Vítejte v džungli

• Česko Nikdo nepřežije (více)
Trailer 2

Skupina nic netušících úředníků se ocitá v zajetí opuštěného ostrova, když se teambuildingová akce vedená bývalým mariňákem, Stormem Rothchildem (Jean-Claude Van Damme), nebezpečně zvrtne. Nastává chvíle, kdy musí Chris (Adam Brody) a jeho kolegové svést souboj o přežití s přírodou - i s ostatními! (Bontonfilm)

Trailer 2

DonBraso

Abych se třikrát zasmál hlasitě u komedie se mě moc nestává.Je to volovina,ale film si na nic nehraje,přesně co jsem čekal,to jsem dostal.JCVD sám psal,že to bude pro něj funny a vzal to na sebe moc pěkně.Udělat vola ze sebe,proč ne.Okusování nehtů přichází v momentu,kdy Claude opustí scénu,což mě trochu štvalo,protože sranda nejvíc brala,když byly všichni pohromadě,občasné koule v kanceláři taky měli něco do sebe.Zamrzí závěrečný kick Van Damme,mohla být i parodie na roznožku.Kdo si pustil film,natož by věděl,že tam hraje JCVD má u mě uznání,protože jedna hvězda dělá šampiony:) ()

Tuxedo

Výchozí situace podobně slibná jako u Millerovi na tripu. Prvních 30 minut jsem se poměrně příjemně bavil, pak postavy začnou trochu moc mluvit o svých problémech a děj nehezky často variuje Pána much bez jakéhokoliv humorného znevažování. Film má posléze sklon občas diváku připomenout, že sleduje komedii, ujeté až parodické vsuvky však leckdy působí spíš nepatřičně (zvracení krve). Promarněná šance (výchozí situace, kdy rozličně typizované postavy jsou vrženy do pro ně atypického prostředí, vlastně nehraje roli), nejlépe z toho překvapivě vychází „ústřední“ hvězda Van Damme, jenž má na svědomí nejúsměvnější momenty. 2,5* ()

Nathaniell

Někdy je škoda, že hlavní role hraje JCVD jen v béčkách. U tohoto filmu to ale vůbec nevadí: Hlášek víc než dost, zápletky atypické oproti "áčkovým" záležitostem.. Proto lehký brak občas neuškodí. A humoru má tenhle film na rozdávání... SPOILERY... "Tyhle panáčky jsem kreslil já." "Kde je jáma osudu???" "Stačí vyklidit jámu hanby." :-D :-D Borec z Brusselu se ukázal v úplně jiné roli, než jsme zvyklí a kromě všemožných filmů o přežití si udělá taky nemalou legraci přímo sám ze sebe - ano: Jako z akční hvězdy. Spousta akčních herců (Schwarzenegger, Stallone, Willis, Statham...) už hrála v nějaké komedii. Ještě nikdy jsem ale žádného z nich neviděl parodovat vlastní scény. Tím si mě Van Damme získal a přesně proto nedám 4 ale 5*. ()

ZdenoLo

Že by sa aj Jean-Claude Van Damme inšpiroval Dennym Trejom, Stevenom Seagalom a podobnými hlupákmi, ktorí v posledných rokoch pre záchranu zobrali každú sračku? Toto je asi nejaký nový módny trend natočiť totálnu blbosť, šupnúť tam nejakú tú hviezdu z 90tých rokov a čakať že to bude mať neskutočný úspech. Celá táto zlepenina nemala ani hlavu ani pätu. Pár krát som sa síce pousmial ale aj to neviem či nebolo náhodou nasilu. Zaujímal by ma rozpočet, lebo takéto niečo by som za 5€ a 2 gastrolístky zvládol aj ja z Jožom Pročkom u nás v mestskom parku. ()

Psycho.R

Je to vážně šílenost a dost mě pobavila. JCVD je super, dokáže si tu ze sebe dělat pořádně srandu a role mu sedí (to, ale říkám poměrně často :-D). A co se týče filmu, řekl bych, že od tý doby, co se chopil vlády bad guy je to vážně sranda. Čistá parafráze na vážnější filmy téhle tematiky. Plus "ulovený" (plesnivý) zvíře byl fakt jjoke roku :-D. ()

• Natáčanie filmu prebiehalo v Puerto Ricu. (Danny88)