Okrsek 22 (TV seriál)

NYC 22

Krimi / Drama

USA, 2012, 13x44 min

Peter Nashel

Adam Goldberg, Leelee Sobieski, Stark Sands, Judy Marte, Terry Kinney, Harold 'House' Moore, Tom Reed, Felix Solis, Elizabeth Masucci, Sheila Vand, Josh Pais, Robert John Burke, Dana Eskelson, Cheryl Alessio, Gina Hernandez, Kevin Brown, Kathleen Chalfant, Ephraim Sykes, Teena Byrd, Hoon Lee, Sonequa Martin-Green, Casey Siemaszko, Skipp Sudduth, John Scurti, Giancarlo Esposito, Juan Carlos Hernández, Scott William Winters, Annie Golden, Michael Oberholtzer, Liche Ariza, Annika Boras, Dennis L.A. White, Leslie Lopez, Adriane Lenox, Ed Moran, Rajesh Bose, Taylor Gildersleeve, Madison McKinley, Erika Rolfsrud, Michael Drayer, Elaine del Valle, Armand Schultz, Erik LaRay Harvey, Genevieve Hudson-Price, Jessica Leccia, Ramsey Faragallah, Robert C. Kirk, Amina Robinson, Drena De Niro, Meera Rohit Kumbhani, Matthew Shear, Bobbito Garcia, McCaleb Burnett, Octavio Gómez Berríos, Terry Serpico, Eugene Jones III, D.K. Bowser, Mike Landry, La La Anthony, Victor Williams, Erin Dilly, Angel Caban, Dascha Polanco, Chance Kelly, José Ramón Rosario, Walter Vincent, Michelle Hurst, Sharon Washington, Ron Cephas Jones, Allison Case, Andhy Méndez, Sonnie Brown, Henry Yuk, Frank Converse, Leslie Uggams, Robert Kelly, Sean Ringgold, Mike Hodge, Lenny Venito, Rebecca Naomi Jones, Christopher Place, Juney Smith, Bhavesh Patel, Stanley Mathis, Erik Heger, Okieriete Onaodowan, Jimmie Saito, Jermel Howard, Arthur French, Babs Olusanmokun, Andrea Bordeaux, Eric Nelsen

Dnes jsem měl možnost se na tento seriál podívat a docela mě bavil. Neni to nic extra, ale zase nesouhlasím s tvrzením, že je to naprostý blábol. // 50%.(1.12.2014)

Serial o zelenacoch v NYPD, vyzera to slubne. Dalsie casti ukazu ci to ma na Prime Suspect.(16.4.2012)

Velice zajímavý a napínavý počin..! Oslovilo mě nesmírně prostředí NYPD a tak plánuji sledovat i další filmy a seriály z této adrenalinové branže. V NYC 22 nechybí vztahy, vtípky (místy až ironické), napětí, akce a spád. Doporučuji! Škoda že má jen 13 dílů.(20.9.2014)

• Gogo333

Po 4 dílech: koukat se na to dá, ale je to průměr. Víc se mi líbí Rookie Blue a těm jsem dal 3*, tak zatím NYC dostane 2*. Později možná ještě změním, uvidím jeslti bude ještě těch zbylých 9 dílů a jak si povedou. EDIT: Tak po skouknutí celé série, zůstal průměr. Postavy ušli, ale nijak pořádně si mě to nezískalo. 50%(3.6.2012)

Seriál o nováčcích v policejním sboru ukazuje běžnou rutinní policejní práci. Jezdí, či chodí městem a v případě nutnosti zasahují. A tak o nudnosti nemůže být ani řeč, neb se neustále něco děje. Vyvolává to ve mě vzpomínky na obdobný seriál Třetí hlídka. Rozdíl je pouze věkový. Nic se tu nepřepaluje do akčního klišé a vše v klidu zůstává v reálném dějství, což je velké plus. A tak se jedná o další policejní seriál o běžném policejním životě.(20.7.2014)