Krvelačná monstra (TV film)

Morlocks

H.G. Wells (kniha)

Martin Chichov

Claude Foisy
  • Campbell

Tak trochu zklamání, na film jsem se těšil protože Morloci jsou poměrně originální monstra, ale bohužel v tomhle filmu mohly být jakkékoliv monstra a vyšlo by to na stejno. Monstra tu jsou totiž jen na to aby se objevila zabila pár lidí a zmizla, mohly by tu být vlkodlaci/upíři a kdokoliv jiný. Herci jsou příšerní, Hewlett snad neumí jinej výraz než "jsem zmatený". A ostatní? O nich raději ani nemluvím. Efekty jsou slabé což docela zamrzí protože Syfy má 2 filmy dobré co se efektů týče a pak zase klesnou. Nic moc film.(5.10.2013)

• Terva

CITÁT - Cestovali jste do budoucnosti, aby jste objevili konec lidského druhu?....... Těšil jsem se na to, je to o monstrech a cestování časem, co se na tom dá zkazit? Všechno. Cestoval jsem na záchod, do lednice pro pivo a pak udělat kafe a ani jednou mě nenapadlo použít tlačítko pausse...chápete? Ten film je strašná blbost. Námět a scénář jsou celkem slušný, ale to ostatní kolem vůbec nefunguje. CITÁT - Hlavně neztratit přehled.........(23.6.2013)

• Heroine

Film, ve kterém jsou příšery animované tak špatně, že někdy vypadají jen jako obrázky na zdi, to už jsem viděla hodněkrát. Ale kde jsou k tomu podobně kvalitně nakreslené i helikoptéry a tanky, aby studio pořádně ušetřilo, to mi přijde dost jako slabota. Navíc je hlavní hrdina nesnesitelný nesympaťák, a je z toho geniální odpad.(3.3.2013)

• igi B.

Pitomoučká hw-tv fi-fi, rutinní oddechové béčko (d.m.s.n. tedy spíše akční než horor) s legračními morlidmi a vychytaným Wichitem coby praprapraprapravnukem Doktora od Janewayové. Směšně laciné vizuální efekty raději ani nezmiňuju... Ale na odpad to není, u morločího voka na zemi... - - - P.S. Na IMDb zase jednou smysluplnější hodnocení 3,8/10 - k 13.2.13 / 306 hodnotících. Takže do kategorie sraček to spíš posílá tradičně debilní zvukodivý >primoidní< dablink. A to je zase celý... - - - - - (Poprvé viděno 11.2.2013 na nepríma tv >kůl<, hodnocení 60., komentář zde jako pata pátý - 13.2.2013)(13.2.2013)

• movieband

To jednou na noční směně člověk zas nevěděl, cobykdeby... Na tudle lahůdku bych se za normálních okolností určitě nedíval, ale vzhledem k tomu, že člověk je rád, když se mu podaří zabít čas, tak proč ne. Morlokové v sobě měli jistý potenciál, ale ten brutálně zabíjí vizualizace, "hraní" herců, a tak trochu nádech sebeparodizace. 20%(29.6.2016)