Huff

Horor / Thriller

USA, 2013

Paul Morrell
  • kaylin

Nekoukejte se na to. Tohle je asi to nejlepší doporučení, které vám v souvislosti s tímhle filmem dám. Opravdu to za to nestojí. „Huff“ je neúmyslnou parodií na exploatační filmy, což nakonec vede k tomu, že vás bude obtěžovat se na to dívat. Ani se nebudete chtít dívat, protože tam není nic, co by vaši pozornost zaujalo. U tohohle mě opravdu napadlo, proč se to vlastně natáčelo? Aby měl Charlie O'Connell práci?(19.10.2015)

• George Stobbart

Somarina, v ktorej vyslúžilý béčkar Charlie O'Connell (ktorý tu vyzerá ako zdeformovaná, zostarnutá verzia Frana Kranza) naháňa trojicu nevlastných dcér, ktorých mamina mu ukradla peniaze z drog, aby mohli vypadnúť z ich diery za lepším životom. Je však poriadny neschopák a astmatik, vďaka čomu má problémy s pohybom, sexom aj vraždením a tak to celé následne naberá nechcený, smiešne trápny rozmer. Navyše je to stereotypné jak sviňa a nič moc to predviesť nedokáže. 1* za film a druhá za sexi obsadenie.(24.1.2015)