Tajuplný ostrov

Robert W. Savina

Kostýmy:

Sandra Algood
  • bankula

Proboha, proč já mám poslední dobou takové štěstí na sračkoidní odpady? Asi proto, že v televizi nic jiného nedávají. Tohle ale byla hovadina z největších. Typický film na TV nova na nedělní primetime. Ovšem musím souhlasit s mnohými zdejšími komentáři. Když odmyslím herce, zápletku, děj, triky, příšery, celkovou logiku filmu, pak je to super úžasná podívaná.(27.4.2014)

• carl.oesch

Po pravdě, nejsme příliš velkým milovníkem verneovek, a když tak tak pouze jako předloh pro našeho Zemana. Kapitán Nemo je sám o sobě dost obskurní figura, Tajuplný ostrov patří podle mně k tomu horšímu, co Verne sepsal (to, že nejsem milovníkem tohoto autora ale neznamená, že bych ty jeho nejznámější kousky nepřečetl...) , nicméně takový nesmyslný a amatérský počin, nazývaný ještě ke všemu horror a sci-fi, to je už moc. Nevěřícně jsem zíral a čekal, jak si s tím ti kumštýři nakonec poradí a nezklamali - nijak. I mně dostalo, jak ona kladná pipina ze současnosti hrdě hlásila, že USA mají prezidenta černocha....což není mimochodem pravda otec černoch + matka běloška = míšenec, v tomto případě mulat (ale to jen tak na okraj), přičemž u onoho Naba (jak se mu klukovi líbilo, že není negr, ale Afroameričan....) jsme celou dobu přemýšlel, jak to, že měl tak krásně a dokonale vyholenou hlavu, když tam nešel proud....ale to už jsou všechno úvahy na úrovni onoho filmového veledíla, tak radši zpátky z hnoje na pevnou zem.(24.2.2013)

• RedBoryyys

Kdyby na Prima COOLu tak hezky nesestříhaly ukázky,tak na to ani nekoukám a dokoukal jsem dokonce jen ze zvědavosti,kdo se ještě objeví,těšil jsem se třeba na Gagarina,ale ono nic... Jednu hvězdu jen za ten nápad,ikdyž jsem zjistil,že to je už remake dokonce třetí verze,ale sílu koukat na tamty nemám,tak ať se podělí...(1.3.2013)

• Marrdaa

Kdyby jste si ty odpady nechali alespoň na konec filmu, mohl jsem se zdržet komentáře. Už od začátku vysílání na príma kůlu se to tu začalo hemžit vašimi názory, jaká je to hrůza apod. Ale když vyloženě jdete pro to, jak něco sejmout, pak to asi přestává mít smysl, ne? Co se filmu týče, je od začátku jasný, že se jedná o trash, ale kromě zpracování, konkrétně bubáků a (ne)hereckých (ne)výkonů, už to taková bída není. Verneovky v merku nemám, ale alespoň sem si díky tomuhle snímku proklepl kapitána Nema nebo třeba Amelii Earhartovou ve spojení s Bermudským trojúhelníkem. Jako pohádka je to fajn a co do fantasy žánru nejsem s to nalézt jakékoli vítky. ČAU.(25.2.2013)

• LIVINGDEAD

Co říct? Prostě hrůza! Bermudský trojúhelník, na ostrov se dostanou vojáci z minulosti - z občanské války Severu proti jihu a také dvě kačeny z přítomnosti (rok 2012). A tak ty krávy vysvětlují vojákům co je to letadlo a černošskému otrokovi zase sdělují, že prezidentem je černoch Obama. Otrok je štěstím bez sebe a chce jít do budoucnosti. Na ostrově však nejsou sami. V sekundovém záběru uvidíme piráty a také jakési ostrovní stvoření, které vypadají jako stohy slámy. Jenže této hrůzy není konec, na ostrově potkají i kapitána NEMa a jeho slavnou ponorku Nautilus. Myslíte si, že je to totální chaos? To ještě nevíte, že v moři číhá obrovská chobotnice a zrovna vybuchuje sopka. Hrozné herecké obsazení, hrozné amatérské herecké výkony, trapné triky a celkově film stojí za hovno! Díval jsem se jen proto, že to matka chtěla vidět do konce :-((24.4.2012)