Největší hvězdy českého filmu se v přímém přenosu z Velkého sálu pražské Lucerny utkají o prestižní ceny. Letošní ročník je poctou filmové hudbě a není tedy náhodou, že nás galavečerem provede Lucie Bílá. (oficiální text distributora)

Gloory odpad!

Kdykoliv Bílá otevřela rypák, tak sem musel vypnout zvuk....ale vážně! Ještě je škoda, že nedali všech 12 lvů Odcházení - to by jen podtrhlo celkovou debilitu tohoto počinu.... ()

jirka.maso

Bílá bída!!! Jak Lucie tak i bledá scéna bez kulis. Pro mě nejhorší Lev za posledních pár let. Čemu loni Budař vrátil jakýs takýs lesk, letos Vachler naprosto zabil. Stodvacet minut trapnosti, prostřihů na českotelvizní gumáky Dvořaka s Fridrichem a nudící se lidi, dodělal na konci blábolící ředitel Mattoni a Suchý s Molavcovou! BRRR otřesnééé! Samozřejmě nechyběla ani stále stejná upoutávka, že do Cannes vás odveze pohřební služba Renault... Ani sem se nedivil, že už nikdo na konci nechtěl z oceněných na podium, zřejmě byli všichni konsternováni tím, co právě viděli. Achjo, jediná hvězdička za pana Somra. ()

Benjo

Že Bílá neni nic moc je jasny - neni to moderátorka... Chtěl bych aby to dělal zase Roman Holý, já jsem tehdy ještě nebyl na světě. Tance byly fajn, remixy slavnejch skladeb byly fakt super. Díky za ocenění Havla:-) a chtěl bych vidět Poupata ()

casyy odpad!

Zkaza Ceskeho Lva je dokonana, Lucie Bila tento porad zavrazdila v primem prenosu! Ale svym zpusobem to byla velkolepa, az surrealna, podivana. Tato podivana mi vsak drtivou vetsinu casu pusobila fyzickou bolest. Netusil jsem, ze neco takoveho je v televizi vubec mozne. Uprimne bych chtel videt do hlavy sefa CFTA a rezisera poradu Petra Vachlera, o cem po tomto veceru premyslel. Vedle tragickeho vykonu Bile jsem vubec nepochopil ani koncept predavani, ty WTF tanecni predely mely byt hudebni oslavou filmu? Aha. S rozdelenim cen mam jeden zasadni problem, jelikoz uplna ignorace Sedlacka je normalne trestnym cinem. Pristi rok uz si dam Lva jen na teletextu. ()

p.a.douch odpad!

To byla bída!! Nemám co k tomu dodat!! Teď snad abych "Lenssen & spol." zvednul hodnocení, protože ani tenhle seriál neni taková bída, jako tohle předávání filmových cen. Už vím, na co se příští rok dívat nebudu. Zdraví mám jen jedno. ()

Dagoun odpad!

Já se obávám, že vina není na paní Bílé, ale ve Vachlerově vkusu vůbec. Jeho sestřih vlasové pokrývky ve mě vzbuzuje stejný pocit jako toto předávání cen. Díky bohu, že Vachlerovy vlasy nemají být vrcholem české filmové sezóny, bohužel Český lev ano. ()

Dino13 odpad!

PROČ?! Kde jsou ty časy, kdy Českého lva moderoval třeba Dušek! Z mého pohledu to Bílá absolutně nezvládla! A vůbec lev je cena pro filmaře! Proč tedy večerem provázela zpěvačka?! Kromě převzetí ceny Somra totální fiasko! ()

AnaMaruska

1* za tanec s projekcemi. Ta Bílá je tak neuvěřitelně hloupá paní, že jedině proto mohla kývnout na něco, na co absolutně nemá - to chichotání, ksichty, "já bych chtěla ještě říct..." a ječení, to fyzicky bolí :-(( ()

Margarite

Jedním slovem - zklamání....leccos bych Bílé byla schopna odpustit, ale přece jen ty ječivé výkřiky, přihlouplý chichot a "wow" se do takového pořadu nehodí (a od moderátorky už vůbec ne). Jako plus však hodnotím hudbu celého pořadu i občasné taneční kreace :) ()

Bobik99

Lucie Bílá umí zpívat, ale moderování jí opravdu nejde. Vystoupení tanečníků se mi velice líbila, ale jinak večer ničím neoslnil. Bohužel, snad se to někdy zvedne k lepšímu ... můžeme jenom doufat ()

Fenk

Letošní udílení cen českého krále zvířat připomínalo spíše mňouk prašivého kočičáka, který zavítal na vegetariánský raut hladových masožravců. ()

mnu

Jeden z nejhorších přenosů ever. Nepochopila jsem, proč večer uváděla Bílá, taneční vystoupení už mi taky přijdou poněkud ohraným doplňkem... Díky za Nevinnost, Poupata a Odcházení. ()

sutorovic

Minulý rok som sa príjemne bavil, ale tento rok fakt o prde. Občas mi to pripomínalo The Office.. akurát bez toho vtipu. Ten tam žiaden nebol, samozrejme. Aj keď to občas tak vyzeralo, že tam je... nakoniec sa vždy všetko vysvetlilo a vysvitlo, že tam nie je.Amen. ()

desnik odpad!

Úděsný....to je úroveň!!! Nejprestižnější filmové ceny v ČR a člověk nevěří svým očím!!! Chabý a nudný pokus....doprovázený jednou taneční skupinou, která mimochodem nejni nic extra....s chudým pódiem, které se snaží vyzdvihnout nepříjemným a rušivým světelným efektem na obrovským nápise....s jedním moderátorem, který si to i sám odzpívá, aby na jediným slavnostním večeru ušetřili....to do 21.století nepatří, možná před 30 lety....co dodat? Rok od roku horší..... ()

e-pilot

ODPAD nedávám jen z úcty k oceněným Josefu Somrovi, Vladimíru Javorskému a Taťjaně Medvecké. A nyní ke shodnocení: Tento večer trpěl sice více slabinami, od nezajímavě-trapného scénáře až po nudné taneční předěly, ale jedna ze slabin čněla opravdu nade všechny, a tou byla vele-ubohá moderátorka. Takhle příšerně hrubě a nevkusně Českého lva v celé jeho historii ještě nikdo nikdy neuváděl. ()

SankaKofik odpad!

Letošní ročník byl jedním z nejhorších v historii. Tohle se bude těžko překonávat. Bílá trapná, vtip absolutně žádný a téměř dvě hodiny ztraceného času. ()

taryrta odpad!

Světlý okamžik: Josef Somr a Táňa Medvecká. Ale je jasné, že tam byli sami za sebe a za jejich pěkným a vtipným projevem nestojí tvůrci ČL, kterým se přenos vůbec nepovedl. ()

Legi36 odpad!

První Český lev v černém. Zaslouženě.Lucie Bílá trapná a blbá!!!! a do toho nějaká příšerná skupina baleťáků.- moderátorko a jsem rád, že jste se nezapomněla pochlubit, kolik máte zlatých slavíků, to mě taky hrozně zajímalo. Jo a aby se úroveń Českých lvů snížila ještě níž, tak příště jako moderát.Ono ostatně těch 12 nominací pro Havla, ehm, to je docela slušný políček do práce ostatních filmařů. A co mě neskutečně vytáčí, jak kamera neustále dávala záběr na Dášu, OMG. K samotným výsledkům, jsem za Poupata rád......"a chtěla bych poděkovat paní Dáše, protože jen díky ní tu s námi byl pan Havel tak dlouho". Pani Bílá to už jste fakt trošku přestřelovala, navíc tohle je o filmech a ne o vašich pocitech, a o tom že všechny lvy přejete Odcházení, a když už tak to stačilo říct jednou, těch 110 minut není tak dlouhá doba, aby jsme si to nepamatovali, když nepočítám fakt, že mě vůbec, ale vůbec nezajímá, komu to přeje moderátor.Děs a běs.!!!!!!! ()

hameluk odpad!

Někde jsem četl, že za moderování Českého lva si Lucie Bílá řekla jednu jedinou korunu. Upřímně – i to je za její výkon hodně! Její občasná dezorientace, rádoby vtipnost a bezprostřednost, a neustálé hýkání a pištění bylo opravdu hrozné. A to ani nemluvím o jejím osobním, hezkém, ale v tomto případě naprosto nevhodně vyjadřovaném obdivu k paní Havlové… Aby nedošlo k nějakému omylu – Lucii Bílou uznávám jako vynikající zpěvačku, vážím si jí za její velké srdce a mám ji rád jako člověka za to, jaká je, ale tohle bylo vážně šílené! Po tomto výkonu jsem přesvědčen, že příště může předávání Českých lvů moderovat třeba pan Klaus. Za rok touhle dobou to jako kšeftík třeba vezme… P.S.: Ano, měl bych hodnotit pořad, ne moderátorku, ale nelze jinak. Možná bych dal hvězdu za vtipné vystoupení Josefa Somra. A ještě jednu za dvě skvělá vtipná vystoupení Jiřího Pechy. Výkon moderátorky a fakt, že jí prý Petr Vachler nabídl moderování i dalšího ročníku, však i tyto dvě nemilosrdně zašlapává do země. Amen. ()