Velká čínská zeď

• Nizozemsko

Fantasy / Dobrodružný / Akční / Thriller

Čína / USA / Hong Kong / Austrálie / Kanada, 2016, 103 min

• DH3Factor

Tohle je přesně takovej ten film po kterým v kině tiše štkáte bezmocí a nadáváte si že jste ty dvě kila radši neutratili za sváču. Krátce: Arkádová armáda a Matt Damon po obrně kontra digitální chytroještěrky se scénářem level nekonečno. Doporučení: Vhodné pro čínskou rozvědku jako nástroj hromadného vymývání mozků západních rozvracečů rodinných hodnot.(21.8.2017)

• ynteligent

Na tento film sa da pozerat z dvoch uhlov pohladu. Jeden...grafika tam sa fakt vyblaznili a je to taky pocitacovo-kostymersky orgazmus. Druhy uhol pohladu....dej, myslienka, predvidatelnost, plochy a jednosmerny dej, fakt xe vas film zavedie uplne inam ako predpokladate...a ked uz myslite ze to snad uz vacsi pruser nemoze byt...tak vas to zaskoci a zistite ze moze. Fakt sa im to podarilo. A ak vam to cisto nahodou bude pripominat Den nezavislosti a Hvieznu pechotu vo verzii pre roky davno minule, tak ste na spravnej stope. A ked Matt Damon hral v tomto filme, tak to uz moze hrat ozaj v comkolvek...Myslim ze toto sa dost dlho nebude dat prekonat.(19.6.2017)

• pee-jay

[remux](20.6.2017)

Dějově zadna sláva, ale výprava je teda luxusní. Miluju ty čínský mega sceny s tisíci komparzisty, zde navic krasne barevné. Co na tom ze mam problem je rozeznat:)(29.6.2017)

• pavlosji

Matte Matte, jak hluboko se dá klesnout... Ne, tohle nejde doporučit snad ani z legrace či pomsty.(29.6.2017)

Je to takí mix Azisko-Amerického štýlu. Každopádne dá sa to pozerať a nenudí to.(13.7.2017)

Čínské FANTASY!(23.7.2017)

• gatuso

Co vedlo Matta hrat v takovem cinskem patetickem blockbusteru nevim. Ocividne prachy, ideologicka velkorysost, byt soucasti druhe strany, cert vi. Kazdopadne je to nalestena bida a nejvic vam asi bude vrtat hlavou, jaky smysl mely ty bungee jumpingove zenstiny, ktere mely za ukol zabijet v dopadu ty potvory. Efekt mizivy a fyzikalne nesmyslny...(26.7.2017)

• Jan00

Po 15 minutách jsem film vypnul. Pohádka pro děti. Jednu hvězdu za efekty.(26.7.2017)

• Acner

(obsahuje spoilery) Ve filmu o čínské zdi byli dinosauři, nekecám, dinosauři - WTF. Jako natočeno to bylo hezky, ale slátanina ve stylu Klan létajících dýk / Tygr a drak / Hrdina + Osobní strážce (Kevin Costner střílí poslepu) + Jurský park, prostě nemůže jako film o velké čínské zdi nikdy dopadnout jinak než jako slátanina.(25.8.2017)

Reklama na Čínu s Damonem.Nic víc nečekat.Děj infantilní,jakž takž naroubovaný do historických faktů.(4.9.2017)

Pro mě osobně docela příjemné překvapení. Matt Damon, coby "Legolas" v hlavní roli, docela ujde. Film má solidní stopáž a celkem i spád. V podstatě jen taková fantasy řežba o zabíjení příšer. V tomto žánru rozhodně lepší nadpůměr. A určitě si to nezaslouží schazovat jen proto, že je to čínská produkce. Ruku na srdce, v posledních minimálně deseti letech v Hollywoodu točí i daleko větší sr**ky.(10.9.2017)

Rozhodne podarený čínsky film s pár nečínskymi hercami. Akcia na stene fajn, v meste už slabá ale dala sa, efekty sú občas slabšie ale na potvorách sú odvedené poctivo. Damon fajn, Pascal skvelý, Defoe hnusný zákerák a čínska posádka výborná. Ale 5* dať nemôžem, predsa len som čakal veľkolepejšie finále.(16.9.2017)

Je to Yimou nebo není to byla ta otázka která mě po konci filmu lehce trápila. Viděl sem snad až na pár všechny jeho filmy a právě vím že v historii a jejím podání divákovi Yimou exceluje dokázal to při Hrdinovy Klanu a kletbě zlatého květu takže sem po právu očekával stejně kvalitní podívanou. Ovšem z filmu cítím jistou rozpolcenost na jednu stranu sem poznával rukopis režiséra a akce i zpracování mi bylo tak povědomé a krásné (snad jen 3D přibylo též dobře odvedené) někteří staří známí herci z předchozích filmů na stranu druhou trochu tupější scénář a nečínské postavy s ksichty Matta, Pedra a Willema mě dosti rušili ale chápu že tam museli být kvůli Americké koprodukci která i přes všechnu snahu režiséra z filmu tak trochu smrdí. Ale abych nekončil tak negativně i přes všechny negativní okolnosti se podařilo vytvořit režisérovi obstojné akční fantasy s pěkným zpracováním světa a pokud vypnete mozek a budete se jen kochat dostane se vám skvělé zábavy a v tomto případě pokud bude mít možnost 3D verze směle do ní není to to prvoplánové 3D spíchnuté na koleni jen aby bylo trochu víc do kasičky. Ovšem já raději zůstanu u staršího Hrdiny a Klanu ty mě baví více. I přes silné výhrady ohlodané až na kost 4*.(27.9.2017)

• u_vox

Chtěl jsem napsat něco vážně hodně duchaplného, ale najednou mi došlo, že si z toho už vlastně nic moc nepamatuju. Vlastně, ano, jeden trik, nebo možná choreografická scéna, myslím, že byla docela slušná. Jenže, která...?(12.10.2017)

Celkom zaujímavé fantasy, podľa hodnotenia som od toho veľa nečakal, ale príjemne ma to prekvapilo. Príbeh zaujímavý, rozbehlo sa to rýchlo od začiatku a celkom to bavilo. Vizuálna stránka bola fajn ale efekty neboli úplne najlepšie, ale o až tak nevadilo. Celkové hodnotenie podľa mňa veľmi nezodpovedá kvalite, ale každý nech si urobí svoj názor.(27.10.2017)

• Cezar209

hmmm no zda sa ze matt mal asi ostat na marse a nevracat sa do CINSKA :o))) ani pritomnost martana nezachranila rakosnicky pokus o hollywoodsku pecku. polatane poplatane rozuvane a vyplute ...ALE vo velkom style.(10.1.2018)

• lineker

Tak tohle byl solidní digitální chaos bez hlavy, paty, ale také rukou a mozku. Vůbec nechápu účast hereckých es v téhle omalovánkové čínské estrádě. Platby složenek za tím snad nebudou.(19.2.2018)

dost průměrný film, okatá reklama na čínu, kdo to asi platil? Ale herecky dost výrazný Pedro Pascal.(21.9.2018)

Tak tohle se NEPOVEDLO.(23.10.2018)

1 7 13 18 21 22 23 24 následující >>