poster

Šílená hra (TV film)

 • USA

  The Killing Game

Thriller / Mysteriózní

USA, 2011, 85 min

Režie:

Bobby Roth

Kamera:

Rick Bota

Hudba:

James Gelfand

Producenti:

Harvey Kahn

Střih:

Lisa Binkley

Kostýmy:

Aieisha Li
(další profese)
 • Mara12
  **

  Filmu by velmi prospělo, kdyby hlavní hrdinka měla alespoň zbla zdravého rozumu a nerozhodla se zabijáka dostat ve stylu one woman show, což v překladu znamená, kéž by se hlavní hrdinka nechovala jako stupidní jebka, kterou měl někdo odkrouhnout už v prvních deseti minutách a schválně říkám někdo, protože padouch vynikal pouze ve slabomyslném chrčení do telefonu.(14.5.2012)

 • MickeyStuma
  *

  Život forenzní sochařky je ohrožen poté, co náhle a podivně získá stopy přímo od údajného vraha své dcery. Bohužel velice naivně zpracovaný příběh nemající logiku naprosto v ničem. Do příběhu je vsazena romance, což by nebylo nic proti ničemu, jenže to celé celkově vypadá spíše jako bohapustá telenovela, takže o nějaké žánrové zajímavosti, napětí a atmosféry vůbec nemůže být ani řeč.(9.7.2018)

 • Naby
  ***

  Prima Becko plne serialovych hercu na nedelni podvecer. Napad to urcite melo, ale originalita a vysledne zpracovani bylo prumerne. 2,8*(15.5.2012)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace