poster

Pako mých snů (TV film)

 • USA

  Geek Charming

 • Slovensko

  Pako mojich snov

Komedie

USA, 2011, 88 min

 • merigieren
  ***

  americká klasika střední školy s různými skupinami studentů od hvězd po paka. Výsledkem je sblížení hvězdy s pakem a nabourání tohodle schématu. První půlka je o šíleně nafoukané krásce, která ráda používá francouzštinu. Ale pak se z ní stává normální citlivý človék. Není to tak špatný jak se na první pohled zdá :-)(27.3.2016)

 • Rufete
  ****

  Nevím proč, ale Disney filmy se mi vždy tak nějak líbily. Snad to bude tím, že je vždy v hlavní roli nějaká roztomilá, slaďounká holčička, která se s filmovým společníkem vytasí příběhem o mladé lásce. Sarah Hyland mě naprosto okouzlila, byla krásná a milá a takové typy mám prostě rád. Strašně moc mi připomínala mlaďoučkou Alyson Hannigan. Začátek filmu byl dost rozpačitý a nezábavný, nicméně o dalších pár minut později, když se začala ukazovat pravá stránka téhle roztomilé tvářičky, jsem se do filmu zažral a skvěle jsem se bavil. Přispěla k tomu také Sasha Pieterse, kvůli které jsem vlastně o film zavadil. Znovu se ukázala v roli okouzlující a všemi milující blondýnky a znovu dokázala odzbrojit nejednoho diváka. Zato herci z podobných filmů na mě dojem nikdy neudělali. Matt Prokop byl snesitelnější, než kdokoliv jiný. Ale je třeba zdůraznit, že tyto typy herců zrovna do světa filmu moc neprorazí. Ovšem nebudu na film zbytečně házet negativitu, té je tady až přebytečně moc. Vyzdvihnu raději ty krásné okamžiky, které se ve filmu podařilo uskutečnit. Některé sice naprosto průhledné a očekávané, ale s nádechem novoty a krásy. Proměna Dylan na mě zapůsobila, hlavní herečka ukázala, že na působení ve filmu rozhodně má. A s tímhle úsměvem se dostane daleko. Celé "Pako mých snů" beru jako slušnou komedii, převážně pro mladé diváky. Ale ani někdo jako já si nenechá podobnou věc ujít.(24.7.2013)

 • Hollohlaway
  *

  Další várka plastikových, bezpohlavních, a jako vejce vejci si podobných postaviček ze stáje Disney. Podobné komedie mi celkem nevadí, s jistou mírou shovívavosti je zkouknu, ale tato je vyjímečně nezábavně, nenápaditě a nelogicky natočená. Neutkvělo mi v hlavě nic, a hlavní hrdinka vypadá na 13 let, je ale údajně na střední....nesympatičtí herci...prostě nic. I takové klišé se dá natočit lépe proboha.(26.2.2012)

 • Mina230692
  **

  Tak trochu mi nejde do hlavy co je to pořád s tím : Jsem sám, nikdo mě nemá rád, nemám kamarády, teda jako mám,ale ti co mám nejsou tak super , a jsem nepoužitelný pro svět aaaaa pak najednou.. začnu se kamarádit s těma fakt super lidma (většinou nějakou uplně pravděpodobnou náhodou) ale ejhle! zjistím, že ti super lidi nejsou všichni tak super, a že asi jen polovina z nich jsou fakt milí lidi, a do svého dřívějšího klubu osamělých přidám pár těch super milých lidí a svět se stal hned barevnějším a tradááá konec filmu. Tak ale vážně...tohle téma už je jak zaseknutá deska... dokola a dokola. nic vás nepřekvapí, neoslní. Nicméně i když příběh prakticky žádný, komedii bych v tom taky uplně nehledala, herecké výkony jakštakš..... moment... já chtěla říct o tomto filmu něco hezkého........ ehmm.... velmi nenáročné, nemusíte u toho moc uvažovat, a je to taková pohádečka s celkem sympatickými postavami.(4.8.2013)

 • Krissty
  ****

  Disney přešel od muzikálů k filmu o filmu a vyplatilo se.. Tenhle počin je podle mě úplně jinde a mnohem výš než ostatní nové Disneyho filmečky.. Hlavní hrdinové byli sympatičtí a přesně takhle si mimochodem představuji typickou "královnu".. Mělo to něco do sebe a ten dokument byl nakonec vážně super!!! Děj sice trošku předvídatelný a plný klišé, ale to mi tentokrát vůbec nepřekáželo.(3.8.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace