Scooby-Doo! Upíří hudba

Scooby-Doo: Kniha upírov

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný / Mysteriózní

USA, 2011, 75 min

David Block

Samotnej příběh byl prima jako vždy a bavilo mě to, ale to zpívání...ano jasně v muzikálu se to asi dá čekat takže co si vůbec stěžuju, že? Ale tady toho bylo až moc a upřímně se mi ty písničky ani moc nelíbily až na tu poslední. Každopádně shazovat hodnocení za to, že se mi nelíbí písničky rozhodně nebudu. Hlavně, že je to pořád sranda takže pod čtyři nepůjdu, ale příště až si to pustím tak ty písně na férovku přetočím :)(3.8.2014)

Scooby Doo (zatím) poslední generace, tentokrát ozvláštněný přesunem do žánru muzikál. Texty písniček by mohly napovídat, že je určený pro trochu mladší děti, ale ty by se na druhou stranu u upířích nájezdů asi slušně bály:) Tak či tak, starší publikum si může užít vtipné narážky jako Stříbření, a ti "nejstarší" zase nemohou nevidět Theatre des Vampires, i když je pravda, že takhle nějak by vypadalo, kdyby nepocházelo od Anne Riceové, ale z Twilightu:) U mě vládla celkem spokojenost, i když je pravda, že v tom asi hraje svoji roli, že to bylo moje první setkání se Scoobym od seriálu "What's New, Scooby-Doo?", který je v snad v každém ohledu tragický. A o to větší radost mi dělá, že mohu říci, že po vizuální stránce je tohle Scoobyho dobrodružství jedním slovem nádhera. Za mě 70%, protože jsem sám do poslední chvíle nevěděl, jestli tam opravdu tentokrát je nějaké skutečné nadpřirozeno nebo ne;)(1.1.2018)

Pro první hudební Scooby Doo dobrodružství, je to zábava dovádění!První píseň s monstry, je perfektní mix a určitě něco, co byste očekávali od Shaggyho. Je úžasné, jak Frank Welker přesto dokáže znít jako teenager (Fred), i když se zpívá. Velma má příliš mnoho Squealer hlasu, ačkoli.Jiné pozoruhodné písně, Scooby, je rozhodně povedená a zábavná. Pokud jde o spiknutí, je docela zajímavé. Grafika je dobrá(2.4.2013)

Jak to co nejstručněji shrnout. No .. tento film ze série se Scoobym, nemůžu říct, že by mě mě nějak výrazně nadchl, ale ani mě neurazil. Mě upřímně nevadily písničky, které se ve filmu objevily, naopak .. přišlo mě to díky nim takové zpestřené, ovšem musím souhlasit s názorem, že děti muzikál nebere .. příběh na mě působil poněkud slabě, navíc ten příšerný dabing to mu taky moc nepřidal. Ale když přemýšlím nad hodnocením, tak .. ty 3*si Scooby zaslouží.(5.10.2014)

• Hookah

Tentno díl Scooby-Doo mě velmi sklamal. Úplně na 100% sohlasím s uživatelem HomeAlone. To spívání se fakt nedalo, bylo o ničem. Vždy když bylo jsem šel okamžitě dál, a doufal jsem ať už film skončí. Shaggy je dabovaný fakt příšerně, ale naštěstí i tohle jsem přežil. Jediné co se mi líbilo bylo to že jsem přišel na to, kdo byl ten upír. Ale to je asi jediné. Doufám, že Scooby-Doo další díli budou jako minulé. A jestli ne? Tak od čeho jsou tu ty starší díly jsou? Abych zazpomínal na výborné díli Scooby-Doo, přímo suprové. Prostě to shrnu. Nejhorší díl z filmů Scooby-Doo.(4.6.2013)