poster

Miloš Forman

 • Francie

  Milos Forman

Dokumentární / Životopisný

Francie, 2010, 50 min

Režie:

Luc Lagier
 • Karp
  ****

  Nakonec to byl celkem zajímavý dokument, protože se narozdíl od všech ostatních zaměřil především na filmy, které Miloš Forman natočil ještě v Československu. Také bylo poměrně zajímavé sledovat, jak Francouzi vnímají události okolo r. 1968 v ČSSR.(18.2.2012)

 • arcticsky
  *****

  Dokument o Formanovi pro mne bude zajímavý VŽDY....je to nejlepší český režisér všech dob a těžko to v nejbližším půlstoletí bude jinak.(19.2.2012)

 • nemkatuli
  *****

  Náhodou jsem tento zajímavý dokument zahlédla v TV a už jsem se od něj nemohla odtrhnout. Miloš Forman je a bude vždy pojem. To co ve svém životě zažil a s kým vším se ze známých osobností potkal zákonitě nemůže být nezajímavé.(2.2.2014)

 • MM_Ramone
  ***

  Pán „Miloš Forman“ je a zrejme aj navždy zostane v mojich očiach najlepším českým režisérom. Svoju tvorbu dotiahol do najvyššieho levelu. Vždy bol a dozaista aj naďalej bude v rebríčku mojich najobľúbenejších režisérov. Pri sledovaní jeho filmov pokaždé zas a znova cítim to príjemné mrazenie na chrbáte. Práve tento pocit považujem za filmové umenie. Miloš Forman je veľký umelec. Má môj plný rešpekt. Preto som si s radosťou pozrel tento zaujímavý dokumentárny snímok, ktorý mapuje jeho život a karieru. ****(11.6.2012)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace