Policajti z centra (TV seriál)

Policajti z centra

Krimi

Česko / Slovensko, 2012, 12 h 40 min (Minutáž: 14x54 min)

Tibor Szilvási

Filip Blažek, Roman Zach, Richard Stanke, Alois Švehlík, David Matásek, Čestmír Řanda ml., Lucia Rózsa-Hurajová, Danica Jurčová, Dušan Jamrich, Alexander Bárta, Marek Vašut, Martin Pošta, Karin Haydu, Tomáš Hanák, Martin Havelka, Martin Pechlát, Jan Přeučil, Jiří Knot, Matěj Hádek, Petra Jungmanová, Vladimír Kobielský, Robin Pařík, Jana Janěková ml., Kristýna Janáčková, Jan Nemejovský, Petr Klimeš, Leoš Juráček, Jakub Zdeněk, Veronika Petrová, Martin Učík, Matej Landl, Peter Kršák, Marko Igonda, Jiří Ployhar ml., Ivo Kubečka, Kamil Švejda, Jan Novotný, Peter Gábor, Martin César, Jiří Pomeje, Ladislav Hampl, Roman Skamene, Miroslav Vladyka, Jan Antonín Duchoslav, Martin Stránský, Pavel Nový, Lucie Benešová, Vanda Konečná Károlyi, Hana Štádlerová, Jakub Žalud, Martina Randová, Luděk Čtvrtlík, Jaroslav Pížl, Rostislav Trtík, Petr Surmaj, Jan Surmaj st., Veronika Zapadlová, Pavel Kovář, David Jan Novotný, Dušan Mitko, Kryštof Hádek, Ludmila Zábršová-Molínová, Čestmír Řanda st., Thomas Zielinski, Michal Slaný, Radim Kalvoda, Ivo Gogál, Peter Kočiš, Michaela Majerníková, Rudolf Bok, Milan Vedral, Petr Varga, Václav Čížkovský, Dušan Milko, Lucie Juřičková, Lucie Vačkářová, Martin Velda, Eduard Jenický, Petr Kocourek, Jana Radojčičová
  • hermiona

to Zemi11 - to chceš, aby na kriminálce v Bratislavě dělali Češi? taky nemám ráda slovenské herce, ale když v americkém filmu má být ruská prostitutka, taky si na to vemou někoho z bývalýho východního bloku (nejčastěji Polku nebo Češku...) asi by bylo dost divný, kdyby na slovenské kriminálce mluvili česky... zajímavé, že rusky mluvící ti nevadí(31.1.2013)

• reno.d

Dostalo se mi toho luxusu vidět úplnou náhodou jedinej díl s názvem "Ananas".Při jeho sledování jsem na sebe musel bejt hodně tvrdej,abych to vůbec dokoukal?Naprostá amatérština a vrchol trapnosti!To fakt bylo nad mý síly!Jsem opravdu rád,že existujou takový seriály jako Cirkus Bukowski nebo Život a doba soudce A.K.,ve srovnání s nimi jsou Policajti z centra naprostá žumpa!Už nikdy víc!!!(6.11.2014)

• GeusX

Ajajaj... Nevadí mi herci v hlavních rolích, kteří se zviditelnili v nekonečných seriálech ala Ulice či Ordinace. Ale několik vedlejších postav bylo vážně mizerně zahraných. Buď to byli herci, kteří naposled hráli muchomůrku v maňáskovém ochotnickém divadle nebo onen štěk vyhráli v nějaké soutěži. Ale hlavně, atmosféra na kriminálku byla skoro nulová, napětí nikde, s postavami jsem se neztotožnil seč jsem se snažil jak to šlo. A přitom ČT kriminálky umí! Ale tohle mne nenadchlo. A to jsem viděl teprve první díl. Přesto si dovoluji ohodnotit již nyní podprůměrnými 2*. Pokud se v dalších dílech můj dojem zlepší, zvýším i hodnocení...nebo naopak... edit: Druhý a třetí díl (=jeden případ) se mi zdály o něco málo lepší, ale pořád ne nad dvě hvězdy.... edit2: (14.3.13): Buď se mi to zdá nebo se seriál v dalších dílech stal koukatelnější....(31.1.2013)

• lubospoti

Po prvním díle jsem si říkal,že to zase tak špatné není.Bohužel po druhém a třetím díle(který už jsem nedokoukal) musím jít s hodnocením níž.Nemám rád seriály,které jsou vykonstruované.Scénář je opravdu slabý(zjistíme při sledování více dílů).Na to jak je seriál obsazen jsou pro mě zklamáním i herecké výkony.Ale je fakt,že takovou generaci herců,kteří dokázali zahrát skvěle i třeba mlčení a koukání do zdi,už bohužel nemáme.(27.3.2013)

• Kimon

Je to slušně akční, ale bulvární a mnohdy silně nelogické, jen proto, aby bylo zase více akčnosti. Např. v dílu Bratr zadržený a svázaný nečekaně střílí za zády. Inu, ... prostě mnohdy úsměvné, připomínající parodii, pane scénáristo Zapletale. A nebo si tyhle poměrně časté úlety "vybojovala" režie? Držet se snáze uvěřitelných výjevů ze skutečného života, mohl to být dobrý seriál. To "Cirkus Bukowsky" má jiný náboj.(21.2.2013)

• - Seriál začal původně vznikat pro televizi Primu a slovenskou TV Joj pod názvem 1. oddělení, ale kvůli dohadům o náklady se ocitl u soudu, přičemž se hrálo i o to, kdo má nárok na scénář Zdeňka Zapletala. Nicméně seriál se ze sporů vymanil, přestože byl následkem toho uveden s několikaletým zpožděním. [Zdroj: Právo] (hippyman)