Komentáře uživatelů k filmu (1 170)

 • Monika95
  ****

  Po dvou přečtených knihách o umělé inteligenci a tomto filmu si už připadám jako odborník. :D Je to fakt děsivý, kam až může lidstvo dojít a co pak až nás umělá inteligence převýší??(18.2.2019)

 • gruzdej
  ****

  Čistokrevný Asimov řízlý hipsterskou červenou knihovnou. Ale pokud přežijete tempo, funguje to skvěle.(15.7.2014)

 • tommei
  *****

  so touchable..(29.7.2014)

 • a0001
  **

  Na začiatku som bol proti filmu zaujatý, nieje to totiž moja šálka kávy, no po pár minútach som si začal namýšlať, že sa zrejme mýlim. Film mal čaro, originalitu, humor a lákavé tajuplno. Žiaľ ani po čase sa dej nikam neposunul, tempo bolo čoraz ťahavejšie smerujúc do krajiny Nuda.(7.8.2014)

 • raininface
  **

  Jako rozhlasová hra na podzimní večer by to možná mohlo být docela dobrý.(26.8.2014)

 • Kelexro
  ****

  Supr vytříbenej filmeček,, Chvilkama občas k popukání ,ale jo fakt dobrý,,no uvažoval jsem mezi 3 a 4 hvězdami , nakonec 4 kvůli tomu jak to Phoenix dokázal neuvěřitelně prodat.(31.8.2014)

 • StrixCZ
  ****

  Zajímavé. Nemůžu říct, že by mě tento snímek vyloženě nadchnul (našlo by se pár nelogičností i věcí trochu přitažených za vlasy), ale rozhodně to má atmosféru (mj. díky skvělé hudbě) a působivou myšlenku. Navíc mě docela potěšil závěr. Takže ve výsledku si ho vlastně klidně dám někdy znovu... :o) 75 %(11.9.2014)

 • AAnubis
  *****

  Tento snímek byl bezesporu jedním z těch zajímavějších. Příběhová linka filmu mě dokázala chytit, usadit mě a vychutnávat si emočně napjatou atmosféru filmu. Když jsem o filmu poprvé slyšel, myslel jsem, že to bude tradiční bububu na antisociální budoucnost lidstva, ale film podal zajímavý pohled na tuto tématiku s takovým ... hořkosladkým koncem. Herecké výkony herců byly velmi vydařené (i když musím říci, že Olivia Wilde mi vůbec nesedla svým podivným chováním), příběhová linka dobře vystavěná a soundtrack boží. Film jsem měl připravený už dlouho ke zhlédnutí a jsem rád, že jsem si na něj konečně udělal čas. Viděno v AJ // Na závěr jen malý postřeh, nad kterým jsem nemohl přestat myslet - I když to byl film z "nedaleké budoucnosti", tak nevypadal vůbec futuristicky. Netvrdím, že to je dobře nebo špatně, pouze jsem to chtěl poznamenat.(13.9.2014)

 • Santiago.
  ***

  Oni to snad mysleli vážně? Skvělý námět na komedii, ale toto? Tolik přeslazenosti, umělosti, ty vohozy jak z bývalé NDR osmdesátých let (fandové módy ať prominou mé ignorantství)... Jindy skvělému Phoenixovi jsem to tentokrát prostě a jednoduše nevěřil vůbec nic. A kopačky od "windows" jen vrcholem potupy. Opravdu velké zklamání, námět originální a co z toho vzniklo...(20.9.2014)

 • kiararaftl
  ***

  Joaquin Phoenix je sice vyborny herec a staci na to, aby utiahol cely film, ale takto znicit potencial filmu som este nevidela. Totiz ten koniec, kedy nie je vysvetlene, co, ako, preco, len sa proste spravi nieco , aby sa film ukoncil, to vo mne zabilo cely zazitok. No a sex s programom, koho toto moze uspokojit na vztah?(28.10.2014)

 • ikre
  **

  Dost nudný přerod umělé inteligence v normální nesnesitelně protivnou ženskou. Trochu vzruchu přinesl pouze pokus o použití zapůjčeného těla dočasné náhradnice, čehož ale hlavní hrdina trestuhodně nevyužil.(29.10.2014)

 • Tercikkk
  ****

  Film je úžasný. Ta kamera, hudba, emoce, barvy, herci, melancholie...nemám slov. Ale něco mě trochu znepokojovalo. Nedokázala jsem se plně vcítit do filmu, protože jsem hluboce nesouhlasila s tak dokonalou láskou k něčemu pro mě neživému. Čekala jsem na každé zakopnutí (*SPOILER* → a když Samatha Thea opustila, cítila jsem se šťastně a svobodně ← *SPOILER*). Film je pln krásných pocitů, je to svým způsobem oslava lásky. Jsem opravdu nadšena. K hereckým výkonům netřeba komentáře. Byly báječní.(31.10.2014)

 • MutantMarana
  ****

  Hodne inteligentni zalezitost. Smutna, melancholicka, tak nejak ze zivota. Budou to mit nasi vnuci a vnucky tezky :o( Jedna * dolu za extremne otravujici a donekonecna opakujici se posouvani a rovnani Phoenixovych bryli. Peklo. Kor ze zacatku, to byl jedinej duvod to prerusit. WTF? Proc? Scarlett, Amy (ikdyz byla malo videt) Rooney, Olivka vsecho paradni slecny pri pohledu na jejich vykony, (Scarlettina top role, hlavne ze neni videt)se nad brejlema toho knirace da primhourit oko. 80%(14.11.2014)

 • J!b
  ***

  Cítím se nahlodán. Co když mi můj milovaný Pz.Kpfw. IV hydrostat. ojíždějí i jiní....? Ale co, stejně nemá hlas jako Skarleta, tak ať si de, nevděčník jeden....(23.11.2014)

 • blondboss
  ***

  Rozporuplné pocity vo mne ostávajú ešte dosť dlho po zhliadnutí filmu. Joaquin Phoenix sa dal nahovoriť na síce originálny, ale dosť zvrátený scenár, ktorému som neprišiel na chuť. Sorry, ale dve hodiny pokecávania s počítačom ma nemohlo nejako nadchnúť. Tri hviezdičky ale dávam za tú primárnu myšlienku, ktorú tento počin priniesol. Spike Jonze totižto pekne ukázal, že súčasná virtuálna doba plná virtuálnych vzťahov a priateľstiev môže dospieť až k neodvratnej osamelosti. A navyše ma naštvalo, že Scarlett ani raz neukázali...počuť iba jej hlas je ako sexovať so vzduchom...nič moc teda :) Takže pre mňa dosť divný film a hodnotím priemerne. 55 %(22.12.2014)

 • zdeci
  ***

  Dát to namluvit Bohdalku namísto zabouchnuté Johany, nikdo nemusel na střechu.(26.1.2015)

 • klichem
  *****

  Krásny film. Jemne plynie. Tesne po odsledovaní neviem, či mam byť deprimovaná, alebo sa tešiť zo života, ktorý môžem žiť. Jedno Vám však môžem zaručiť a to, že si po tomto filme budete vážiť každé pohladenie od svojej milovanej osoby.(29.1.2015)

 • Ruadek
  ***

  Slabší tři body z pěti za snahu o jiný přístup k věci, samotný nápad není ničím originálním, ztvárnění taktéž (zrovna Jonze je vizuální kejklíř, od něhož jsem čekal více úletů). Prostě jednoduchý film hozený lehce do budoucnosti, jejíž ztvárnění je největším kladem filmu. Dílo stojící na scénáři a jediném hereckém výkonu (Phoenix prakticky neodejde ani na okamžik od kamery), občas trochu slabé, pomalé a bez síly, kterou jsem v určitých okamžicích potřeboval. ***(8.2.2015)

 • Rust_Francis
  *****

  Ono není se čemu divit, mít můj počák hlas jak Scarlett, tak taky z baráku nevylezu. Rozkošný snímek o průseru moderní doby. Už tam jsme? Řekl bych, že jsme udělali krok přes lajnu, která tam vede a bohužel, není cesty zpět. Romantické sci-fi o zamyšlení, lásce, komlikovaností vztahů a lidech, kteří kolikrát chtějí jen to nejmenší. Aby jim někdo porozuměl. The Moon Song vp odání herců geniální.(22.2.2015)

 • Sharleen
  ****

  Máte problémy vo vzťahu? Pozrite si tento film a minimálne oceníte, že máte aspoň skutočného partnera. Toto je vízia, pri ktorej hádam nechce nikto skončiť, ale pri vývoji akým sa ľudstvo a technika uberá, to žiaľ nie je vôbec vylúčené. Atmosféra filmu je neobyčajne podmanivá a vtiahne vás do tohto neobyčajného vzťahu či už chcete alebo nie.(24.3.2015)

 • Sakulnikov
  ****

  Doufám, že takový vynález mi nebude nabídnut, mám obavu, že bych dopadl ale mnohem hůř. Skoro jako v jednom Clarkově románu (tuším Desátý stupeň?), tedy kompletní propadnutí virtuální realitě bez cesty zpět.(4.4.2015)