poster

Tajuplný ostrov

 • USA

  Mysterious Island

Dobrodružný / Horor / Sci-Fi

USA, 2012, 85 min

Režie:

Mark Sheppard

Scénář:

Cameron Larson

Kamera:

David McFarland

Producenti:

Cameron Larson, Matt Keith

Scénografie:

Robert W. Savina

Kostýmy:

Sandra Algood
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • rakovnik
  **

  Tak už mi konečně byla osvětlena záhada Bermudského troúhelníku! Před shlédnutím filmu jsem očekával pitomou slátaninu, očekával jsem trapné efekty, tragické herecké výkony, nelogický scénář. Všeho se mi dostalo. Postavy koukají, mluví ale nehrají, všichni se chovají jako loutky. Logiku nehledejte, sem tam se objeví nějaká další postava či příšera, aby se chovala také minimálně podivně, nedostatek peněz čiší z každé scény (proto je film spíše ukecaný), ale...dokoukal jsem do konce, protože námět by nebyl tak špatný a jeho ztvárnění bylo tak pitomoučké, až mě (jednou, podruhé se rozhodně nepodívám) bavilo.(25.2.2013)

 • jprmusic
  odpad!

  Docela by mě zajímalo, jestli pan režisér s panem scénáristou někdy četli Vernea. Bezpochyby ne, protože jinak by ta dvě hovada nemohla takhle zprasit film vycházející údajně z jeho knihy. Úmyslně píšu údajně, protože z knížky si vzali jenom útěk balónem, ostrov, kapitána Nema a Nautilus. Všechno ostatní je děsivá slátanina na úrovni slohové práce žáka základní (ve státech High School) školy. A to nemluvím o těch slámovejch panáčcích, kteří tam celý film nesmyslně pobíhají a vydávají zvuky. Opravdu děs - ten film, ne ty panáčci.(26.2.2013)

 • PRobin
  odpad!

  Těžko hledat slova pro něco, co vám z hlavy vyšumí během pár minut. Takže: vojáci z americké občanské války a dvě moderní holky, k nichž jedna je blbka a druhá starostlivá sestra (blondýna a bruneta, že...) a senilní kapitán Nemo s puškou metající blesky (MĚDĚNOU puškou metající blesky). Proti nim parta z Nautila, které ruplo v bedně a začala požírat maso a divně se oblékat. A velká chobotnice a magnetické bouře a Bermudský trojuhelník a stroj času. A chcete vidět, jak se to všechno dá zmršit? Koukněte na tohle!(12.3.2013)

 • warhammer
  odpad!

  Jo tak tohle je hodně silný kafe i pro totálního mentála. Dokážu toho překousnout hodně, ale tohle je zvěrstvo sahající až na samotný dno tý nejsmrdutější žumpy. Držel jsem se zuby nehty, ale jakmile na scénu nastoupil kapitán Nemo, kterej si pod ostrovem zakotvil Nautilus, tak skončila veškerá sranda. Pak už jsem jen čekal, kdy se objeví predátor a kačer donald s Freddy Kruegerem v kapse.(27.4.2013)

 • dragonian
  odpad!

  Uff..akoze triky su poplatne nizkemu rozpoctu, ale to je ok...film ma medzery inde - v scenari..cernoch a kapitan su ok..maju uniformy ale procpak ma tu istu uniformu i konfederacny vojak je zahada, dalsia zahada je ked sa k partii prida kapitan nemo..cernoch ich zbada - a nezacuduje sa ze co je to za typka .... s bleskovou zbranou ..(22.8.2020)