Pako mých snů (TV film)

Pako mojich snov

Komedie

USA, 2011, 88 min

• Mina230692

Tak trochu mi nejde do hlavy co je to pořád s tím : Jsem sám, nikdo mě nemá rád, nemám kamarády, teda jako mám,ale ti co mám nejsou tak super , a jsem nepoužitelný pro svět aaaaa pak najednou.. začnu se kamarádit s těma fakt super lidma (většinou nějakou uplně pravděpodobnou náhodou) ale ejhle! zjistím, že ti super lidi nejsou všichni tak super, a že asi jen polovina z nich jsou fakt milí lidi, a do svého dřívějšího klubu osamělých přidám pár těch super milých lidí a svět se stal hned barevnějším a tradááá konec filmu. Tak ale vážně...tohle téma už je jak zaseknutá deska... dokola a dokola. nic vás nepřekvapí, neoslní. Nicméně i když příběh prakticky žádný, komedii bych v tom taky uplně nehledala, herecké výkony jakštakš..... moment... já chtěla říct o tomto filmu něco hezkého........ ehmm.... velmi nenáročné, nemusíte u toho moc uvažovat, a je to taková pohádečka s celkem sympatickými postavami.(4.8.2013)

americká klasika střední školy s různými skupinami studentů od hvězd po paka. Výsledkem je sblížení hvězdy s pakem a nabourání tohodle schématu. První půlka je o šíleně nafoukané krásce, která ráda používá francouzštinu. Ale pak se z ní stává normální citlivý človék. Není to tak špatný jak se na první pohled zdá :-)(27.3.2016)

zaobišla by som sa bez inšpiratívnej reči na záver, ale inak to bol veľmi príjemný filmík. vytvorili čiernobiely svet a potom do neho vliali dávku farby. celé to stálo hlavne na obsadení hlavnej dvojice a to im vyšlo na jednotku. Sarah aj Matt boli presvedčiví vo všetkých polohách ich rôl a aj supporting cast bol dobre vybraní. hlavne rodičia, Usher a Amy. dej bol predvídateľný, ale film nenudil a pobavil.(1.9.2013)

Disney přešel od muzikálů k filmu o filmu a vyplatilo se.. Tenhle počin je podle mě úplně jinde a mnohem výš než ostatní nové Disneyho filmečky.. Hlavní hrdinové byli sympatičtí a přesně takhle si mimochodem představuji typickou "královnu".. Mělo to něco do sebe a ten dokument byl nakonec vážně super!!! Děj sice trošku předvídatelný a plný klišé, ale to mi tentokrát vůbec nepřekáželo.(3.8.2012)

• BOURQUE

Celovečerný „neanimovaný“ film od Disney. Otázka je jednoduchá: pre akú vekovú skupinu? Pretože príbeh je celkom obecný: je daná veľmi pekná (možno príliš mladá) a namyslená baba, ktorá je bohatá a má v podstate všetko (myslí si, že on je centrom Sveta). Len jednu vec nie: ozajstnú lásku a šťastie v živote. Ako to už býva, jeden chlap zmení všetko. Podľa mňa tento film, s výnimkou niekoľko momentov, je veľmi priemerný. Chyba asi nastala v rukách režiséra a v tom, že tento film fakt patrí len pre mladé tínedžeri, ktorí ešte snívajú. Osobné hodnotenie: 65% (**) (26.11.2012)