No Mercy: Calf Farm Cruelty Exposed

Krátkometrážní / Dokumentární

USA, 2011, 3 min

Chcete vidieť, ako sa na farmách, kde znásilňujú kravy, aby z ich mláďat spravili automaty na mlieko, zbavujú prebytočných teliatok, keď kontrolóri nie sú na blízku? Spomeňte si na tieto zábery, keď si budete v obchode dávať do košíka mlieko, ktoré nebolo určené Vám.(20.2.2014)

Takáto nezmyslená ľudská brutalita ma vie vždy poriadne rozčúliť. Hrôza a des. Chápem, že sa zvieratá zabíjajú kvôli mäsu, ale preboha, takto krutým a cynickým spôsobom...? Tých mäsiarov by som na týždeň zavrel k hladným prasatám.(20.2.2014)

Nikdy ma asi neprestane udivovať miera ľudskej brutality. Hneď pri prvom zábere je, pri údere krompáčom do hlavy teliatka, počuť smiech. Môže sa toto zdať normálnemu človeku smiešne? Takže my vegani a vegetariáni, sme extrémisti, pretože bojkotujeme takéto a podobné zaobchádzanie so živými tvormi, ktoré sa nemôžu sami brániť? Vysvetlite mi potom, čo sú tie monštrá, ktoré teší takáto zvrátenosť?(20.2.2014)