Príbeh o skorých začiatkoch dvoch 18-ročných amatérskych boxerov, ktorí si rýchlo vybojovali svoju cestu k rešpektu a statusu najobávanejsích zločincov v celom Londýne. Rozpráva ho blízky priateľ oboch, ktorý ich prežil. Prostredníctvom jeho vkladu sa diváčky a diváci stávajú svedkami ich vzostupu plného ohavností, pri ktorom nechýbajú drogy, sex a ani vraždy. (xzajox)

kaylin

Já si nemůžu pomoct, ale na mě tohle působilo jako parodie na kmotra po anglicku. Bratři, kteří se chtějí stát obávanými mafiány v anglickém podsvětí, hrají si na frajery a chtějí nás ohromit jednou dvěma drsnými scénami, které bych si osobně dovedl představit horší, ale na což očividně neměli tvůrci odvahu. Slabé, nudné a neoriginální. ()

Michalsafr

Koukám na to a říkám si - ono by to bylo dobré, ale něco mi tam nesedí. A pak jeden z herců nasadí další grimasu jak z první lekce kurzů herectví a je mi hned jasné, co. Režisér se o něco snaží, kamera se o něco málo snaží, ale jednoduše nelze dostat z herců-amatérů nic, co by jim člověk jen trošku věřil. Navíc z toho filmu nedýchá žádná atmosféra - hudba téměř absentuje (hudba je u kriminálky základ, viz např. L.A. Přísně tajné) a i celkové vyznění je takové nijaké, necítím z toho vůbec nic. Jen partu amatérů, kteří se rádi dívali na Kmotra, Tenkrát v Americe, Goodfellas a další klasiky a chtěli si natočit svůj film. Tak tahle část se povedla. Teď už to jen do příště nějak dotvořit. ()