poster

Ne/přátelé (TV film)

 • USA

  Frenemies

Drama / Komedie

USA, 2012, 85 min

 • MMR
  *****

  Jsem potěšen. První příběh jednoznačně na 5 hvězd, ten pes byl úžasnej. Druhý příběh slabší, tak na 4, ovšem propletení postav do všech příběhu je super. Takže když se třetí příběh věnovalů postavě z prvního příběhu, navíc takovýmto způsobem, tak dávám plné hodnocení. Ale je pravdou, že díky krátkosti povídek se nejde až tak do hloubky a vše je jen povrchně odvyprávěno a moc předčasně vyřešeno.(14.4.2013)

 • Tsuki
  ***

  Disney channel možná dokáže přijít i s o krapet lepšími filmy, ale popravdě jsem se docela bavila. Navíc všechny tři příběhy byly pěkně propojené. A vystupování Belly a Zendayi je někdy i docela zábavné, přestože obě dost přehrávají (mám pocit, že v Disney filmech je někdy přehrávání záměr). Zkrátka, hezky se na do koukalo a mladším ročníkům okolo 10-13 let bych to na jedno podívání nejspíš i doporučila. ~(2,8)~(12.7.2015)

 • BubbleGum
  odpad!

  Všichni jsou tak "cool", až to bolí! Každý názor je zlý. Každá mladá herečka je odporná. Z dabingu jde mráz po zádech. Příběh nudí k smrti. Příběh o pejskovi je jak od blázna!!! Navíc to, jak jsou zde (a vlastně asi v každém DC filmu/seriálu) ty děti oblečené - v minisukních, v podpatcích, různých zlatých, blyštivých nebo flitrových tílečkách... prostě HNUS! Pro pedofily jak dělaný, fakt!! No, ten prostřední "příběh" byl úplně na rozmlácení obrazovky. Ale teprve ten konec, ten mě dožral!! Závěrečná párty, věta "drahá, už žádný pečený losos. Začínáme jíst u stánků", a to společný "tančení" na ten hnus-kravál, kterýmu dneska říkáme hudba - to byla fakt poslední kapka! Člověk má po shlédnutí chuť jít někoho nakopnout.(22.10.2013)

 • breebee
  **

  Hrozně infantilní a chvilkama mi to přišlo bohužel i stupidní, především tedy první příběh. Hlavní psí postava mi nepřišla nijak rozkošná, spíš jsem byla fascinována tou hranou inteligencí. Nejvíc se mi líbil příběh druhý, protože mám ráda obě slečny, Bellu i Zendayu a v tom posledním příběhu mě bavily jejich momenty snad ještě víc. Dávám dvě hvězdy hlavně za to, že jsem film koukla najednou a to se mi u filmů, které mě nebaví, nestává. Znám i lepší z továrny Disney.(28.4.2013)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  „Kámo, nerad to říkám, ale tvoje holka ušila na tvýho psa boudu!“ Někdy sám sebe podezřívám z pedofilních choutek, když se občas mrknu na disneyovské juniory, ale na svou obhajobu uvádím, že jsem se díval jen pravým okem a poslouchal duchaplné rozhovory jen na půl ucha. Takže jako kulisa při práci to celkem splnilo účel, ale kdybych měl tomuto dílu věnovat veškerou svou pozornost, tak by hodnocení patrně bylo radikálně odlišné.(14.7.2012)