Reklama

Reklama

Láska na tři roky

  • Česko Láska trvá tři roky (více)
Trailer

Obsahy(1)

Marc Marronnier je ve dne literárním kritikem, zatímco v noci světákem. Má za sebou bolestivý rozvod s Anne. Marc razí teorii, že láska trvá pouhé tři roky. Dokonce napsal pamflet, jenž tuto teorii dokazuje. Jeho setkání s Alice však otřese všemi jeho jistotami a teoremi... (claudel)

Videa (1)

Trailer

Recenze (21)

Vančura 

všechny recenze uživatele

Zhlédnuto v původním znění s anglickými titulky. Film je to povážlivě prostý jakýchkoli emocí a ústřední milostná dvojice doslova ubíjí svou vzájemnou nekompatibilitou (ó ano, za sebe nemám problém napsat, že mi je hercký projev Gasparda Prousta protivný, a vedle Louise Bourgoin bych se raději viděl sám). Při sledování jsem se neubránil dojmu, že film je postaven na velice slabém scénáři, který velmi neuměle kombinuje ohrané žánrové postupy a klišé z podobných filmů posledních let - pokud tedy přímo neplatí, že VŠECHNY současné romantické komedie jsou od sebe zoufale k nerozeznání. Mimochodem slovo komedie píšu ve vztahu k tomuto filmu jen s největším sebezapřením - ten film je strašně nevtipný a sledoval jsem ho se znuděným výrazem naivního očekávání, zda se konečně dočkám nějakého závanu výraznější filmařské invence - marně. Ten film je ztráta času. ()

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Jeden z tých filmov, pri ktorom stlačíte, že Prehrať a od začiatku tušíte, že ste prehrali. Ďalšia vulgárna romantika, ktorá sa točí veľmi často len okolo sexu a scenár si neodpustí také blbé reči chlapov, ako ktorá má akú šušku a tipovačky na to, či je žena prechádzajúca okolo vyholená. Človek sa cíti až trápne, keď toto počúva vo filme, ktorý sám seba tituluje romantická komédia, no neponúkne nič humorné, ani poriadne romantické. ()

Reklama

Pink.Panther 

všechny recenze uživatele

V Hollywoodu si patetický trapný proslov před publikem nechávají na závěr romkom těsně před happyendem, Francouzi to umístili za polovinu filmu, který má solidní soundtrack a nadějnou Louise Bourgoin, jinak je to film amerického střihu a s Francií to má pramálo společného. Němci tomu říkají Sommerkomödie. Produkce: The Film ()

hous.enka 

všechny recenze uživatele

Láska versus touha, tři roky versus na věky věků... Láska trvá tři roky nevnímám jako romantickou komedii, ale spíš jako pocitovku chlapíka, kterej je opuštěnej a má pocit, že všechno končí (proč začínat nový vztah, když se stejně všechno za tři roky pokazí, že jo). Navíc při pohledu do řady jeho přátel mu člověk musí dát za pravdu (historka s dědečkem z Mosambiku či odkud). Louise je za typicky sexy šarmantní Francouzku, co si život umí užít, a on je... intelektuál, hnidopich, kterého bych dost nerada potkala. Jako dvojice moc nefungují, ale vlastně pokud připustíme, že se protiklady přitahují... tak tomu dávám tři roky. ()

Thomick 

všechny recenze uživatele

Celkem zajímavej režijní rukopis jednak sám vydržel pouhou první půlku filmu, jednak ho stejně hravě přebila romantická klasika schovaná za tisíc způsobů hodnocení a upadání lásky/milostnýho vztahu, pár hodně nešťastných nechutností a jaksi neslavně upozaděnej proustovsky černočernej humor. --- Louise možná "objektivně" není žádná kráska, ale má fakt zvláštní druh sex-appealu. ()

Galerie (47)

Zajímavosti (2)

  • Film sa nakrúcal v Paríži a Issy-les-Moulineaux, no niekoľko ďalších scén bolo natočených aj v Baskicku (Pyrénées-Atlantiques), v Ciboure, Guéthary alebo dokonca Biarritz a jeho letisku. (Arsenal83)

Reklama

Reklama