poster

Hledači pokladů na aukcích (TV pořad)

  • Česko

    Mistři aukcí

  • USA

    Auction Hunters

Reality-TV

USA, 2010, 82x30 min

Režie:

Philip Lott

Hudba:

Aaron Kaplan
(další profese)
  • SOLOM.
    ***

    Vcelku snesitelná podívaná. Podobné tipy „show“ sice moc často nevyhledávám, ale občas potřebuju „vypnout“ a tak nepohrdnu ani tímto. Moc sympatičtí mi pánové teda nejsou, ale jak vidno mají sakra štěstí a čuch na prachy a staré cenné haraburdí, nebo je to jen velký podvod. Nicméně díl kde našli staré malby pouličního malíře a sprejera a nakonec to plátno střelili za 60 000 dolarů, nebo projížďka na velbloudech – považuji za jedny z nejlepších…Klasický průměr.(7.3.2020)

  • longercz
    ***

    Největší problém je podle mě to, že se díly vůbec, ale vůbec nemění a i když nacházejí různé věci, scénář je pořád stejný: Sklad -> přeplatit domorodce -> prohledat (nejzábavnější část pořadu) -> prodat. Když to člověk sem tam zahlédne u večeře v televizi, tak je to vcelku OK, ale že bych to cíleně sledoval, tak to vážně ne.(20.12.2013)

  • Fiftis
    *****

    V časoch, kedy som bol maniak do TV-programov na kanáli Discovery Channel, som ulietaval aj na tomto kúsku. Hlavní protagonisti sú v skutku sympatickí (teda čo sa týka ich správania, nie výzoru). Rozhodne každý pozorný divák jasne vidí, že toto je jeden z programov, ktoré sú dopredu predpripravené, ale komu to vadí? Baví to a to je hlavné. Niekedy sa človek smeje, čo vytiahnu za starožitnosť, po ktorej predaji by ste už nikdy nemuseli pracovať. Často krát je zisk aj viac ako 5.000 dolárov. Ja len verím, že nik v Amerike nenaletel a nezačal utrácať reálne peniaze za nejaké sklady a veci, čo si myslí, že sú vzácne. Rozhodne sa jedná o jeden z tých zábavnejších TV-programov.(25.12.2019)

  • Stumbleine
    ***

    Podobná vykonstruovaná krávovina jako "American digger" . Na šmukách, které tito dva chlápci v garážových aukcích nakoupí, téměř vždy prodělají. Krámy z garáží jsou vždy dvacetinásobně nadhodnocené a prodej je vždy a zaručeně předem domluvený a jedná se pouze o špatný herecký výstup - protagonisté ve skutečnosti nevydělávají na prodeji veteše, ale na sledovanosti této "show". Z nějakého důvodu mě to ale celkem baví a když na to náhodou narazím v televizi, nepřepínám =)(27.5.2015)

  • Lou_Pagi
    ****

    První díl, který jsem viděl, mě nenadchnul. Potom ale jakoby naschvál jsem často sedal k tv ve chvíli, kdy pouštěli tento pořad a postupně si mě získal. Kluci jsou sympatiční, jde jim to od ruky i odpusy. Mám rád staré věci, protože jsou z pravidla kvalitnější, než většina dnešních rychloobrátkových šuntů. Toto by mě taky bavilo :D! Hodnocení Odpad se tady opravdu nehodí. Myslím, že to nemůže nikoho urazit ani popudit. Mrzí mě jen, že jednou nešikovně otevírali trezor a spálili pistol.(8.7.2015)

  • - Oficiálny eBay účet, cez ktorý Allen Haff a Ton Jones predávajú produkty bol vytvorený už 16. mája 2003, čo je 7 rokov pred vysielaním show. (Real Tom Hardy)