Epizody(7)

KIT.HL

Dávno běželo na Slovensku (2013) a v roce 2021 na ČT. Tohle je hodně překvapivý seriál, spíše pro ženské publikum, ale slušný pohled na ostrovní zdravotní péči. Seriál, získal různá televizní ocenění, včetně prestižní ceny BAFTA- ()

ibeh

Zatím příjemné seriálové překvapení s originálním retro námětem z Anglie r. 1957. A občas se objeví i suchý anglický humor. Mám radost, že opět po čase vidím Mirandu :) ()

laik_60

Veľmi zaujímavá a pre mňa ako diváka nevšedná téma. Aj preto som k seriálu pristupoval opatrne, ale nebanoval som Bieda a utrpenie  hrozné sociálne podmienky v Anglicku päťdesiatych rokov to bolo  to čo ma zaujalo. Košický Luník, bol proti tamojšej štvrti v Londýne Manhatansky park. Práca sestričiek rehoľných aj nerehoľných ... no skrátka zaujímavý britský seriál. Nechýbali ani drobné zrnká anglického humoru , ktoré boli ak práškový cukor na starom vyschnutom koláči.  Na svoje si prídu - predpokladám najmä diváčky. ()

Bozvav

Zajímavý seriál, na který se nekouká zrovna lehce. Většinou z toho dost mrazí. Občas by člověk řekl, že to pochází z mnohem dřívější doby. Jako sonda dobrý. Nicméně na další řadu zatím nemám náladu. ()

aliki78

Seriál se mi moc líbí. Oddechovka na odpoledne akorát škoda, že je to v tak blbý čas :)  Momentálně sleduji již 8-mou serii a docela mě mrzí, že Česká televize nekoupila i ke každé ukončené serii vánoční speciály. Neboť v těch se udávají velmi zásadní příběhy. ()