Přerušené ticho (TV film)

Sexting in Suburbia

Brian Crane

Ed Grenga

Mark Donadio

John Stimpson

Zpracování je trochu slabší (schematičnost, hra na správný a špatný holky, typicky televizní hudba, předvídatelné zvraty), ale téma je natolik silné, že to diváka nutí dokoukat to až do konce. No, konec už je opravdu maličko přes čáru, ale pokud tenhle film chce ukázat na tuhle problematiku, daří se mu to. A poučení? Vzdát se na půl roku mobilu je na nic, důležitější je přemýšlet nad svými činy. No jo, je to trochu americkej závěr, ale tenhle film má dobrej cíl. A já mu fandim.(1.6.2012)

Zpracování se mi zdá celkem dobré, ale více než tohle mě na filmu dojmulo to, že se to opravdu stalo, proto dávám 3 hvězdičky...jinak. Předvídatelné to je, ale hlavně díky tomu, že většina ten případ viděla ve zprávách a samotný popis, který se najde na obalu toho filmu je dosti ukazujíci, že to tak dopadne. Krimiliman-Neber to jako urážku, ale jestli ti přijde vtipné to, že se mladá holka zabila a ještě k tomu je to podle skutečné události, tak nechápu tvůj smysl pro humor.(9.10.2013)

Když mě zaujme představitelka hlavní role dospívající studentky, vždycky dám filmu šanci a Jenn se tedy fakt povedla, škoda, že tu fotku neukázala:-). Jinak typický TV snímek, ale zaujal i moje děti, takže jsem si zahrál na varujícího rodiče. A téma je to aktuální, však kdo je rodičem dospívajícího dítěte, dá mi za pravdu. Škoda zbytečného gesta na konci filmu,ale hold TV snímky a zvláště ty zpoza velké louže takto občas končí...(3.2.2015)

Poměrně přesně se ztotožňuji s uživatelem "hous.enka".. Film je průměrný svým zpracováním, ale táhne ho především aktuální téma devastačního dopadu citlivého fenoménu distribuce pornografie mladistvých a s ním spojená sebevražednost. ;) Film graduje do nesmyslného finále, kdy všichni sborově (SPOILER) odevzdávají mobilní telefony a to je podle mě už moc nereálné. :D Jinak se mi to i líbilo. Hezký studentky :D(14.10.2013)

Moc černobílé, moc jednostranné, moc americké! (a to doslova)... Nicméně i přesto tenhle film za sebou nechá určitou stopu, a to hlavně díky příběhu, který je zvláštně v dnešní době aktuální. Ale tak hezky od začátku. Hned na začátku filmu se mladá, krásná, inteligentní a sportovně nadaná dívka oběsí ve svém pokoji, jelikož po její střední škole koluje její nahá fotografie. Její "úhlavní" nepřítelkyně, taktéž krásná oblíbená sportovkyně, se přisaje na jejího přítele, který ji zklamal. Matka sebevražedkyně na vlastní pěst vyšetřuje příčiny smrti své dcery a nikdo, včetně školy a policajtů, s ní nechce mluvit. Atd, atd... Kdyby ve filmu nebylo vloženo téma kyberšikany a nápadná podobnost s reálným případem, byl by to jeden z tisíce. Ale i přesto dávám ***.(1.2.2015)

• Judith Hoag