poster

Comic Book Men (TV pořad)

Komedie / Reality-TV

USA, 2012, 39 x 30-60 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Pandos
  *****

  Parádní seriál pro všechny komiksové geeky. Baví mě reakce zaměstnanců na věci co jim tam ostatní přinesou prodat ("WOW! I've seen pictures of it, but I never really believed it's real..."). Mělo by tam být ale míň záběrů do rádia - to přece nikoho nezjajímá, že Kevin neví co se stalo. Občas je mi velmi nesympatický Walt díky jeho chování vůči zákazníkům a ostatním zaměstancům, ano ten to kazí, ale komiksy mě nadchly víc než on mi to znepříjmenil, tak dávám 5* a už se těším na druhou sérii :)(23.9.2012)

 • Turtle
  *****

  Když jsem prvně viděl, že jde vlastně o sestřih pracovního dne následně okomentovaný účastníky a Kevinem Smithe byl jsem malinko zklamaný. Dal jsem tomu ale šanci a nelitoval jsem. Smál jsem se i dvacetkrát za díl, spoustu věcí jsem se dozvěděl a vyjednávání o cenách vás nenudí ani po několikáté. Člověka co nemá žádný vztah k geek subkultuře to ale asi bude nudit.(20.6.2012)

 • Kryton
  *****

  CBM je úzce pojatá a úzce profilovaná show. Neznáte-li komiksy, celý komiksový vesmír, narážky na pop-kulturu a někdy infantilní vtípky, pak se radši nedívejte. Fanoušky Kevina Smitha to potěší částečně, protože on jen hostuje a je za mikrofonem své rádiové show. Osobně bych si jí rád někdy poslechl, protože seriál je prostříhaný. Takže oč jde? Komiksový obchod Secret Stah v New Jersey (ano odtud je i Kevin Smith) ukazuje všední den zaměstnanců obchodu. Do obchodu chodí lidé, kteří si kupují komiksy, figurky a další memoriály a merchandise z filmů a komiksů. Obchod i vykupuje a tak jsou tu scény, kdy se smlouvá nad někdy až skoro historickými kusy komiksů. Vedle toho si zaměstnanci dělají srandu ze sebe a především z jednoho z nich - Minga. Ten toho vytrpí fakt hodně. Ovšem díl, kdy do obchodu přichází samotný Stan Lee stojí za to. Jak říkám toto je pořád pro milovníky komiksů a potěší skutečné nerdy. Není pro lidi, kteří vidí Big Bang Theory a myslí, že komiksový obchod je malá místnost plná nekomunikujících mimoňů. Já jsem potěšený a někdy se rád bavím nad vtípky na téma komiksů. Mimochodem tento seriál nemá titulky, takže pokud neumíte žargón, tak nebudete místy chápat. Každopádně CBM je zajímavý pořad a já jsem rád, že existuje. Hodnocení OST: Kromě úvodní znělky se moc hudby neobjevuje. Vlastně není žádná. Toto je reality-show. Tak hodnotím epickou znělku - 5/10(3.3.2013)

 • starblade
  ****

  Konečně talk show o něčem, co mám rád a baví mně. Přiznám se, že nejsem sběratel, ale když vidím, co lidi mají a prodávají, tak bych hned po tom sáhl. Nejvíce se mi líbí smlouvání o ceně a to, co si vymýšlí mimo prodávání v comix shopu. Prostě, ten kdo má rád comixy tak si přijde na své, ale i ten kdo se o ně nezajímá by měl aspoň jeden dva díly shlédnout.(5.3.2012)

 • Kaluž
  ***

  Velice sympatická nerdovina pro všechny komiksem políbené. Hurikán Mewes byl mimořádně ničivý :) /// 2. sezóna /// První polovina druhé sezóny výrazně slabší než ta předchozí. Parta buranů se furt naváží do Minga a vymýšlí píčoviny (dětská narozeninová párty, found footage horor), přičemž zábavného povídání k tématu, tedy komiksům a jejich historii, ubylo. Díky alespoň za cameo Stana Lee, to byla krásná tečka za podzimní částí. Jdu o bodík dolů. Jako humorný přívěsek k The Walking Dead to pořád funguje. /// "Jarní" část druhé sezóny se pochlapila, ubylo rádoby žertovných kousků kozlíka Minga, přibylo komiksové kultury, akorát tou závěrečnou hokejovou epizodou to zase úplně zazdili. Kevin Smith by se mohl více angažovat a začít psát scénáře, protože ti ňoumové zpoza pultu toho sami moc nevymyslí. /// 3. sezóna /// Už se to potácí ve vodách průměru, strhávám další puntík. Na druhou stranu je to vzhledem k tématu furt lepší než exkrementy pomazaným drátem do oka, takže nashle u další řady.(10.4.2012)