Akční fantasy volně založené na adventurách. V našem příběhu se hlavní hrdina ocitne v mystickém světě, kde musí zničit lorda zla, Shoukata. K němu se musí nejdřív probojovat přes mnoho překážek. Mezi ně patří draci, prokleté meče z Damacleusu, šestice samurajů, Amazonky a mnohem, mnohem více. S každou prošlou úrovní se stává silnější až do konce, kde si uvědomíme, že možná je opravdu ve video hře. Jak to tedy je? Pravda je skrytá. (cezero)

biteme odpad!

Najprv mi to prišlo ako nepodarený pokus o paródiu na Hercula. Potom ma "film" začínal nielen nudiť, ale aj štvať, len neviem čo viac. Desní herci, neoriginálne scény, dej postavený na hlavu. Kto toto spáchal zrejme nevie, čo je to copyright. A prečo vôbec míňal energiu na točenie...možno si chcel iba vyskúšať rekvizity a stokrát obohraté magické efekty. Potom už len stačilo vymyslieť nejaký príbeh hrdinu, ktorý zachraňuje ľudí, ktorých nepozná ale z nejakého dôvodu mu na nich záleží. Stavím dvacku, že osemročné decko by vymyslelo lepšie zápletky. Herci sa museli nudiť asi ešte viac ako divák, jedným slovom - brak. ()