Kdo přežije: Samoa (TV pořad)

Survivor: Samoa

Dobrodružný / Reality-TV

USA, 2009, 45 min

Rozhodně jedna z nejlepších sérií s neuvěřitelným Russellem Hantzem. Ikdyž mám pocit, že kdyby kapitán Russell S. nezkolaboval, hra by se vyvíjela úplně jinak. Ústřední postava: Russel H. Oblíbenci: Russel H., Natalie, Russel S. Neoblíbenci: Yasmin(8.4.2013)

Není pravidlem, že hráči si navzájem nesmí ničit osobní majetek? Jasné porušení pravidel, kdy produkční tým se raději dívá jinam, aby zábavnou a výraznou postavu nechal ve hře. Vedle toho působí vyloučení hráče z úkolu za velkou agresi jako vtip. Jinak ale Russel tuhle sezónu ovládl a udělal z ní neuvěřitelně zábavnou show.(20.3.2013)

SPOILER: Samoa je po dlouhé době řada, která dokáže zabavit. Ano uznávám, že je to především zásluha Russela H. Sice jsem si ho moc neoblíbil, ale na kmenových radách zajistil zábavu a mnoho zvratů. Hlavně tedy po sloučení, kdy člověk nevěděl, kdo půjde večer domů. Je to taková řada plná překvapení. Bretta si člověk všimne, až když na ostrově skoro nikdo není a on se ukáže tim nejlepším způsobem jaký mohl být. Sice jde o řadu, kde opět nevyhrál muj oblíbenec od prvního dílu, ale víte co ?? Konečně se po dlouhej době probojoval do Top 3. Takže pro mě to byla napínavá řada. Oblíbení hráči: Mick, Brett Nejméně oblíbení: ------(14.7.2013)

Byl jsem hodně zvědav na to, jakými skutky si Samoa udělala celkem slušný ohlas u fanoušků. A pak jsem to zjistil. Celá série se dá v kostce zhrnout do jednoho jména, který začíná na R. Ano tento dle mě možná nejmazanější chlap v historii se mi dostal na druhé místo v topce mích oblíbenců. Jinak, ale musím říct, že kdyby v sérii Russell nebyl, tak je z ní průměrná řada. Ovšem byl tam a to co předvedl bylo něco nevídáného a na Survivora neobvyklého. Jsem zvědav na další díly s ním. Hodnotím 90% (28.12.2012)

Další trapný výherce, který se od začátku jen veze na zádech agresivní strategie. Samoa je jasně v režii prvního hráče, který opravdu na předchozí řady koukal a využívá znalost herních principů. Russell je zábavný a vynalézavý, celou dobu je hra v jeho režii, což nedokázala přijmout snad ta nejhorší zatrpklá porota, co kdy v Survivor byla. A že dostal zrovna on nejvíce prostoru při zpovědích? Většina charakterů byla tak nezajímavá, že si ani prostor nezasloužila. Ostatně po Gabon je tohle druhá řada, při které je znát zkreslení střihu. V Gabonu byla zpočátku Sugar vykreslena jako naprosto nejtupější hráčka, srovnatelná s Dolly, ale pak najednou asi od 7. dílu začala intrikovat a vymýšlet strategii.(13.6.2013)

• - V této sérii byl poprvé objeven skrytý symbol imunity bez jediné nápovědy, a to hned opakovaně. (LucasAbelle)

• - Tato řada měla mít původně jen 18 soutěžících. (Hidan)