Comic Book Men (TV pořad)

Komedie / Reality-TV

USA, 2012, 39 x 30-60 min

Myslim ze ludia ktorym comics nic nehovori by sa mali tomuto serialu obklukou vyhnut ... zbytocne tu svojou neznalostou pokazia hodnotenie ...(9.3.2012)

Poměrně úzce zaměřená talk show, která téměř výhradně osloví hlavně fanoušky komiksů a všeho s nimi spojeného. Nabízí se dále pro věrné posluchače podcastů Kevina Smithe. Ostatní si bohužel nemají moc co najít.(15.2.2012)

CBM je úzce pojatá a úzce profilovaná show. Neznáte-li komiksy, celý komiksový vesmír, narážky na pop-kulturu a někdy infantilní vtípky, pak se radši nedívejte. Fanoušky Kevina Smitha to potěší částečně, protože on jen hostuje a je za mikrofonem své rádiové show. Osobně bych si jí rád někdy poslechl, protože seriál je prostříhaný. Takže oč jde? Komiksový obchod Secret Stah v New Jersey (ano odtud je i Kevin Smith) ukazuje všední den zaměstnanců obchodu. Do obchodu chodí lidé, kteří si kupují komiksy, figurky a další memoriály a merchandise z filmů a komiksů. Obchod i vykupuje a tak jsou tu scény, kdy se smlouvá nad někdy až skoro historickými kusy komiksů. Vedle toho si zaměstnanci dělají srandu ze sebe a především z jednoho z nich - Minga. Ten toho vytrpí fakt hodně. Ovšem díl, kdy do obchodu přichází samotný Stan Lee stojí za to. Jak říkám toto je pořád pro milovníky komiksů a potěší skutečné nerdy. Není pro lidi, kteří vidí Big Bang Theory a myslí, že komiksový obchod je malá místnost plná nekomunikujících mimoňů. Já jsem potěšený a někdy se rád bavím nad vtípky na téma komiksů. Mimochodem tento seriál nemá titulky, takže pokud neumíte žargón, tak nebudete místy chápat. Každopádně CBM je zajímavý pořad a já jsem rád, že existuje. Hodnocení OST: Kromě úvodní znělky se moc hudby neobjevuje. Vlastně není žádná. Toto je reality-show. Tak hodnotím epickou znělku - 5/10(3.3.2013)

• char_t

Tohle není reality show, to je jen a pouze natočená realita v obchodě s komiksy s Kevinem Smithem. Pro absolutní komiksové fandy je možná zajímavé sledovat, jak prodavač se zákazníkem smlouvají o ceně podepsaného komiksu a rozebírají, jestli je podpis autora pravý, já ale radši co se komiksů týče zůstanu u filmů. 50%(15.2.2016)

Velice příjemná pohodička, 20 min. formát ze druhé série tomu sluší mnohem lépe. Moc bych jim přál třetí řadu.(12.5.2012)