Kdo přežije: Tocantins (TV pořad)

Survivor: Tocantins - Brazilian Highlands, The

Dobrodružný / Reality-TV / Soutěžní

USA, 2009

Účinkují:

Jeff Probst, Benjamin Wade

Hodně povedená série :) Zabiják draků Coach mě fakt dostával, podle těch keců a historek jsem si myslel, že to je nějaký ukecaný trotl, ale na konci když řekli, že je všechno pravda podle detektoru lži, tak jsem docela utřel :) Začal jsem mu možná i trochu závidět, že se všude možně podíval a má spousty bohatých zážitků! Jinak J.T. si to asi zasloužil vyhrát. 90%(9.7.2013)

Parádní série, kde jsou nečekaně super lidi, kromě Sandy a (spoiler: ve finále se ukázalo jaký je i Stephan, ale slovy Couche - odpouštím mu ). Od první série jsem fndil Sieře a byl jsem mile překvapen, že se dostalo vcelku z největšího outsidera do vcelku slušného místa. Za to děkuji i Couchovi - takovýho člověka nenajdete v každé sérce. Tato řada se dá říct má všechno, co pravý Survivor má mít - skvělé soutěžící, perfektní soutěže a přírodu, podrazy a dobré odměny. Nedivte se proto tedy, že tato řada mi přirostla k srdci stejně jako třeba má neoblíbenější z Cookových ostrovů. Líbilo se mi to. Vítěz je téže přijatelný. Hodnotím 95%(22.12.2012)

Soutěžící v téhle sérii mi až tak nesedli. Bylo tu pár výjimek, ale oproti Ostrovu vykoupení, který jsem viděla předtím, to pro mě bylo po této stránce docela nezáživné. Z celé série mě nejvíc bavily první díly, kdy to ještě vypadalo na velkou hru. Také finále bylo moc hezky udělané, vítěze bych na začátku tipovala jinak, ale zasloužil si to. Oblíbený kmen: Timbira. Oblíbení: Sierra. Neoblíbení: Debbie. 3,5*(16.10.2013)

Hodně podceňovaná série! Překrásné prostředí, super odměny, výborný casting a především tři zajímaví soutěžící: roztomilá a emotivní Sierra, nedostižný zemědělec J.T. a šílený potetovaný zabiják draků a filosof Coach. Tato série má jednu z nejdrsnějších obhajob před porotou a vítěz si to skutečně zasloužil. Tocantins patří mezi to nejlepší, co Survivor nabízí, takže doufám, že hodnocení ještě stoupne.(3.2.2012)

SPOILER! Nemám rád série, kde mi pohled na celou řadu pokazí nesnesitelný vítěz. Ovšem Amerika samozřejmě zajásala nad vítězstvím svého typického "poctivého" oslizlého K(J)apitána A(T)merika. Fuj! Za trojzlo v podání tupého vítěze, narušeného egomaniaka Coache (poprvé!) a buzny Tysona puntík dolů... Vše ostatní ovšem dobré, hlavně hustokrutá mrška Erinn :* a nejlepší intro.(1.2.2012)

• - Spoiler: J. T. Thomas zde jako první trosečník v historii zahrál tzv. „perfektní hru“ - za celou dobu v soutěži neobdržel ani jeden hlas a naopak ve finále dostal od poroty ve svůj prospěch úplně všechny. (Hidan)

• - Toto je zatím poslední řada Survivor s 16 hráči. (Hidan)