poster

Fields, The

Drama / Mysteriózní / Thriller

USA, 2011, 100 min

Hudba:

John Avarese
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Ben Nevis
  ***

  Občas to bylo hororově napínavé a občas to slušně nudilo. Věřím tomu, že se takový příběh mohl stát, protože občané USA nejsou jenom ulízaní byznysmeni, ale pevné místo v jejich společnosti mají i "rednecks" a různá spodina. Bohužel ten malý kluk jako hlavní hrdina toho moc nezahrál. Buď jenom civěl nebo někam utíkal a dospělí herci snímek z průměru nepozvedli.(7.3.2014)

 • klima777
  ***

  Dětská mysl a její neprobádaná zákoutí.Tom Mattera a Dave Mazzoni dokáží z minima vytěžit maximum. The Fields jsou sice filmem o pokřivených vztazích, upoceném strachu a špíně, ale kdo chce, může se přesto nechat kolébat na vlnách nejistoty a děsu z neznáma.------- A nebo si řeknete: Ti vidláci jsou nesnesitelná sebranka. Osobně volím první možnost; posílám poměrně silné tři hvězdy a jako krocan mizím v kukuřici...(1.5.2012)

 • George Stobbart
  ***

  Napínavá, malá hororová dráma z atmosférického kukuričného prostredia, ktorá na pozadí rozkladu rodiny mladého chlapca buduje neurčitú, ale zaujímavú záhadu. Rodičia mladého Stevena sa rozchádzajú a tak ho dočasne nechajú u starých rodičov na vidieku. Stará mama ho varuje, aby nechodieval do kukuričného poľa, no detská zvedavosť ho ťahá práve tam. Objavuje tu niektoré podivné úkazy a s vtedajším mediálne známym incidentom okolo Charlesa Mansona mu jeho predstavivosť začne naháňať čoraz väčší strach. Teror skrývajúci sa v kukuričnom poli však má až príliš hmotné prejavy, na to aby boli iba výplodom detskej fantázie... Napriek tomu, že filmík sa venuje rodinným vzťahom a dramatickej príbehovej linke trochu viac než hororovému mystériu, je dobre spracovaný, so slušným výkonom detského hrdinu, lahodnými zábermi exteriérov a kvalitnou, napínavou atmosférou s viacerými mrazivými scénkami, takže sa mi páčil.(12.5.2012)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace