poster

Frankensteinova armáda (festivalový název)

 • Nizozemsko

  Frankenstein's Army

Akční / Horor / Sci-Fi

Nizozemsko / USA, 2013, 84 min

Externí recenze k filmu (5)

 • FanMovie.cz (Jan Varga) **

  "Krvavé efekty jsou poměrně explicitní, nešetří se mozky a střevy a usekanými končetinami. Krvežízniví fajnšmekři budou rozhodně ukojeni a Frankensteinova armáda má teoreticky šanci vybudovat si značnou fanouškovskou základnu a stát se kultovním snímkem. Je totiž bezesporu výrazná a zážitek z ní ani…" (více)

 • Filmserver.cz (Amaya Tomanová) ***

  "V případě Frankenstein's Army je navíc použití ruční kamery mírně nepochopitelné a zdá se být spíše účelovým. Efekty, výprava i "kostýmy" by si zasloužily klasické, nerozstřesené, ostré a jasné snímání a postavě kameramana by se jednoduše dala přiklepnout jakákoliv jiná funkce." (více)

 • Horor-web.cz (Martin Štefko) ***

  "Člověk se pak diví, proč tu musí být ta blbá ruční kamera, která místy prostě nezabírá to zajímavé. Když už si někdo dal tu práci a dělal se s těmi monstry, proč kamera zabírá nějakou úzkou chodbu a o monstrum se nezajímá? To je teda pořádný nesmysl a člověk se diví, že tvůrci neměli dost soudnosti…" (více)

 • NaFilmu.cz (Dan Krátký) ***

  "Frankensteinova armáda je opravdu promarněnou příležitostí. Učebnicový příklad filmu, jehož tvůrce dostal skvělý nápad a nebyl schopen to rozvést tak, aby ho doopravdy využil. Těžké zklamání. Alespoň že tu je ten Roden. Celý film působí spíše jako koncept než jako celiství zážitek." (více)

 • Okodivaka.cz (Lukáš Plaček) **

  "Karel Roden a videodeníček profesora, který má v hlavě trochu vydrbáno. Krvavá dokumentace jeho hrůzných výtvorů, které se právem řadí k tomu nejlepšímu co se v hororu za poslední roky objevilo. Setsakramentská škoda, že tohle je ani ne třetina snímku, která nestíhá zachránit topící se loď jménem…" (více)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace