poster

Pako mých snů (TV film)

 • USA

  Geek Charming

 • Slovensko

  Pako mojich snov

Komedie

USA, 2011, 88 min

 • Mina230692
  **

  Tak trochu mi nejde do hlavy co je to pořád s tím : Jsem sám, nikdo mě nemá rád, nemám kamarády, teda jako mám,ale ti co mám nejsou tak super , a jsem nepoužitelný pro svět aaaaa pak najednou.. začnu se kamarádit s těma fakt super lidma (většinou nějakou uplně pravděpodobnou náhodou) ale ejhle! zjistím, že ti super lidi nejsou všichni tak super, a že asi jen polovina z nich jsou fakt milí lidi, a do svého dřívějšího klubu osamělých přidám pár těch super milých lidí a svět se stal hned barevnějším a tradááá konec filmu. Tak ale vážně...tohle téma už je jak zaseknutá deska... dokola a dokola. nic vás nepřekvapí, neoslní. Nicméně i když příběh prakticky žádný, komedii bych v tom taky uplně nehledala, herecké výkony jakštakš..... moment... já chtěla říct o tomto filmu něco hezkého........ ehmm.... velmi nenáročné, nemusíte u toho moc uvažovat, a je to taková pohádečka s celkem sympatickými postavami.(4.8.2013)

 • suzanne1997
  ****

  V tomhle filmu nešlo o to, kdo je tady pako a kdo nána, šlo o přátelství a objevení toho, co běžně nevidíme, ona měla zaslepené oči a později zjistila, že pravda je docela jinde, to se mi na tomhle filmu líbilo, ta změna, kdy se z populární holky stane někdo, kdo je vlastně úplně normální, na tomhle filmu bych vytkla, že se některé scény moc táhly, ale takhle to je skoro u každého filmu, jinak nic. Šlo o to pochopit, kým vlastně hlavní hrdinka je a ukázat to celé škole, možná i celému světu. Nemá cenu tenhle film doporučovat, protože ten, kdo se na něj dívat nechce se na něj prostě dívat nebude, takže mé doporučení zní, kdo chcete, podívejte se, ta chvilka vás přeci nezabije.(11.11.2015)

 • carly
  ****

  zaobišla by som sa bez inšpiratívnej reči na záver, ale inak to bol veľmi príjemný filmík. vytvorili čiernobiely svet a potom do neho vliali dávku farby. celé to stálo hlavne na obsadení hlavnej dvojice a to im vyšlo na jednotku. Sarah aj Matt boli presvedčiví vo všetkých polohách ich rôl a aj supporting cast bol dobre vybraní. hlavne rodičia, Usher a Amy. dej bol predvídateľný, ale film nenudil a pobavil.(1.9.2013)

 • Chinese Ashio
  ***

  Tomuto filmu by bola chyba dať odpad ale taktiež aj 5*. Je to niečo... medzi? Jednoducho to je film na takých tých 60% - 50%. Je to film pre ľudí, ktorí si chcú pozrieť niečo čo sa v realite proste nestáva, aspoň nie podľa mňa. Som rada, že ma tento film moc nesklamal, pretože som sa na ňom dokázala aj zasmiať (omg, jakého paka z neho spravili xD), ale tiež sa mi páčili tie scény, kde Dylan hovorila o svojej mame. Celkom milé. Proste ak sa vám páčia oddychové filmy, alebo máte chuť vidieť niečo nenáročné, alebo sa proste nudíte, pozrite si to. ;) No, ja som tomu dokázala venovať tú hodinu a pol (plus-mínus) a nebola som až tak sklamaná ako pri iných podobných filmoch tomuto. Takže dávam silnejšie 3*. :) Plus pre baby - Matt Prokop je dosť fešák. ;) (Teda... každej správnej tínedžerke, ktorá túži po fešákovi na bielom koni by sa mal páčiť. xD)(11.2.2012)

 • Krissty
  ****

  Disney přešel od muzikálů k filmu o filmu a vyplatilo se.. Tenhle počin je podle mě úplně jinde a mnohem výš než ostatní nové Disneyho filmečky.. Hlavní hrdinové byli sympatičtí a přesně takhle si mimochodem představuji typickou "královnu".. Mělo to něco do sebe a ten dokument byl nakonec vážně super!!! Děj sice trošku předvídatelný a plný klišé, ale to mi tentokrát vůbec nepřekáželo.(3.8.2012)