Extrémne rodiny (TV pořad)

Reality-TV

Slovensko, 2012, 60 min

Mnohí sa tu oháňajú tým, že výsmech mentálne zaostalej rodine, nejakým gayom a najnovšie aj členom hudobnej skupiny Zub času a ich rodinným príslušníkom do televízie nepatrí, pretože je to nemorálne. Ale kto týmto ľuďom kázal, nech sa prihlásia do programu, v ktorom z nich budú robiť úplných idiotov? Bolo to ich rozhodnutie a u mňa tak nejaké morálne zábrany preto idú bokom. Na jednej strane síce pochopím najhoršie hodnotenie z dôvodu že sa jedná o totálne stupídnu reality-show bez akéhokoľvek pozitívneho vplyvu a prínosu pre národ a pokojne by som mohol ísť preto s davom, ale to mi na druhej strane nedovolia neustále útoky na moju bránicu v podobe bizarných situácií a hlášok najmä zo strany Tonka a jeho rodičov. Preto sa pri mojom hodnotení uberiem zlatou strednou cestou. (50%)(9.7.2012)

• mirec88

Tak takýto silný, hnusný a hlboký odpad som ešte neudelil asi žiadnemu filmu/seriálu/relácii. Toto, čo som videl bol totálny úpadok morálky človeka, teda vlastne TV Joj. Akože humor mám rád, ale toto nebolo ani trochu smiešne. Ja naopak som cítil s Tonkom a jeho rodinou súcit. Ako si môžu robiť srandu z nešťastia druhých je fakt smutné. Oni za to nemôžu, že sú jednoduchší ľudia. Veď na svete neexistujú len výnimoční ľudia. Je mi zle... zle z Hnojky a jej hnojového vysielania.(8.3.2012)

Prvá séria mala 5 častí, druhá len jednu. Bavili ma len príbehy o Tónkovi, ostatné rodiny nestáli za nič. Jedna vec je, že by sa nemalo smiať na osude druhých, tieto rodiny však išli do televízie dobrovoľne a vedeli do čoho idú. A úprimne napíšem, že sa na to dá pozerať lepšie než na slovenské seriály.(3.12.2014)

• Ten Druhy

Robiť si srandu z duševne aj telesne postihnutých, namiesto reálnej ľudskej pomoci, a navyše zarábať na tom, je úbohé. Možno sa Tonko so svojou famíliou prihlásil dobrovoľne, ale súdnosť mali mať tvorcovia, ktorí určite videli v akých podmienkach žijú a v akom sú stave. Žiadny charitatívny alebo altruistický zámer som tam nepostrehol. Je to žumpa televíznej zábavy, ani nie som zvedavý do akých extrémov ešte dokážu komerčné televízie, ktoré okrem iného parazitujú na ľudskom nešťastí a biede, zájsť.(10.4.2012)

• metal.storm

Je to tak trápne a úbohé, až sa hanbím že som sa dokázala pár sekúnd usmievať.(11.6.2012)