Externí recenze k filmu (16)

 • CinemaView.sk (Michal Klembara) ****

  "Na to však svoju pozornosť zameriate len v tom prípade, ak vás nechytí humor tohto filmu. Dobrých komédií je vždy málo, ale Lásky čas je jednou z nich. Curtis tentoraz priniesol vtipný a príjemný film, ktorému kraľujú skvelé dialógy a herecké výkony Billa Nigha, Rachel McAdams a Domhalla Gleesona." (více)

 • ČervenýKoberec.cz (Eliška Bartlová) ****

  "Richardu Curtisovi se vlastně povedl uvařit tak trochu romanticko-dramatický guláš, který nás bude během jeho konzumace nutit smát se, bát se, plakat, romanticky snít, zamýšlet se nad naší existencí a občas se i netrpělivě vrtět na sedačce. V Lásce čas zkrátka nalezneme nezměrné množství…" (více)

 • Edarling.cz

  "Zaprvé za to může již zmíněný břitký anglický humor, za druhé fakt, že Lásky čas je, i přes Timovu snahu mít díky cestování časem co nejperfektnější život, roztomile nedokonalý a některé vtipné scény gradují až do komičnosti." (více)

 • FandimeFilmu.cz (David Hecht) ****

  "Nemá to hitový punc Lásky nebeské, což není nutně špatně. Stále se jedná o univerzální, feel-good (nejen) romantickou komedii, dramatické a citově silnější pasáže až na samotný závěr fungují překvapivě dobře, ale výrazný otisk autorova mustru výsledné hodnocení mírně sráží." (více)

 • FanMovie.cz (Marie Barešová) ****

  "Lásky čas tuto formu mnohovrstevnatosti nenabízí: je pohádkovější, naivnější a idealističtější. Curtisův snímek zdaleka není jen o lásce partnerské, ale zdůrazňuje význam tohoto citu obecně." (více)

 • Filmserver.cz (Jakub Brych) ***

  "Lásky čas tak sice má sebranku ultrasympatických charakterů, které byste všechny rádi z fleku vyměnili za svoje přátele a členy rodiny, má roztomilou milostnou dvojici, jíž byste nejradši nakrájeli, roztavili a polili si s ní svůj svatební dort, má tohle všechno, co z něj dělá jednu z lidsky…" (více)

 • Filmweb.cz (Filip Šára) *****

  "Curtisův humor není primitivní, jeho filmy nepůsobí, zvlášť tento Lásky čas a předchozí Piráti na vlnách, jako prvoplánová líbivost za každou cenu, tedy jako „podvod na voliče“ (rozuměj obecenstvo). Pokud se chcete nechat nabít energií, vydejte se na to do kina, naleznete povedenou filmovou komedii…" (více)

 • Generace21.cz (Tomáš Fiala)

  "Časová romance rozhodně nepřesvědčí zapřísáhlé odpůrce lovestory a není pochyb o tom, že jich bude mnoho. Někomu zkrátka více sedí rychlá auta se svištícími kulkami v rychlém střihu. Pokud jste ale diváci s fantazií a smyslem pro humor, budete se bavit a bude vám hezky. Možná jsou to slova hloupého…" (více)

 • Kulturissimo.cz (Daniel Storch) ****

  "Za kratičká škobrtnutí v plynulosti děje nabízí bezprecedentní dávku osvobozujícího humoru. Za každý úsměv, který vyloudí, nabízí další nádavkem. Vše zlé lidské kompenzuje dobrým lidským. A nadto přihazuje postavy, epické konverzační bitvy a situace, kterým prostě nejde odolat." (více)

 • MovieMania.sk (Pavel Chodúr) *****

  "Film určený pre každého, kto má nutnosť držať sa v kine za ruku so svojou nežnejšou polovičkou a nevadí mu, že bude skrátka pozerať romantický film, pri ktorom sa paradoxne môže veľmi dobre zabaviť." (více)

 • MovieScreen.cz (Adam Fiala) *****

  "Téma cestování v čase je aplikováno jako vědomá a ovládaná schopnost Tima, který schopnost využívá především jako únikovou cestu v případě špatného rozhodnutí, a to v zásadě hlavně v oblasti vztahů s blízkými lidmi. Nepodvádí v loterii, neexperimentuje s trestnými činy, jenom si chce najít holku a…" (více)

 • MovieZone.cz (Petr Cífka) ****

  "Všechny ty zábavné miniatury, které by bylo nefér prozrazovat, ale nemají moc pevnou oporu v příběhu. Romantická linka se vyřeší v půlce filmu a zamrzne u sentimentální idyky, která za celé roky nečelí žádné pořádné zkoušce. Pozornost se tak přesouvá ke vztahu otce se synem, potažmo ke štěstí celé…" (více)

 • RealFilm.cz (Ondřej Bezouška) *****

  "Lásky čas je snímkem, který vás pohladí po vlasech a odežene od vás na čas všechny chmury reálného světa kamsi do pozadí. Při jeho sledování si řeknete, že svět vlastně nemusí být špatné místo, to jen my si ho z něj děláme sami a následně na vše špatné zapomenete. Budete jen vy a film. A díky bohu…" (více)

 • Topseznamky.cz *****

  "Rádi se u filmu rozněžníte nebo si dokonce pobrečíte? Přesně pro vás je tu Lásky čas - velmi zdařilé romantické fantasy drama, které vás jistojistě dostane svým příběhem, obzvláště pokud je pro vás aktuální otázka hledání životního partnera či se nacházíte ve věku hlavních protagonistů. Vše je…" (více)

 • Topzine.cz (Kateřina Sýsová) ****

  "Pokud jste milovníkem akčních stříleček, film vás asi na kolena nedostane, všechny ostatní ale může jeho humor okouzlit. Než vám začnou přesládlým citem měknout kolena, srazí vás snímek zase na zem nějakým vtipem. Barevná scénografie a zábavné zápletky vás nechají si přát, abyste nikdy nemuseli z…" (více)

 • TotalFilm.cz (Martin Staněk) ****

  "Fantastický motiv Curtis nijak nezneužívá. Slouží čistě jen jako prostředek k hlubšímu poznání jednotlivých postav. Osobně mi tento film v těchto dnech hodně pomohl. Donutil mne zastavit se, uvědomit si, že není kam stále spěchat a akcentovat podstatné věci. Dovolil mi nasát pocit nezměrného štěstí…" (více)