V malom pennsylvánskom mestečku vybudovali nevšednú atrakciu: strašidelný hotel, ktorý prevádzkuje Jack (Brian Gallagher). Aby pridal na hrôzostrašnosti, rozhodol sa majiteľ tejto halloweenskej atrakcie umiestniť v objekte predmety, ktorých sa rozprávajú strašidelné historky. Nanešťastie to nie sú žiadne báchorky pre deti; predmety sú ozaj nositeľmi temných síl, o čom sa zakrátko presvedčil personál a následne aj nič netušiaci obyvatelia mestečka. Práve v tejto chvíli prichádza expert na paranormálne javy Kyle Brenner (Corey Feldman), aby objasnil, čo sa tu vlastne stalo. (beso74)

George Stobbart

Tak toto bola naozaj studená sprcha. Na film som sa tešil, keďže Coreyho Feldmana mám rád, no ani jeho malá účasť tento film nevytrhne z biedy. Kôpka nesympatických, amatérskych nehercov je v Halloweenskom štýle chytená nadprirodzeným zlom, ktoré nemá v pláne nechať ich prežiť. Bohužiaľ, až na záverečných 15 minút (kde som mal pocit, že trochu vykrádajú finále Cabin in the Woods) je to neskutočne iritujúca a zmätená nuda, až som sa musel premáhať, aby som dal aspoň tú 1 hviezdu. ()

beso74

Snaha o rozprávanie príbehu nechronologickou cestou skončila totálnym chaosom. Vo filme je síce obsiahnuté takmer všetko, čo horor ponúka, od strašidelného domu cez démonov, posadnuté veci, bábiky, zombie až po jasnovidcov, avšak bez nejakej myšlienky, ktorá by to spojila sa to len vŕši jedne cez druhé a diváka neohromí ale ochromí. A postava Feldmana? Za celý film sa objaví na 10 minút, z ktorých 9 kecá s policajtom a minútku s dievčatkom na ulici pred dotyčným domom. Slabota. ()

ricci.s

Pôvodný úmysel bolo najskôr nakrútiť niečo podobné ako remake "Night of the Demons", lebo na maskách som nejakú tú snahu o démonický nárez vycítil, ale nevyšlo to. Neviem, čo mám v tomto prípade sprdnúť skôr, lebo je toho naozaj kvantum - od debilného príbehu cez zmätený scenár a otravné postavy. O čom to preboha bolo, veď ten film nemal hlavu ani pätu. Najskôr si z toho zapamätám len toľko, že tu boli teenageri, posadnutosť a démoni, a v záverečnej tretine sa konečne začalo aj vraždiť (do scénky na cintoríne to bol totálne nepozerateľný chaos). Bol som dosť dlho na jasnom odpade, záverečná tretina, v ktorej sa sem tam mihla nejaká podarená gore scénka to vyťahuje aspoň na tú biednu jednu hviezdu. Celkovo to však bol tak neskutočne debilný horor, že ho neodporúčam ani na zabitie času. ()

Campbell

6 DoH jsem si sehnal jen protože jsem byl zvědav jak si Feldman po tolika letech poradí v hororu. Nicméně to dopadlo katastrofálně. Za prvé režiséry který jsi udělal už 3 jednohvězdy u mě, máš tu Feldmana a ty ho necháš jenom kecat? Za 2 máš celkem solidní masky tak proč je nevyužiješ? Celý film je pobíhání po baráku ale tak strašně nudně že bych brečel. Gore je tu výjmečně a aspoň masky jsou celkem solidní ale film propadá a pochybuju že se najde člověk který by byl z filmu nadšený. Těsně nad odpadem.....Jo a písnička daná v titulkách je dobrá. ()