xxxHOLiC: Ró

xxxHOLiC: Rō

Animovaný / Fantasy / Mysteriózní

Japonsko, 2010, 41 + 28 min

Nanase Ókawa

Příhody už dospělých hlavních hrdinů. Watanuki přestal blbnout a zvážněl, Doumeki je pořád ten starý dobrý sympaťák, Kohane stále roztomilá, Yuuko citelně chybí. Samotný příběh má hodně mezer a proto vyzní tak nějak do prázdna. Propracovanější animace, pěkný soundtrack. 6/10(13.4.2015)

Hezke zakonceni pribehu o splnenych pranich. Dospely Watanuki uz konecne prestal jancit kdykoliv se mu neco nelibilo.(30.9.2014)

• DaweForeman

Po určité stránce je to konečně perfektní - tím mám konkrétně na mysli vyspělého Watanukiho, který konečně získal rozum a něco dalšího. Na druhou stranu je zde stále mnoho tajemstvích, která nejsou úplně jasná, a také tomu chybí určité srdce (jádro), kdy bez oné důležité osoby to není ono. Každopádně příběh se posunul zase kupředu, kdy je zde mnoho zasádních změn, které by si rozhodně zasloužily delšího zpracování a pořádného vysvětlení. Také nemusím mluvit o určité propasti, kdy chybí určité informace a člověk si to může maximálně domyslet.(8.3.2015)