poster

All Things to All Men

 • Velká Británie

  Deadly Game, The

Krimi

Velká Británie, 2013, 84 min

Režie:

George Isaac

Kamera:

Howard Atherton

Střih:

Eddie Hamilton

Scénografie:

Matthew Button

Kostýmy:

Hayley Nebauer
(další profese)
 • Morholt
  **

  Byrne, Gregory, Maskell, Sewell, Frain - vesměs jména, od kterých jsem čekal hodně a z herců jsem nakonec zklamán nebyl.Ale to bylo taky to jediné. Příběh sám se totiž autoři snažili podat natolik promyšleně, až působil nepřehledně. A přitom se jednalo v zásadě o jednoduchou pointu o zkorumpovaných policajtech vydírajících mafiánského bosse. Ta zmatečnost mě bohužel totálně otrávila a nedokázali to zachránit ani již zmínění herci, ani povedená londýnská atmosféra. 40%(10.3.2014)

 • sochoking
  **

  Najlepšie je si pred flmom prečítať verbalov komentár, pretože osvetlí i trochu toho hovna, ktoré budete z filmu i tak vedieť po jeho projekcii. Ja len dodám, že najlepšia z postáv bola dvojica undercover detektívov, ktorá celý čas sedela v prázdnom pube a len dva razy otvorili hubu.(29.12.2013)

 • Martin741
  **

  Reziser Dordz Isaac chcel asi natocit drsnu britsku kriminalku, ale holt, nepovedlo se. Verbal ma s tym hovnom obavam sa zase pravdu, chlap tu vo filme cumi na diamanty, ti traja policajti sa zjavili ani neviem odkial, a to som sa dozvedel hned z fleku ze su skorumpovani, priekupnik drog je zadrzany, ale sa do toho sere zas nejaka biela socka, pardon, na volnej nohe pracujuci zlodej /Toby Stephens/ ... mno, tieto britske kriminalky chcu byt strasne drsne, ale ostava len pri snahe. Drsne to nie je, vcelku som hovno pochopil, o co tam ide. Vacsina z tychto filmov aj tak ide podla jedneho scenara, len xichty sa menia. Tu boli klasicky britsky prevarene, sklesle a jakesi zdeformovane ... idem najst nejaku britsku krimosku s vyrehotanymi xichtami, mam ich dost napokon : 20 %(16.10.2018)

 • verbal
  *

  Moc hezky natočená a slušně obsazená britská krimi, jejíž scénář psal patrně čichač toluenu a režírovala to klapka, která jej v rámci zachování duševní rovnováhy snad ani nečetla. Nedá mi to, a musím kapku zabrousit do konzistence děje, proto bude tento zvratek plný brojlerů, jež vám ale ve finále vykokrhají stejně úplné hovno, jakož i film samotný. Ale třeba mi to pak nějaký hloubavý chytrolín vysvětlí. Na začátku chlap koupí puftole a očumuje v garáži diamanty. Na to se někde na ulici objeví tři zkorumpovaní policajti, zatknou nějakého Arabáše, co je syn jakéhosi vataře. Vatař, policajti a ještě pár nevysvětlitelných postav chtějí něco šlohnout a je to bůh ví co. Potřebují k tomu kódy. Ještě předtím chtějí, aby vatař najmul na tu čorku toho chlapa, co prvně očumoval ty diamanty. Kdo ví, proč. Nakonec tedy kódy získají a něco někde šlohnou, vypadá to jako banda fialově potištěných áčtyřek a je toho prý víc, než čekali. Pak najednou gorila toho vataře chce zabít toho očumovače diamantů a jeden ze zkorumpovaných policajtů chce zabít dalšího, toho, co seděl celý film na zadním sedadle a blbě čuměl. Nepovede se ani jedno, a tak se sejdou v nějakém sklepě, kde se navzájem postřílejí. Tedy až na toho korupčníka, co seděl na tom zadním sedadle a blbě čuměl. Toho nakonec ta partička nevysvětlitelných postav podrbe za uchem. Nic víc, nic míň. Velmi dada! Okamžitě bych vyhlásil zákaz jakýchkoliv drog ve filmovém průmyslu, protože něco takového může donutit i abstinujícího diváka začít fetovat, jen aby získal nějaké odpovědi a dopídil se toho, o čem to vlastně bylo. Asi si to nechám patentovat i jako obsah, protože jsem to shrnul stručně, výstižně a nic jsem nevynechal. Po smaženici z lysohlávek si to pustím znovu a jsem moc zvědav, dopídím li se sysla.(26.11.2013)

 • MartinezZ
  *

  verbal to skutečně dokonale vystihl. Dění ve filmu nedává smysl. Asi jako když uděláte ani ne jeden a půl hodinový film z cca 12 dílů mini seriálu. Postavy se tu objevují, mizí, beze smyslu, pak se ve finále objeví, aby umřely a ty z nich, co přežijí, zmizí a vlastně nikdo neví proč tu byly. ~ SPOILER! > Jediné, co je jasné navíc je, že Rufus dluží 5 milionů, sehnal jenom 4,1 a snaží se zmizet . SPOILER ~ Proč ale dlužil, za co, komu, proč je tam "arabský" syn, jakýsi nájemný vrah, co přeprodává diamanty, a ta mladá manželka někoho mrtvého, to jsou ty dějové drobnosti, které ve filmu chybí a díky krátkosti filmu se nedovysvětlí. Přesto, na to že to má 84 minut, je to místy dost nudné a celkově dost nepřehledné. Katastrofální zklamání, kdy se autoři snažili vymyslet propletený zamotanec osudů a příběhů z podsvětí, ale rejža vůbec nevěděl, co dělá, možná i scénář na tom nebyl o moc líp a chudák střihač, ve snaze dát tomu formu, vyházel asi spoustu materiálu a pak to vzdal, páč by to musel vyházet celé. Zůstala tak naprostá pitomost a vám tak doporučuju neztrácet s tím absolutně žádný čas, vůbec. A to mám ty britské syrové kriminálky celkem rád.(2.2.2014)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace