Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Pařížský polda Simon Weiss každou noc hlídkuje na nejrušnějších místech ve městě. Při výkonu své funkce je klidný, pohodlně zapadl do každonoční rutiny a ví přesně, co se od něj žádá. Jenže jedné noci se vše změní. Ocitne se v palebné linii mezi svými nadřízenými z řad policie a pařížskými kriminálníky. Pokud chce přežít svou nejhorší noční můru, bude se muset postavit obchodníkům, gangsterům ... i svým kolegům. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (5)

Trailer

Recenze (16)

kolodej1 

všechny recenze uživatele

film zachycuje policistu během jedné noci, dost dlouho takovým polodokumentárním stylem. Musím říct, že zhruba v polovině jsem zvažoval, že to vypnu, protože to byla pořádná nuda bez příběhu. Pak se to přece jenom rozjelo a hlavně kvůli závěru dávám 3 hvězdy, ale s odřenáma ušima, žádný zázrak to tedy nebyl ()

Hapretor 

všechny recenze uživatele

Naprosto nudný a utahaný film. Měl jsem co dělat, abych při tom neusnul. A i když na závěr příjde (ne)malé překvapení, nevím, jestli to přemáhání stálo za to. Chlapík, co se tváří jak psychopat, - bacha! je to komisař - a je narvanej do roláku a přes to má ještě oblek od Ařmanyho, takže vypadá jak gigantózní žížala, jezdí taxíkem, teda má řidičku, chodí od baru k baru, od jednoho divnějšího podniku k druhýmu, v každym tom podniku si dá panáky whiskey, takže v polovině filmu už spíš vrávorá od podniku k podniku, v každym podniku někoho seřve, někomu dá facku, každýho pošle do hajzlu a každej ale opravdu každej je z něj totálně posranej - je to totiž komisař - je to komisař a je strašně chytrej, hraje na všechny strany, z každý strany něco má, bere úplatky, je totálně nad věcí, na něj nikdo nemá - je to Bůh s plackou a pistolí - a nakonec dostane takovej stěr, že jsem nakonec (ne)litoval, že sem zabil 100 minut takovou nudnou, nicneříkající báchorkou !? ()

Reklama

Lukoboss 

všechny recenze uživatele

Celou dobu sledujete jednu šichtu nedotknutelnýho policajta, kterej stojí na pomezí zákona a podsvětí. Všichni padouši ho znají, zdraví se s ním a tak nějak ho uznávají. On se snaží mezi všema udržet rovnováhu, takže někde něco zakáže, něco povolí, někde souhlasí, jinde nesouhlasí. Povídá si s nima, povídá si s novou kolegyní, pije, kouří, pije, kouří, občas někomu liskne a... a to je vlastně všechno. Jedno překvápko na závěr přijde, ale ani tak se nic moc nevyřeší, prostě ten film jen pomaličku propluje dál. ()

ProchySBK odpad!

všechny recenze uživatele

Dobrý film protoho kdo neví jak to u policie chodí. Takže, pokud si myslíte, že borec co má 75kg i s pistolí a přitom měří 2 metry, jezdí v noci služebnim peugotem od baru k baru a machruje na pasáky a tranďáky s koksem a prochází mu to, tak jste na omylu. Tomuhle filmu jsem to nežral hned jak jsem se dozvěděl, že po něm jde inspekce, která sedí v nenápadně pastelově modré dodávce a čeká... vlastně na co tam čekali? Až pujde ven? No, jakmile GIBS zjistí, že omrdáváte služební zákon a jedete si to podle stylu oldshaterhanda s opakovačkou, tak vás postaví mimo zákon a půl roku nedotanete ani na rohlíky a pak vás proupustěj ikdybste zachránili celou paříž a vlastně to dělali správně. To už víc real je film Patrola a to, že poldové co tam maji na služebních autech navařenej rám ho skutečně při honičkách používaj. Tohle jsem po 30 minutách vypnul, potom co panu kriminalistovi zdechnul koksem předávkovanej bišónek na zadní sedačce služebního vozidla. Prosim, napište mi, to mělo být k pláči nebo k smíchu? Já fakt nevim. Ježiši! ()

smith22 

všechny recenze uživatele

Když jsem po 15 min. odhadnul, že se celý film odehraje v tomto duchu, vzbuzovalo to ve mně dojmy nudy a žádného dalšího očekávání.To by ovšem nesměl být v hlavní roli neskutečně charismatický Roschdy Zem.Film je takovým náhledem do nočního Pařížského podsvětí a neustáleho boje Pařížských kriminalistů, snaha udržet určitou rovnováhu i za cenu úplatnosti.A místo nějaké pomoci, dostanou tito policisté častokrát za odměnu nějaké ty pijavice z vnitřního oddělení. Tento film je jen dalším důkazem a snahou poukázat na tyto dlouhodobé problémy Pařížské metropole – hodně podobné filmy jsem totiž viděl minimálně dva. ()

Galerie (11)

Reklama

Reklama