Tajuplný ostrov

Robert W. Savina

Kostýmy:

Sandra Algood
  • rakovnik

Tak už mi konečně byla osvětlena záhada Bermudského troúhelníku! Před shlédnutím filmu jsem očekával pitomou slátaninu, očekával jsem trapné efekty, tragické herecké výkony, nelogický scénář. Všeho se mi dostalo. Postavy koukají, mluví ale nehrají, všichni se chovají jako loutky. Logiku nehledejte, sem tam se objeví nějaká další postava či příšera, aby se chovala také minimálně podivně, nedostatek peněz čiší z každé scény (proto je film spíše ukecaný), ale...dokoukal jsem do konce, protože námět by nebyl tak špatný a jeho ztvárnění bylo tak pitomoučké, až mě (jednou, podruhé se rozhodně nepodívám) bavilo.(25.2.2013)

• PRobin

Těžko hledat slova pro něco, co vám z hlavy vyšumí během pár minut. Takže: vojáci z americké občanské války a dvě moderní holky, k nichž jedna je blbka a druhá starostlivá sestra (blondýna a bruneta, že...) a senilní kapitán Nemo s puškou metající blesky (MĚDĚNOU puškou metající blesky). Proti nim parta z Nautila, které ruplo v bedně a začala požírat maso a divně se oblékat. A velká chobotnice a magnetické bouře a Bermudský trojuhelník a stroj času. A chcete vidět, jak se to všechno dá zmršit? Koukněte na tohle!(12.3.2013)

• Boris.

Ze začátku sem nechápal místní hodnocení, protože mi to připadalo docela zajímavý. Jistě by někdo mohl říc, že tam sou hrozný efekty, nulový herecký výkony atd., ale na to zas až tolik nekoukam. Ve druhé půlce filmu to ale začalo dost "sračkovitět" a místní hodnocení začlo bejt jasnější. Před koncem sem teda ještě uvažoval o 2 **, ale ten konec byl naprosto příšernej tak tomu dam hvězdu jen z milosti.(1.3.2015)

• warhammer

Jo tak tohle je hodně silný kafe i pro totálního mentála. Dokážu toho překousnout hodně, ale tohle je zvěrstvo sahající až na samotný dno tý nejsmrdutější žumpy. Držel jsem se zuby nehty, ale jakmile na scénu nastoupil kapitán Nemo, kterej si pod ostrovem zakotvil Nautilus, tak skončila veškerá sranda. Pak už jsem jen čekal, kdy se objeví predátor a kačer donald s Freddy Kruegerem v kapse.(27.4.2013)

• jprmusic

Docela by mě zajímalo, jestli pan režisér s panem scénáristou někdy četli Vernea. Bezpochyby ne, protože jinak by ta dvě hovada nemohla takhle zprasit film vycházející údajně z jeho knihy. Úmyslně píšu údajně, protože z knížky si vzali jenom útěk balónem, ostrov, kapitána Nema a Nautilus. Všechno ostatní je děsivá slátanina na úrovni slohové práce žáka základní (ve státech High School) školy. A to nemluvím o těch slámovejch panáčcích, kteří tam celý film nesmyslně pobíhají a vydávají zvuky. Opravdu děs - ten film, ne ty panáčci.(26.2.2013)