Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Kimon
  **

  Je to slušně akční, ale bulvární a mnohdy silně nelogické, jen proto, aby bylo zase více akčnosti. Např. v dílu Bratr zadržený a svázaný nečekaně střílí za zády. Inu, ... prostě mnohdy úsměvné, připomínající parodii, pane scénáristo Zapletale. A nebo si tyhle poměrně časté úlety "vybojovala" režie? Držet se snáze uvěřitelných výjevů ze skutečného života, mohl to být dobrý seriál. To "Cirkus Bukowsky" má jiný náboj.(21.2.2013)

 • hermiona
  **

  to Zemi11 - to chceš, aby na kriminálce v Bratislavě dělali Češi? taky nemám ráda slovenské herce, ale když v americkém filmu má být ruská prostitutka, taky si na to vemou někoho z bývalýho východního bloku (nejčastěji Polku nebo Češku...) asi by bylo dost divný, kdyby na slovenské kriminálce mluvili česky... zajímavé, že rusky mluvící ti nevadí(31.1.2013)

 • gotham
  **

  Mě to ze začátku nepřišlo tak špatný, byť pátrací stanice vypadala jak vystřižená z Redakce, ale od té doby, co zemřel Matásek, tak to šlo od desíti k pěti. Jakoby se snad scénář předělával vždy mezi jednotlivými díly, pokud teda nějaký vůbec existoval. Ten konec už byl úplně trapnej, ještě 3 díly a dal bych tam taky odpad. I když jsem se zezačátku tohoto seriálu spíše zastával a na další díly se opravdu těšil, postupem času jsem se naopak těšil, až to všechno skončí. 20%(2.6.2013)

 • Der Jaaasne
  odpad!

  -videl som asi 5 sekund a mozno by som tomu ani nedaval hned rubbish, ale to by sa tam nesmel prechadzat navatovaný blondýn Richard v XeSku s kratkym rukavom a večne neprirodzená, prilis hlasna ochotnička Danica...ale celkom by ma zaujimalo, kto si co od nich sluboval a co na to teraz vravi...skoda, mohli skusit este kvalitku von Roman Panbohdaj a Peťo Kočiš..., to je v prdeli, fakt...nic ine(12.4.2013)

 • kenkaku
  odpad!

  někteří hodnotili seriál po pilotu... někteří vydrželi i tři díly. Já viděl všech 14, takový jsem masochista. Seriál je totální odpad. Něco tak zoufalého jsem už dlouho neviděl. Rozdělení na díly zcela nelogické, návaznost absolutně náhodná, ukončení jednotlivých případů... rozpačité. Bez legrace v jednom díle jsem ani nepochopil kdo je vlastně pachatel. Lacinost ze seriálu doslova svítí (věděli jste že bratra postavy lze udělat stejným hercem a nalepeným knírkem?). Totální zmatenost korunovaná podivnou režií (proč byl několikrát v seriálu významný záběr na na barmanku, když je tam prakticky zbytečná?). Komu tohle prospělo? Z tohoto zážitku se budu dlouho léčit...(19.5.2013)

 • - Seriál začal původně vznikat pro televizi Primu a slovenskou TV Joj pod názvem 1. oddělení, ale kvůli dohadům o náklady se ocitl u soudu, přičemž se hrálo i o to, kdo má nárok na scénář Zdeňka Zapletala. Nicméně seriál se ze sporů vymanil, přestože byl následkem toho uveden s několikaletým zpožděním. [Zdroj: Právo] (hippyman)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace