poster

Velká čínská zeď

 • Čína

  Čchang čcheng

 • Čína

  Chang cheng

 • Čína

  长城

 • USA

  The Great Wall

 • Austrálie

  The Great Wall

 • Slovensko

  Veľký čínsky múr

 • Velká Británie

  The Great Wall

Fantasy / Dobrodružný / Akční / Thriller

Čína / USA / Hong Kong / Austrálie / Kanada, 2016, 103 min

Komentáře uživatelů k filmu (473)

 • DH3Factor
  *

  Tohle je přesně takovej ten film po kterým v kině tiše štkáte bezmocí a nadáváte si že jste ty dvě kila radši neutratili za sváču. Krátce: Arkádová armáda a Matt Damon po obrně kontra digitální chytroještěrky se scénářem level nekonečno. Doporučení: Vhodné pro čínskou rozvědku jako nástroj hromadného vymývání mozků západních rozvracečů rodinných hodnot.(21.8.2017)

 • gatuso
  **

  Co vedlo Matta hrat v takovem cinskem patetickem blockbusteru nevim. Ocividne prachy, ideologicka velkorysost, byt soucasti druhe strany, cert vi. Kazdopadne je to nalestena bida a nejvic vam asi bude vrtat hlavou, jaky smysl mely ty bungee jumpingove zenstiny, ktere mely za ukol zabijet v dopadu ty potvory. Efekt mizivy a fyzikalne nesmyslny...(26.7.2017)

 • Jan00
  *

  Po 15 minutách jsem film vypnul. Pohádka pro děti. Jednu hvězdu za efekty.(26.7.2017)

 • Acner
  **

  (obsahuje spoilery) Ve filmu o čínské zdi byli dinosauři, nekecám, dinosauři - WTF. Jako natočeno to bylo hezky, ale slátanina ve stylu Klan létajících dýk / Tygr a drak / Hrdina + Osobní strážce (Kevin Costner střílí poslepu) + Jurský park, prostě nemůže jako film o velké čínské zdi nikdy dopadnout jinak než jako slátanina.(25.8.2017)

 • JerryPilsen
  ***

  Reklama na Čínu s Damonem.Nic víc nečekat.Děj infantilní,jakž takž naroubovaný do historických faktů.(4.9.2017)

 • kottnaj
  ****

  Pro mě osobně docela příjemné překvapení. Matt Damon, coby "Legolas" v hlavní roli, docela ujde. Film má solidní stopáž a celkem i spád. V podstatě jen taková fantasy řežba o zabíjení příšer. V tomto žánru rozhodně lepší nadpůměr. A určitě si to nezaslouží schazovat jen proto, že je to čínská produkce. Ruku na srdce, v posledních minimálně deseti letech v Hollywoodu točí i daleko větší sr**ky.(10.9.2017)

 • johnsnow
  ****

  Rozhodne podarený čínsky film s pár nečínskymi hercami. Akcia na stene fajn, v meste už slabá ale dala sa, efekty sú občas slabšie ale na potvorách sú odvedené poctivo. Damon fajn, Pascal skvelý, Defoe hnusný zákerák a čínska posádka výborná. Ale 5* dať nemôžem, predsa len som čakal veľkolepejšie finále.(16.9.2017)

 • Mysterix
  ****

  Nevím proč se při hodnocení řídíte destrukcemi amerických scénářů a subjektivním snižování jednotlivých postav. Právě naopak, snímek se neopírá o klasický americký scénář, jinak by měl o půl hodiny delší metráž vycpanou americkými hluchými kliše typickými pro tento genre. Účel filmu byl splněn, fantasy svižná zábava bez nudných minut a nepotřeby řešení psycho výpadů některých osob, slabší chvíle v podobě finále postavy W.Dafoea lze přejít. Film o sobě nemluví jako o blockbusteru, není to jeho role. Připomínky toho, čemu svět Číně historicky vděčí, jsou vtipným doplňkem, který tomuto genre nevadi.(24.9.2017)

 • Herrydos
  ****

  Je to Yimou nebo není to byla ta otázka která mě po konci filmu lehce trápila. Viděl sem snad až na pár všechny jeho filmy a právě vím že v historii a jejím podání divákovi Yimou exceluje dokázal to při Hrdinovy Klanu a kletbě zlatého květu takže sem po právu očekával stejně kvalitní podívanou. Ovšem z filmu cítím jistou rozpolcenost na jednu stranu sem poznával rukopis režiséra a akce i zpracování mi bylo tak povědomé a krásné (snad jen 3D přibylo též dobře odvedené) někteří staří známí herci z předchozích filmů na stranu druhou trochu tupější scénář a nečínské postavy s ksichty Matta, Pedra a Willema mě dosti rušili ale chápu že tam museli být kvůli Americké koprodukci která i přes všechnu snahu režiséra z filmu tak trochu smrdí. Ale abych nekončil tak negativně i přes všechny negativní okolnosti se podařilo vytvořit režisérovi obstojné akční fantasy s pěkným zpracováním světa a pokud vypnete mozek a budete se jen kochat dostane se vám skvělé zábavy a v tomto případě pokud bude mít možnost 3D verze směle do ní není to to prvoplánové 3D spíchnuté na koleni jen aby bylo trochu víc do kasičky. Ovšem já raději zůstanu u staršího Hrdiny a Klanu ty mě baví více. I přes silné výhrady ohlodané až na kost 4*.(27.9.2017)

 • u_vox
  **

  Chtěl jsem napsat něco vážně hodně duchaplného, ale najednou mi došlo, že si z toho už vlastně nic moc nepamatuju. Vlastně, ano, jeden trik, nebo možná choreografická scéna, myslím, že byla docela slušná. Jenže, která...?(12.10.2017)

 • Fiffty
  ****

  Celkom zaujímavé fantasy, podľa hodnotenia som od toho veľa nečakal, ale príjemne ma to prekvapilo. Príbeh zaujímavý, rozbehlo sa to rýchlo od začiatku a celkom to bavilo. Vizuálna stránka bola fajn ale efekty neboli úplne najlepšie, ale o až tak nevadilo. Celkové hodnotenie podľa mňa veľmi nezodpovedá kvalite, ale každý nech si urobí svoj názor.(27.10.2017)

 • Cezar209
  **

  hmmm no zda sa ze matt mal asi ostat na marse a nevracat sa do CINSKA :o))) ani pritomnost martana nezachranila rakosnicky pokus o hollywoodsku pecku. polatane poplatane rozuvane a vyplute ...ALE vo velkom style.(10.1.2018)

 • lineker
  **

  Tak tohle byl solidní digitální chaos bez hlavy, paty, ale také rukou a mozku. Vůbec nechápu účast hereckých es v téhle omalovánkové čínské estrádě. Platby složenek za tím snad nebudou.(19.2.2018)

1 7 13 18 21 22 23 24 následující >>
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace