Nastala chyba při přehrávání videa.
 • pm
  ***

  Vídeňské Kinowelt má teď v březnu celkem fajn premiérovou nabídku, tedy alespoň pro fandy balkánské tvorby nebo třeba Radeta, kterému okamžitě patří celé plátno, kdykoliv se objeví na scéně. Platí to jak pro „Zemi krve a medu“ Angeliny Jolie, tak pro tuhle Ganselovu nepříliš objevnou, nadupanou moskevskou akci.(14.3.2012)

 • Darth Kedr
  ****

  Klasický zástupce dnešního pojetí thrilleru, ovšem ve velmi zajímavém ruském prostředí. A v Rusku, zemi neomezených možností opravdu není záhodno býti ve špatný čas na špatném místě s "těmi špatnými" Čečenci. Němci natočili film v angličtině a vzhledem k tomu, jak autenticky působí, myslím, že má jistou šanci se prosadit. Alespoň na mě tedy zapůsobil velmi dobře.(19.3.2013)

 • JFL
  ***

  Průměrný thriller na téma obyčejný člověk vržený do velkých událostí (jako "Na sever severozápadní linkou" či "Uprchlík"), kterým se němečtí producenti vydávají na širé pole anglicky mluvených projektů, které se snaží skrze mezinárodně známé tváře oslovit publikum i za hranicemi své země. Jen škoda, že film je prostě šedý průměr, a jmenovaným vzorům nesahá ani po kotníky.(19.2.2012)

 • kaylin
  ***

  Takový celkem průměrný thriller o tom, jak se člověk dostal někam, kde být nechtěl. A asi se není moc čemu divit, že tím, co ho dostalo tam, kde nechtěl být, byla žena. Celkem klasické schéma, které má to štěstí, že má docela zajímavé kulisy Ruska a ne až tak špatné tempo, které však rozhodně není strhující.(21.11.2016)

 • Solverino
  *

  Mezi jednou hvězdou a odpadem. Velmi slabý a dějově řídký, rádoby thriller. Pohledem pravdoláskomilů zpracovaný hloupoučký příběh o jednom východním němci, který se nechal v ruském vězení multikulturně obohatit (ne, ve sprchách to nebylo) několika Abduláhy z Čečny. A nakonec pravda a láska zvítězila nad rozumem a logikou a kdo neusnul hned na začátku, tak si může nadávat, že rovnou neodešel... škoda času! Prvotřídní sračka! Kam se hrabe svojí naivitou na US sračky! Bohužel.(24.5.2013)

 • - Jedná se o první anglicky mluvený film Dennise Gansela. (Zorlac)

 • - Pracovní název zněl The Year of the Snake. (Terva)

 • - Dennis Gansel přiznal, že během natáčení se nechal inspirovat filmem Tři dny Kondora (1975). (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace