poster

Comic Book Men (TV pořad)

Komedie / Reality-TV

USA, 2012, 39 x 30-60 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ennis1919
  ****

  Myslim ze ludia ktorym comics nic nehovori by sa mali tomuto serialu obklukou vyhnut ... zbytocne tu svojou neznalostou pokazia hodnotenie ...(9.3.2012)

 • SaNcHeZ_cz
  ***

  Poměrně úzce zaměřená talk show, která téměř výhradně osloví hlavně fanoušky komiksů a všeho s nimi spojeného. Nabízí se dále pro věrné posluchače podcastů Kevina Smithe. Ostatní si bohužel nemají moc co najít.(15.2.2012)

 • Kryton
  *****

  CBM je úzce pojatá a úzce profilovaná show. Neznáte-li komiksy, celý komiksový vesmír, narážky na pop-kulturu a někdy infantilní vtípky, pak se radši nedívejte. Fanoušky Kevina Smitha to potěší částečně, protože on jen hostuje a je za mikrofonem své rádiové show. Osobně bych si jí rád někdy poslechl, protože seriál je prostříhaný. Takže oč jde? Komiksový obchod Secret Stah v New Jersey (ano odtud je i Kevin Smith) ukazuje všední den zaměstnanců obchodu. Do obchodu chodí lidé, kteří si kupují komiksy, figurky a další memoriály a merchandise z filmů a komiksů. Obchod i vykupuje a tak jsou tu scény, kdy se smlouvá nad někdy až skoro historickými kusy komiksů. Vedle toho si zaměstnanci dělají srandu ze sebe a především z jednoho z nich - Minga. Ten toho vytrpí fakt hodně. Ovšem díl, kdy do obchodu přichází samotný Stan Lee stojí za to. Jak říkám toto je pořád pro milovníky komiksů a potěší skutečné nerdy. Není pro lidi, kteří vidí Big Bang Theory a myslí, že komiksový obchod je malá místnost plná nekomunikujících mimoňů. Já jsem potěšený a někdy se rád bavím nad vtípky na téma komiksů. Mimochodem tento seriál nemá titulky, takže pokud neumíte žargón, tak nebudete místy chápat. Každopádně CBM je zajímavý pořad a já jsem rád, že existuje. Hodnocení OST: Kromě úvodní znělky se moc hudby neobjevuje. Vlastně není žádná. Toto je reality-show. Tak hodnotím epickou znělku - 5/10(3.3.2013)

 • char_t
  **

  Tohle není reality show, to je jen a pouze natočená realita v obchodě s komiksy s Kevinem Smithem. Pro absolutní komiksové fandy je možná zajímavé sledovat, jak prodavač se zákazníkem smlouvají o ceně podepsaného komiksu a rozebírají, jestli je podpis autora pravý, já ale radši co se komiksů týče zůstanu u filmů. 50%(15.2.2016)

 • koci
  ****

  Velice příjemná pohodička, 20 min. formát ze druhé série tomu sluší mnohem lépe. Moc bych jim přál třetí řadu.(12.5.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace