• Lukoboss

Celou dobu sledujete jednu šichtu nedotknutelnýho policajta, kterej stojí na pomezí zákona a podsvětí. Všichni padouši ho znají, zdraví se s ním a tak nějak ho uznávají. On se snaží mezi všema udržet rovnováhu, takže někde něco zakáže, něco povolí, někde souhlasí, jinde nesouhlasí. Povídá si s nima, povídá si s novou kolegyní, pije, kouří, pije, kouří, občas někomu liskne a... a to je vlastně všechno. Jedno překvápko na závěr přijde, ale ani tak se nic moc nevyřeší, prostě ten film jen pomaličku propluje dál.(9.11.2015)

Příběh jedné noci policisty, který ctí spíše než právo trestní nepsané zákony posvětí a přátelství. i když ze startu film nepůsobí příliš "filmově", ale spíše jako krátká dokumentární novela, tak nakonec dokáže ve formátu 1:40 a jedné noci odvyprávět slušný příběh. Syrové policejně-mafiánské drama postavené na atmosféře a hlavní postavě.(1.5.2013)

Jaké je to být policistou na mravnostním oddělení? Aneb co se dá v této roli stihnout během jedné Pařížské noci. Velmi pěkně řemeslně zpracovaný film, poměrně kvalitní scénář a výborný Roschdy Zem který ztvárnil muže zákona, kolem nějž se všechno motá a když říkám vše, myslím tím i inspekci. Snímek velmi pěkně ubíhá a není ani moc času se nudit, což bych u tohoto formátu čekal. Přeci jen nám mnoho prostředí neukáže. Takhle by měli vypadat všechny nízkorozpočtové filmy. Pokud máte rádi bijáky kde se spíše mluví, nežli střílí a jsou z policejního prostředí, není co řešit.(26.4.2013)

• swater137

Lidi nenechte se zviklat dvě hvězdy je max a to je dávám za to, že je to jiné ))). Je to pomalé o ničem bez nápadu. resp. o poldovi co bere úplatky, jedná s gaunerama a nestřílí, o inspekci která ho nakonec pustí protože je to přece cool chlápek. Hodně přemejšlí nikoho netluče kouří vždy jen 4 šluky a pak cígo zahodí, jo kouří light a smrti se stejně nebojí)). frantíci prostě neuměj a Nikita byla poslední slušnej film(6.5.2014)

Když jsem po 15 min. odhadnul, že se celý film odehraje v tomto duchu, vzbuzovalo to ve mně dojmy nudy a žádného dalšího očekávání.To by ovšem nesměl být v hlavní roli neskutečně charismatický Roschdy Zem.Film je takovým náhledem do nočního Pařížského podsvětí a neustáleho boje Pařížských kriminalistů, snaha udržet určitou rovnováhu i za cenu úplatnosti.A místo nějaké pomoci, dostanou tito policisté častokrát za odměnu nějaké ty pijavice z vnitřního oddělení. Tento film je jen dalším důkazem a snahou poukázat na tyto dlouhodobé problémy Pařížské metropole – hodně podobné filmy jsem totiž viděl minimálně dva.(8.5.2013)