Il giorno in più

Ešte jeden deň

Romantický

Itálie, 2011, 109 min

Velmi příjemný snímek o lásce, která nejprve byla fantazií a i v dnešním uspěchaném světě se stala skutečností.(20.1.2014)

Veľmi príjemné romantické prekvapenie z Talianska. Takto ladené filmy aktívne nevyhľadávam a dá sa povedať že aj k tomuto som sa skôr "doprepínal", ale vôbec mi to nevadilo a film mi sadol. 75%(19.8.2014)

Taliansku Kinematografiu sledujem od filmov Spencera a Hilla. Tento film pojednava o sympatickej laske medzi zenou a muzom a ich vzajomnom suziti/laske/porozumeni. Sympaticka vec, ale na DVD by som film nechcem. Stacila mi telka. 69 %(21.1.2014)

Nečakane pekný film aj keď ten záver bol až príliš nereálny. V mnohých chvíľach však tento film prekoná množstvo ospevovaných romantických filmov s vysokým hodnotením. Herci sú presvedčivý až nadmieru. Talianská produkcia si ťažko razí cestu k lepším hviezdičkám, ale tento kus je skutočne veľmi vydarený. Len viac takých filmov ...(21.1.2014)

Náhodou som sa dostal k tomuto príjemnému osvieženiu TV večera.(20.8.2014)