Reklama

Reklama

Frankensteinova armáda

(festivalový název)
  • Nizozemsko Frankenstein's Army
Trailer

Obsahy(1)

Ruští vojáci objeví tajnou nacistickou laboratoř, kde doktor Viktor experimentoval s výrobou supervojáků - Frankensteinů. Poslední Hitlerův zoufalý trik, jak uniknout porážce. (Tasartir)

Diskuze

 (hodnocení, recenze)

Stupidita američanů dosáhla neměřitelných výšin

Gladiator15

Gladiator15 (hodnocení, recenze)

No len ako to bude dokazovať? Týpek s vrtuľou namiesto hlavy, nie je niečo na čo môžeš mať patent a takýto koncept monštra by určite napadol hordu ľudí, nezávisle na sebe. Capcom povie, že ten film v živote nevideli a hotovo :D

A tie monštrá s vrtákom na ruke, mi skôr pripomenuli takých menších big daddy z bioshocku.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Gladiator15

Gladiator15 (hodnocení, recenze)

Až na to, že ten v residente nemá ruky. Tu si len zas niekto chce poriadne zarobiť, alebo sa aspoň zviditelniť :D

Uživatel Gladiator15 smazal svůj příspěvek.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

renegad

renegad (hodnocení, recenze)

ctirlistek

No tak napríklad rola rasputina v prvom Hellboy-ovi mu naozaj sekla. A tam to bol tiež celkom slušný psychopat :D . Ale je pravda že toho vyšinutého doktora v tomto filme zahral výborne.

ctirlistek

ctirlistek (hodnocení, recenze)

Rodenovi jdou hrát podle mého názoru nejvíce psychopati  a v tomhle  filmu si to vyloženě užíval :)

Doufám že se dočkám dne kdy si podá nějakou pořádnou roli v USA filmu

na příspěvěk reagoval renegad

Shait

Shait (hodnocení, recenze)

Tyve ten Karel musí bejt asi hodně zadluženej když hraje v takovýmhle skvostu :D Horší herci a dialogy jsou snad už jen v telenovelách, něco takovýcho jsem dlouho neviděl.

na příspěvěk reagoval JohnMiller

JohnMiller

JohnMiller (hodnocení, recenze)

renegad

A ešte si zabudol dodať, absencia CGI monštier. Neboli tu žiadne digitálne monštrá.. Všetko to bola poctivá práca.

renegad

renegad (hodnocení, recenze)

JohnMiller

Ono je vidieť kam šla väčšina peňazí ale aj tak tá kamera ma celkom štvala. Aspoň že mali dosť rozumu a príšery boli dobre nasnímané a nie ako v hallywoodskych blockbusteroch skryté v tme alebo sem tam ruka sem tam noha a zvyšok si divák domyslí :)

na příspěvěk reagoval JohnMiller

renegad

renegad (hodnocení, recenze)

Celkom zaujímavý film. Hlavne čo sa masiek týka :) . Len tá kamera bola na oničom. Nemám veľmi v láske takýto typ natáčania.

na příspěvěk reagoval JohnMiller

dunos

dunos (hodnocení, recenze)

Na tento film sa treba dívať ako na zjeb a nielen že ho pochopíte ale aj sa poriadne zasmejete. 

na příspěvěk reagoval Beckett51

S.Quentin QUALE

S.Quentin QUALE (hodnocení, recenze)

60% je na něco takového zatím celkem slušných, ale čekal jsem teda daleko vetší míru kontroverze v hodnoceních....

jarkolar

jarkolar (hodnocení, recenze)

Nečekal jsem bůhvíco, ale takhle chladný ohlasy  ... =(. Každopádně já se těším pořád stejně.

oLí

oLí (hodnocení, recenze)

to ste nikdo nemohli udelat v KV aspon mobrip ? to cekani je dlouhy

Javad

Javad (hodnocení, recenze)

Čo na tom včera vo Varoch nikto nebol? prečo tu nie sú žiadne hodnotenia?

na příspěvěk reagoval DaViD´82

stLukaz

stLukaz (hodnocení, recenze)

OOOOOOOOOOOOOoooooooooooooooo...............hell yyyyeeeeeaaaaahhhhhhhhhh..........to bude nářez.

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

Čo ti jebe. To bol iný trailer.  Niekomu tu pekne straší vo veži.

HMTD

HMTD (hodnocení, recenze)

No asi to bude béčko pochybné kvality, ale masky ujdou, jo kouknu na to.

Rob Roy

Rob Roy (hodnocení, recenze)

Já už půlnoční filmy ve Varech vynechávám, ta nekvalita se (pokud jste trochu protřelý filmový fanoušek) stejně během pár desítek minut projeví a úsměv začne zamrzat na rtech. a tomuhle nevěřím prostě :) nejlepší půlnoční filmy ve Varech jsou velký americký blockbustery/žánrovky,  dodnes vzpomínám na legendární projekci Poseidonu s Kurtem Russellem.

(mOnkey)

(mOnkey) (hodnocení, recenze)

DaViD´82

No ve Varech to určitě vynechám, ale myslím si, že osazenstvo sálu z toho - o půlnoci, kdy už jsou všichni znaveni a chtějí se především pobavit odlehčenou zábavou - legraci chtě nechtě udělá. Záměr tvůrců by tedy nakonec mohl být vedlejší. : )

DaViD´82

DaViD´82 (hodnocení, recenze)

(mOnkey)

Já tedy zatím nezískal dojem, že by to nemělo být pokus o vážný horrorový "akčňák", byť samozřejmě s nadsázkou (jak také jinak s FPS found footage monster nazi gore úchylárnou). I z těch dojmů, co jsou na netu to na mě působí jako, že pouze Roden to pojal "humorně" a zbytek filmu ne. Blbé je, že to na mě zároveň působí tak, že to není tak vážné/blbé,a by to bylo nechtěně zábavné a zároveň to působí příliš vážně, aby to fungovalo jako opravdu dobré guilty pleasure... Takže se bojím, aby z toho nebyl letošní Iron Sky.

na příspěvěk reagoval (mOnkey)

J*A*S*M

J*A*S*M (hodnocení, recenze)

DaViD´82

Thanks to MPI Media/Dark Sky Films we have the new poster for Frankenstein's Army, coming to VOD and theatres in select US cities on July 26. --- ne zítra, až za měsíc :)

na příspěvěk reagoval DaViD´82

(mOnkey)

(mOnkey) (hodnocení, recenze)

DaViD´82

Tak tyhle půlnoční filmy provází většinou výborná atmosféra a dovedu si představit, že někdo je pak ochotný filmu v hodnocení i přilepšit. Problém tohohle traileru vidím v tom, že nedokážu říct, jestli to bude podáno jako legrace (ale podle některých scén to vypadá, že ano), nebo se to bude brát vážně - to by pak asi nedopadlo dvakrát dobře.

na příspěvěk reagoval DaViD´82

DaViD´82

DaViD´82 (hodnocení, recenze)

Pochopil jste někdo z traileru, že to má být komplet z "FPS" pohledu? Každopádně pokud to bude od zítřka na VoD, tak to bude i ke stažení čili jsem zvědav jaký bude rozdíl v přijetí mezi "videno o samotě" versus "viděno ve Varech" ,-)

na příspěvěk reagoval JohnMiller, (mOnkey), J*A*S*M

RakeW

RakeW (hodnocení, recenze)

Dojem z traileru: Ruští vojáci hovoří nizozemskou (asi?) angličtinou, Rodenův německý vědec šílenou česko-německou angličtinou... Tohle bude veselý.

Matty

Matty (hodnocení, recenze)

Paráda! Monstra, nacisti, mozky, Roden. Brak se vším všudy. Ublížit by mu mohlo pouze, bude-li se brát příliš vážně. (Nebo by mu to mohlo naopak - pokud bude tak vážný, až tím bude zábavný - prospět.)

jarkolar

jarkolar (hodnocení, recenze)

Taky to psal nějaký uživatel x), to bych nebral moc vážně. Ale máš pravdu x))

Reklama

Reklama