aby se Jean Claude ještě víc ztrapnil než tady. Šílený vidět hvězdu akčních filmů mejch puberťáckej let v takový sračce, jinak se to snad ani nazvat nedá a to su schopnej plno věcí brát s nadhledem. A ano nebýt scény, kdy Brenda chtěla srát, tak odpad jako poleno. 10% víc ani ťuk...(22.4.2014)

• Gaia.M

Tak úplně nechápu, kdo tohle vymyslel, kdo to napsal, kdo se to po přečtení rozhodl točit.. atd.. S přítelem jsme to označili za další naprosto tupý film. Kdyby v tom nehrál můj oblíbenec Adam Brody, šla bych s hodnocením ještě níž. Neříkám, občas jsme se i zasmáli, ale znova si to prostě nepustím, ani kdyby mě mučili! :D(6.4.2014)

• Morholt

A přitom to nemuselo být tak špatné. Ten námět s teambuildingem na opuštěném ostrově a následnou nemožností odlehlou lokalitu opustit dává prostor jak pro thriller/horor, tak pro komedii. A v první chvíli se zdálo, že se bude jednat o celkem podařenou B komedii. Jenže ve chvíli, kdy byl JCVD odejit, šlo všechno do kopru a děj se omezil na zmatené pobíhání dvou znepřátelených skupin úředníčků, kteří si dělali naschvály. Pár slušných momentů film sice měl (Brenda, tygr), ale těšil jsem se na víc. 25%(24.4.2014)