Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Lukoboss
  **

  Celou dobu sledujete jednu šichtu nedotknutelnýho policajta, kterej stojí na pomezí zákona a podsvětí. Všichni padouši ho znají, zdraví se s ním a tak nějak ho uznávají. On se snaží mezi všema udržet rovnováhu, takže někde něco zakáže, něco povolí, někde souhlasí, jinde nesouhlasí. Povídá si s nima, povídá si s novou kolegyní, pije, kouří, pije, kouří, občas někomu liskne a... a to je vlastně všechno. Jedno překvápko na závěr přijde, ale ani tak se nic moc nevyřeší, prostě ten film jen pomaličku propluje dál.(9.11.2015)

 • cpt.Lynch
  ****

  Příběh jedné noci policisty, který ctí spíše než právo trestní nepsané zákony posvětí a přátelství. i když ze startu film nepůsobí příliš "filmově", ale spíše jako krátká dokumentární novela, tak nakonec dokáže ve formátu 1:40 a jedné noci odvyprávět slušný příběh. Syrové policejně-mafiánské drama postavené na atmosféře a hlavní postavě.(1.5.2013)

 • Honzek
  ****

  Jaké je to být policistou na mravnostním oddělení? Aneb co se dá v této roli stihnout během jedné Pařížské noci. Velmi pěkně řemeslně zpracovaný film, poměrně kvalitní scénář a výborný Roschdy Zem který ztvárnil muže zákona, kolem nějž se všechno motá a když říkám vše, myslím tím i inspekci. Snímek velmi pěkně ubíhá a není ani moc času se nudit, což bych u tohoto formátu čekal. Přeci jen nám mnoho prostředí neukáže. Takhle by měli vypadat všechny nízkorozpočtové filmy. Pokud máte rádi bijáky kde se spíše mluví, nežli střílí a jsou z policejního prostředí, není co řešit.(26.4.2013)

 • swater137
  **

  Lidi nenechte se zviklat dvě hvězdy je max a to je dávám za to, že je to jiné ))). Je to pomalé o ničem bez nápadu. resp. o poldovi co bere úplatky, jedná s gaunerama a nestřílí, o inspekci která ho nakonec pustí protože je to přece cool chlápek. Hodně přemejšlí nikoho netluče kouří vždy jen 4 šluky a pak cígo zahodí, jo kouří light a smrti se stejně nebojí)). frantíci prostě neuměj a Nikita byla poslední slušnej film(6.5.2014)

 • smith22
  ****

  Když jsem po 15 min. odhadnul, že se celý film odehraje v tomto duchu, vzbuzovalo to ve mně dojmy nudy a žádného dalšího očekávání.To by ovšem nesměl být v hlavní roli neskutečně charismatický Roschdy Zem.Film je takovým náhledem do nočního Pařížského podsvětí a neustáleho boje Pařížských kriminalistů, snaha udržet určitou rovnováhu i za cenu úplatnosti.A místo nějaké pomoci, dostanou tito policisté častokrát za odměnu nějaké ty pijavice z vnitřního oddělení. Tento film je jen dalším důkazem a snahou poukázat na tyto dlouhodobé problémy Pařížské metropole – hodně podobné filmy jsem totiž viděl minimálně dva.(8.5.2013)