poster

ID:A

 • Dánsko

  ID:A

 • Slovensko

  ID:A

Thriller

Dánsko, 2011, 100 min

Externí recenze k filmu (3)

 • ČervenýKoberec.cz (Jiří Kábrt) ***

  "Stejně jako probuzení bez paměti nastolilo zajímavou hádanku, konec snímku přichází s pocitem spokojenosti a zadostiučinění. Žádné z odhalení nám asi nevyrazilo dech, ale po celý čas jsme si přáli, aby hrdinka, která nemůže nikomu věřit, se v pořádku dostala ze situace, jejíž podstatu také nezná. I…" (více)

 • Filmografie.cz (Michaela Benešovská) **

  "ID:A nepřináší nic nového ani zajímavého. Jedná se o nepůvodní akční film, protkaný chabě gradovanými thrillerovými postupy s hloupou zápletkou. Christiansenův film není vhodným příkladem současné skandinávské kinematografie. Film ID:A je určen k rychlé konzumaci a pro skalní obdivovatele Tuvy…" (více)

 • Filmserver.cz (Amaya Tomanová) ***

  "Hrdinčino postupné odhalování vlastní minulosti se dynamicky střídá s akčnějšími scénami, zdánlivá jednoduchost a přehlednost děje je nespornou výhodou filmu - hledáte-li "oddychovější" thriller se vztahovým žánrovým bonusem, hledáte-li film ze severské produkce, který má i přes svou relativní…" (více)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace