poster

Bestie (festivalový název)

 • Dánsko

  Beast

Drama / Thriller / Psychologický / Horor

Dánsko, 2011, 83 min

Režie:

Christoffer Boe

Scénář:

Christoffer Boe

Kamera:

Sophia Olsson

Producenti:

Tine Grew Pfeiffer

Střih:

My Thordal
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • POMO
  **

  Nepekný film o nepekných vzťahových problémoch, riešených nesympatickými postavami skrze škaredé dialógy. Citovo odmerané, vizuálne nezaujímavé.(31.8.2012)

 • J*A*S*M
  ****

  Výborné, hororovými prvky okořeněné, rodinné konverzační drama ze severu. Velmi kvalitně natočené, napsané i zahrané - nevybavuju si, kdy naposledy jsem takto chápal (ale nemyslím jen čistě rozumově, ale opravdu hluboce emocionálně) jednání všech hlavních postav, které jdou v podstatě proti sobě. Každopádně to svým pomalejším tempem není pro každého, naštěstí.(27.6.2012)

 • chezush
  **

  Když se z lásky stane posedlost, není to nic neobvyklého. Ale tahle posedlost, je tak trochu jiná.. Bruno, hlavní hrdina, jehož stále trvající, ale destruktivní láska k jeho ženě Marine, ho změní na krvežíznivou bestii, která pociťuje jak psychické tak i fyzické změny, netouží po ničem jiném, než aby jeho žena byla v něm.. doslova. Film měl velký potenciál, ale bohužel toho nedokázal využít, už od začátku si nezískal mou pozornost a tak jsem se těšila aspoň na konec, který mě bohužel také zklamal. Jediné, co mohu pochválit jsou herecké výkony, obzvláště Bruna, ze kterého jsem měla husí kůži a vizuální styl, který se mi opravdu líbil.(26.6.2012)

 • Dellamorte
  ****

  Silne funkčná cannibal psycho dráma , ktorá zapôsobí miernym úvodom a postupne sa stretne so záverečnou tragédiou. Absencia čriev a iných blbiniek fiilmu pomohla. O pôsobivom severskom spracovaní sa hádam nemusím ani zmieňovať. Aj central hero pôsobil funkčne a bol herecky doladený do celkového filmového zážitku. Ja som ho teda mala. Napriek mini " finančnej pumpe )" THX ULRICH !(31.5.2012)