poster

You Instead

 • Velká Británie

  T in the Park

  (pracovní název)
 • USA

  Tonight You're Mine

 • Japonsko

  One Night, One Love

Komedie / Drama / Hudební

Velká Británie, 2011, 80 min

Režie:

David Mackenzie

Kamera:

Giles Nuttgens
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kareen
  ****

  Tak tohle jsem si opravdu užila. Nejenom, že mi to umožnilo nasát atmosféru skotského hudebního festivalu (já bych tam jela třeba hned zítra), ale ještě se mi dostalo vcelku originální a příjemné lovestory dvou sympatických hudebníků. On rocková hvězda, ona teprve začínající muzikantka s ještě nezavedenou kapelou, ale když se dostali přes počáteční nevraživost, tak jim to spolu moc ladilo, jak hudebně, tak i jinak. Spousta dobré muziky je samozřejmostí a konec byl tak krásně a nefalšovaně romantický, že jsem měla pusu od ucha k uchu.:-)(27.5.2014)

 • castor
  ****

  „Nějakej šílenej týpek nám nasadil pouta, když jsme se modlili.“ Spíš takový hudební polodokument (hlavně v první polovině) o další nevšední romanci, která vypluje na povrch za hodně zvláštních okolností. Okolo se to hemží vystylovanými a živelnými existencemi, stany s různými minipříběhy, blátem, pivem a spoustou hudby. Pozitivní energií nabitá látka, ve které netřeba hledat složitý příběh. Brit David Mackenzie zůstává dynamický, osobitý i nápaditý.. Objektivně na tři hvězdy, momentální rozpoložení ale velí dát čtyři!!(2.9.2014)

 • FunnyXis
  *****

  Nikdy jsem na fesťáku nebyl a tohle je krásná ukazka toho, že bych si měl nafackovat. Teď k filmu, mám strašně rád když jsou filmy točené stylem dokumentu, přidává to na autentičnosti a člověk nemá takový ten pocit přehrávání. Začátek uplně bombový, obě postavy mi strašně seděli a celkově i vše ostatní, doplněno o krásné živé soundtracky, bomba. Škoda konce, který byl na mě až moc klišé, ale jinak dávám 9/10*(3.1.2015)

 • EastWicka
  ****

  Svěží, fesťákovou atmosférou nabitá záležitost. V tom mumraji jí a jemu kdosi secvakl ruce želízky. Oba mají být za pár hodin na pódiu - na dost odlišných stejdžích (on elekro-popík, ona indie rock), oba jsou ofiko zadaní a lezou si už po 2 minutách si na nervy... Jaký lepší začátek pro romanci si přát!(25.11.2016)

 • Pedross800
  ****

  "I DONT WANT THAT I WANT YOU INSTEAD" Ouuuu yeaaaah tomu říkám parádní jízda. Nádherný odpočinkový hudební počin s originální milostnou zápletkou. Kdo by nezažil tu okouzlující energii hudebního festivalu.......opojnou, barevnou, odvázanou, osvobozující, dráždivou a neopakovatelnou......a přesně toho je tento film plný, přímo vší tou energií překypuje a sálá. A ta hudba!!!.... Opravdu fantastická feelingová záležitost a je dost škoda, že u nás asi skoro neznámá. Pro každého milovníka hudebních festivalů je toto vidět naprostá povinnost, věřte mi!!!(21.1.2015)

 • - Film sa točil 5 dní na festivale T in the Park (2010) v Škótsku. Herci aj so štábom táborili v zákulisí festivalu, kde mali umiestnených 80 stanov. (nirvana91)

 • - Predstaviteľka Morelly Natalia Tena má vlastnú kapelu Molotov Jukebox. (nirvana91)

 • - Každý deň, po tom, čo bolo natáčanie ukončené, sa film upravoval vzhľadom na to, že scény by nemohli byť znova natočené po skončení festivalu. (nirvana91)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace