Když se zrodí láska (TV film)

Love Begins

Scott H. Campbell

Kostýmy:

Evan Waters
  • Maratonec

Až mi bude šedesát, možná to přehodnotím a dám o hvězdu víc..Taková jednoduchá romance alá doktorka Quinnová..(21.9.2017)

• 01Zuzana10

Film, ktorý napísala žena pre ženy o ženských predstavách a túžbach. Ide o maličký TV filmík postavený na pár charakteroch odohrávajúcich sa na 3-4 miestach - farma, Millie's, u šerifa, na lúke/v meste a všetko stále striedame. Medzitým si trošku neohrabane zatancujeme. Zápletka je veľmi jednoduchá. Viac sa komentuje čo sa deje/ ide stať/čo sa stalo než sa koná. Pridáme štipku súčasnosti (napr. obsluha), populárnych prvkov ako vyzdvihnutie dôležitosti veriť v niečo, tradičné že niekto je predpojatý, aby láska musela prekonávať aj prekážky, že 1 z dvojice nemá záujem, či vôbec nechce byť v kontakte, keď čas pokročí a ide všetko dobrým smerom, treba uzliť kde sa dá (konflikt o viere a záverečný "zvrat")... Príbeh je videný hlavne očami "hrdinky", ktorá musí byť silná, lebo život jej zasadil rany a vytrhal plot a zeleninu a nečakane prší. Každý vidí, aká je nepríjemná a každý charakter to musí pochopiť. Len najprv to musí každý vysvetliť, než sa konečne vyjadrí aj "hrdinka". Tá je vždy tá "in charge", vydáva príkazy, musí byť všetko podľa nej, dokonca aj na konci SPOILER......................... vezme iniciatívu do vlastných rúk a sama predostrie otázku svadby i 1. sa vyjadrí. Jasné, že ženy chcú primäť chlapov konať ako ony chcú, ale chlap si musí myslieť, že koná z vlastnej vôle. Chudák chlap, nemá iné východisko. Ellenin neustály chichot, pochválenie kuchárčenia, postaranie sa o raneného. Clark silný pracant, na začiatku ukáže svoju bad boy stránku ale inak je krotký, pracovitý, zodpovedný, prvoplánový fešák, je vďačný za všetko... Role sme si rozdelili. Celý čas sme s hrdinkou. Vidíme jej svet, ju máme chápať a odobrovať jej konanie, (vidieť sa v nej?). Ale ono to nefunguje. Hrdinka je tak veľmi obyčajná, bežná, bez špeciálnych čŕt... Ale určite sa nájdu aj ľudia, ktorým sa to bude páčiť. A keď nie, tak pridajme aspoň kone, západ slnka, posedenie pri ohníčku či pod hviezdami. ___ Film sa dá nájsť na YT. Ideálny na čas, keď sa nechce pozerať nič dôležité, vážnejšie. A tiež je fajn vypnúť. Lebo vidieť ten prislabo využitý potenciál je škoda. Ale na nehlavnú TV asi stačí.. /?/ Videla som najprv časť z making-of a fešák zapôsobil :). Len asi nie na dlho.(17.3.2012)

film proženy které rády čtou červenou knihovnu.Někomu přijde laciná ale proč po každodenních starostech nevklouznout do světa lásky pochopení a dobrých konců? Extra tenhle žánr nevyhledávám ale proč si neuvařit kafíčko a nechat se ukolíbat do světa kde funguje láska o stošest! Brown je fakt kus pěkného chlapa.nemusí mít svaly jak nafouknuté krk jak bejk a přesto je sympaťák(25.4.2017)