Policajti z centra (TV seriál)

Policajti z centra

Krimi

Česko / Slovensko, 2012, 12 h 40 min (Minutáž: 14x54 min)

Tibor Szilvási

Filip Blažek, Roman Zach, Richard Stanke, Alois Švehlík, David Matásek, Čestmír Řanda ml., Lucia Hurajová, Danica Jurčová, Dušan Jamrich, Alexander Bárta, Marek Vašut, Martin Pošta, Karin Haydu, Tomáš Hanák, Martin Havelka, Martin Pechlát, Jan Přeučil, Jiří Knot, Petra Jungmanová, Vladimír Kobielský, Robin Pařík, Jana Janěková ml., Kristýna Janáčková, Jan Nemejovský, Petr Klimeš, Leoš Juráček, Jakub Zdeněk, Veronika Petrová, Martin Učík, Matej Landl, Peter Kršák, Marko Igonda, Jiří Ployhar ml., Ivo Kubečka, Kamil Švejda, Jan Novotný, Peter Gábor, Martin César, Jiří Pomeje, Ladislav Hampl, Roman Skamene, Miroslav Vladyka, Antonín Duchoslav, Martin Stránský, Pavel Nový, Lucie Benešová, Vanda Konečná Károlyi, Hana Štádlerová, Jakub Žalud, Martina Randová, Luděk Čtvrtlík, Jaroslav Pížl, Rostislav Trtík, Petr Surmaj, Jan Surmaj st., Veronika Zapadlová, Pavel Kovář, David Jan Novotný, Dušan Mitko, Kryštof Hádek, Ludmila Zábršová-Molínová, Čestmír Řanda st., Thomas Zielinski, Michal Slaný, Radim Kalvoda, Ivo Gogál, Peter Kočiš, Michaela Majerníková, Rudolf Bok, Milan Vedral, Petr Varga, Václav Čížkovský, Dušan Milko, Lucie Juřičková, Lucie Vačkářová, Martin Velda, Eduard Jenický, Petr Kocourek, Jana Radojčičová
  • fallangell

Trapné, křečovité, scénář psal diletant a kamera jak z Ulice. Navíc je seriál o bandě strašnej #&*^#&%. Rozčilovalo mě na tom snad úplně všechno. Pro tenhle typ braku by mělo csfd povolit hodnoceni -1. Obrovský kontrast proti pár novým seriálům z 2014. Tak třeba --- Profesionální vrah si neumí spočítat 5 nábojů. Když zásahovce utíká zadržený, tak nestřílí, nekříčí, prostě nedělá nic. Hledaný zločinec se zadržuje křikem přes celé náměstí. Když Vám někdo ukradne tajné materiály, tak ho zmlátíte, řeknete mu:,,Ještě jednou!" a pustíte ho.(13.10.2014)

• lubospoti

Po prvním díle jsem si říkal,že to zase tak špatné není.Bohužel po druhém a třetím díle(který už jsem nedokoukal) musím jít s hodnocením níž.Nemám rád seriály,které jsou vykonstruované.Scénář je opravdu slabý(zjistíme při sledování více dílů).Na to jak je seriál obsazen jsou pro mě zklamáním i herecké výkony.Ale je fakt,že takovou generaci herců,kteří dokázali zahrát skvěle i třeba mlčení a koukání do zdi,už bohužel nemáme.(27.3.2013)

Včera jsem se náhodou přílepila na čtvrtý díl a odlepila až se závěrečnými titulky. Překvapivě dobré obsazení, v hlavní roli s Filipem Blažkem, mistrně zvládnutá režie, vhodně naservírovaná odborná terminologie, příjemně doplňující (ne uřvaná přehlušující jako obvykle zvlášť u české produkce) hudba a zajímavý děj s vkusnými dialogy, mě skutečně zaujaly, aniž bych to čekala. Když má něco úroveň, nevidím důvod, proč to nepřiznat a nepochválit. Dobrého není nikdy dost.(1.3.2013)

• unclejack

Má to svoje určité kvality a forma spracovania je prekvapujúco obstojná. Každopádne nemusím dlho agitovať o tom, že stále ide o podpriemerný seriál s podpriemernými zápletkami. Odkedy sa slovenské krimi zaplietlo s knihami Dominika Dána tak sa počet televíznych mafošov rapídne rozrástol a ani koprodukcia s čt nedokáže dať seriálu dostatočne jasné a originálne kontúry. Takto, pohľadom späť, seriál úplne zapadá medzi svojich kolegov z Novy alebo Markízy.(18.9.2014)

• Movie Maniak

Opět kvalita v podání České televize. A teď vážně, já osobně nechápu, kdo dělá na Kavkách producenta, že dokáže vybrat tak příběhově šílený námět a proměnit ho v seriál. Navíc pak doufat, že se to bude někomu líbit. Případy jsou nudné, postavy nerozvinuté a dialogy neuvěřitelně plytké. A výprava? Ano natočíme seriál v roce 2000 a o dvanáct let později ho budeme vysílat jako novinku. Výprava vypadá šíleně lacině. Přiznejte se kdy jste naposledy viděli policajta v bílo zelené felicii nebo fazolu. Prostě hrůza, nerad dávám nízké hodnocení, českým seriálům jsem ochoten ledacos odpustit, tady to není možné!(24.5.2013)

• - Seriál začal původně vznikat pro televizi Primu a slovenskou TV Joj pod názvem 1. oddělení, ale kvůli dohadům o náklady se ocitl u soudu, přičemž se hrálo i o to, kdo má nárok na scénář Zdeňka Zapletala. Nicméně seriál se ze sporů vymanil, přestože byl následkem toho uveden s několikaletým zpožděním. [Zdroj: Právo] (hippyman)