Externí recenze k filmu (18)

 • AVmania.cz (Marek Čech) **

  "Rozpačitý dojem vzbuzuje i snaha naroubovat na původní nevázanou kocovinovou zábavu značně neoriginální gangsterskou zápletku s temnějšími podtóny, hodícími se spíš do tvorby bratří Coenů. Pochvalu si naopak film zaslouží za to, jak propojuje některé zdánlivě nedůležité motivy z předchozích dílů,…" (více)

 • CinemaView.sk (Veronika Blaškovičová) ***

  "Snímka nedosahuje kvality prvej časti, ale dokonale napravila reputáciu po druhej. Kto je zvedavý, ako to napokon so štvoricou večných smoliarov dopadne, Vo štvorici po opici III si rozhodne nemôže nechať ujsť. Celkom príjemné prekvapenie a pre diváka hľadajúceho čistú zábavu ideálne strávený čas." (více)

 • Cinema-world.blog.cz ****

  ""Pařba na třetí" měla být komedie, ale ve výsledku je to spíš drama odlehčené černým humorem a nějakými těmi úsměvnými momenty. Ani zdaleka se nemůže rovnat "Pařbě ve Vegas", zato "Pařbu v Bangkoku" si může dát v pohodě do kapsy. A zajisté se jedná o kvalitní film, který však nedokázal vytěžit…" (více)

 • ČervenýKoberec.cz (Eliška Bartlová) ***

  "Pařba na třetí pobaví, ale je těžkopádnější, a i když to bude znít podivně, bohužel ztratila i svoji nevinnost. Svým způsobem neškodné klukoviny (tetování se dá odstranit, plechy na autu vyklepat a zub se dá nahradit umělým) jsou doplněny o temnější level, který nenabízí možnost návratu. Film je…" (více)

 • Dnes24.sk (Jaroslav Dodok)

  "Netreba čakať komédiu, hoci dôvodov na úsmev bude niekoľko. Ide skôr o thriller, miešaný psychologickou drámou. Na druhej strane, režisér svoj umýsel splnil. Príbeh sa uzatvára ale hlavne napravuje reputáciu série. Film sám o sebe sa takmer nevlečie a tá približne hodina a pol vďaka scenáru a…" (více)

 • FandimeFilmu.cz (Jaroslav Mrázek) **

  "Tentokrát zvolil malinko odlišný koncept, ale narazil na slaboučký scénář, vyprázdněné postavy a nedostatek odvahy. Nemastný a neslaný hybrid komedie, parodie a gangsterky nezachrání ani Galifianakisův Alan, jenž byl v předchozích dílech základním stavebním kamenem." (více)

 • FanMovie.cz (Jan Varga) **

  "Výsledek je o poznání méně vtipný než u předchozích dvou filmů, gagy jsou o poznání omšelejší a hlavní postavy se tváří v tvář klasické zápletce o handrkování se o zlaté cihly se všemi možnými podrazy a záměnami stávají nezajímavými. V celém filmu se vyskytují pouze dva povedené (a ne zcela…" (více)

 • FFFilm.name (František Fuka) **

  "Vypadá to ale, že film byl o dost dražší, než jednička, takže obsahuje jisté spektakulární, vizuálně nápadité záběry, a vysokorozpočtové trikové scény, což ve výsledku znamená, že je o trochu méně nudný, než byla jednička. O trošičku." (více)

 • Filmografie.cz (Michaela Benešovská) *

  "Ve třetí Pařbě výjimečně nedochází ke zmíněné zvláštnosti, kterou bylo u předešlých dílů vypuštění klíčových událostí ze syžetu, a děj se ubírá přímočaře a lineárně. Zůstává tedy fádní forma a hloupý děj. Hlavní i vedlejší postavy jsou otravné (tentokrát především Galifianakis), opakují se a…" (více)

 • Filmserver.cz (Jakub Brych) ***

  "Pařba na třetí je sice ve své podstatě paskvil a prvnímu dílu se zdaleka nevyrovná, ale konečně vrací do série trochu té originality a poměrné zábavnosti. Vlčí smečce ani Toddu Phillipsovi tak nedělá ostudu a je sympatickou tečkou za jednou potřeštěnou trilogií. Rozhodně je ale dobře, že už to…" (více)

 • Kultura21.cz (Stanislav Nový)

  "Musím s ledovým klidem prohlásit, že miluji všechny tři verze. První pro svůj nápad, druhý za odvahu v něm pokračovat. Třetí verze však hravě předčí obě předchozí. Jak už z názvu vyplývá, bude konec. Žádné další paření." (více)

 • Menhouse.cz (Ivanna Benešová) ***

  "Slušelo říci, zda se vyplatí nebo nevyplatí na Pařbu na třetí chodit? Odpověď je jednoznačná: Ano, jděte se na to podívat. I když tempo trochu zvolnilo a už to není taková „bláznivina“ jako předchozí díly, i přesto tento film aspiruje na jednu z nejlepších komedií, co naše kina letos mohou…" (více)

 • MovieScreen.cz (Marie Dostálová) ***

  "Může být však něco šílenějšího a zároveň zábavnějšího než ukrást tygra Mika Tysona, nechtěně si vzít striptérku, omylem si nechat potetovat obličej nebo se vzbudit s natrženým análním otvorem od shemale prostitutky?" (více)

 • MovieZone.cz (Matěj Svoboda) ***

  "A Bradley Cooper a Ed Helms tu jsou očividně trošku navíc. Jejich postavy neprojdou žádným vývojem, v podstatě od začátku do konce uklidňují Galifinakise nebo řvou na Jeonga, ale z jejich výrazů je evidentní, že se tentokrát fakt moc nebaví a že dorazili jen kvůli šekům. A když se dva ze tří členů…" (více)

 • Novinky.cz (Stanislav Dvořák) ****

  "Samozřejmě je to celé třeba přijímat jako velkou nadsázku, jinak se tento žánr brát prostě nedá. Některé vtipy jsou inteligentní, některé záměrně dementní, a celé to má spád, skvělé herce a neodolatelně infantilní šmrnc. Můžete kritizovat jednotlivosti, ale v globálu Pařba na třetí funguje." (více)

 • Okodivaka.cz (Lukáš Plaček) ***

  "Todd Phillips a parta kolem něj potřetí a vyloženě nejhůře. Třetí Pařba je překvapivě velká nuda, která nemá moc co nabídnout. Dobré úmysly v oddálení od konceptu předešlých dvou dílů se totiž odehrávají jen na povrchu a v jádru je to v podstatě opět to samé. Absence úrovně humoru která byla v…" (více)

 • Topzine.cz (Petra Štěpánková) ***

  "Pařba vždy přinášela obrovské pozitivum v tom, že si na nic moc nehrála a ukazovala neobyčejné příběhy v zásadě obyčejných lidí. Tentokrát si na něco hraje. Přináší do hry mafiány, kudly na krku a zbytečné scény padajících žirafích hlav, mrtvých psů a rozzuřených kohoutů." (více)

 • TotalFilm.cz ****

  "Todd Phillips tentokrát natočil poněkud přímočařejší a jednodušší příběh, který je spíše vtipnou gangsterkou a road movie než bláznivou komedií. Ctitelé jedničky mohou být trochu na vážkách, zda je to opravdu ta stará dobrá vlčí smečka nebo jde o odklon k jinému žánru, kterému tahle partička dobře…" (více)