Tengo ganas de ti

I Want You

Drama / Romantický

Španělsko, 2012, 119 min

Pokračování skoro lepší jedničky. I když se říká, stará láska nerezaví, dokáže někdy nasekat pěknou paseku, že Babi? Moje oblíbenkyně Maria Valverde upozaděná, ovšem náhrada za ni více než koukatelná. Kulisou opět podmanivá Barcelona a náš hlavní hrdina Hache lítající ode zdi ke zdi jménem "zapeklitá láska". Trocha emocí, trocha sexu, trocha drámy a hodně,, hodně krásné hudby! ....."I když ty to nevíš, vybájila jsem si tvé jméno, omámila jsem se sliby a přespávala v autech. I když ty to nechápeš, nikdy na obálku nepíšu odesílatele, abych nezanechala po sobě stopy."(27.5.2015)

Až příliš dokonalý hošan (vlhký sen dívčin a nejednoho homosexuála) se vrací do své rodné Barcelony, kde platil za velkého kápa jedné bandy a za životní lásku Maríi Valverde. Teď je zpět, starší a snad i moudřejší, začne nový vztah s dívkou, která si dělá, co chce a nikomu své kroky nevysvětluje, jenže minulost (Valverde) se záhy začne ozývat. První kus téhle španělské limonády pro mladé jsem neviděl. I tak je mi jasné, že divačky piští, ostatní si užijí formálně solidní kus s překvapivě dobrou kamerou nebo střihem. Obě skupiny však musí vidět, že jde „jen“ o přehnané vášně, velká gesta a urputnou snahu vecpat do dvou hodin všechny strasti a slasti světa. Prostě emoce napěchované za každou cenu, až jim divák horko těžko věří a chápe je. Ale dívá se na to zatraceně dobře.(14.1.2015)

Fantastické ! Ani som netušil že po tak zbabranom Tři metry nad nebem sa dočkám toho čo som hľadal. Celý film je doplnení krásnou hudbou čo v niektorých pasážach tomu dodáva krásny náboj ... Fandil som tu hlavnému hrdinovi čo sa o prvom diely povedať nedá, tam mi liezol poriadne na city :D aby všetko urovnal, ale hlavne aby odpustil hlavne sebe a našiel lásku ...(26.7.2013)

V tomto filmu se to hemží neskutečně sexy španělkama, až z toho oči přecházely. Jako fakt idální film na to dostat depku a přemýšlet proč zrovna já jsem hnusnej, tlustej a nikdy nebudu mít ani jednu takovou kočku. Celkově film naprosto průměrný, uměle natahovaný, ale je se na co koukat a myslím, že i dívky si přijdou na své. 55%(23.12.2015)

Babi, Babi, kam jsi se mně poděla? Bylo Tě tam jen kousíček, ale i ty jsem si s Tebou vychutnala. Maria tam opravdu byla jen pár momentů a docela mě to mrzí, protože na mě v s Hachem po té emotivní stránce zapůsobila přece jen víc. Tady jí nahradila nezkrotná, divoká, ale pro Hecheho uhrančivá Gin. Mohla jsem si opět užít spousty barviček, několik střídajících se chviliček smutku, smíchu, lásečkování na neobvyklých místech (ale bez té "ach" jiskry), bezvadné muziky, aby se to vše na konci slilo v jediné možné vyústění.(22.6.2015)

• - Jedným z alternatívnych názvov filmu je aj Twilight Love 2. (MikaelSVK)

• - Film vychází z knižního konceptu španělského novelisty Federica Moccia. Tomu takřka 500 stránkový titul stejného jména vydalo knižní nakladatelství Planeta v roce 2006. [Zdroj: planetadelibros.com/] (Conspi)