The First Time

Drama / Komedie / Romantický

USA, 2012, 95 min

• grizly007

No asi takhle tyhle filmy mám rád. Co nemám rád je když mladí mluví jak knihy protože v jejich věku takto prostě nikdo nemluví. A rozhodně né američani. Při prvním setkání v uličce jsem doufal a přál si aby z toho nebylo to co z toho nakonec vzešlo. Dialogová sračka a slovní obraty jak ze scifi. Takto se prostě lidi nechovají. Sebemenší prd se řeší jak start raketoplánu a působí to tak strašně uměle že tento komentář jsem šel napsat asi tak po 70% filmu protože už prostě víc nesnesu. Těšil jsem se že to bude něco jako http://www.csfd.cz/film/291375-like-crazy/ kde milenecký pár dokazuje že dva lidé k sobě mohou cítit lásku a city i bez těch sračkoidních keců kolem. Na odpad to není a přesto ho dávám protože hodnocení k dnešnímu dni je 67% a to si tento film rozhodně nezaslouží. Dál to nemá cenu okecávat nebo už bych byl jako ta afektovaná husa z filmu. Ve skutečnosti jsou začátky vztahů v pubertě jiné. Méně ukecané, né tak dospělácky chytré a tím krásnější. Naprosto nereálný.(14.4.2013)

• katasta

Tak tohle bylo hooodně špatný... opravdu mi hlava nebere, jak je možné, že to má 72%??! A to jsem hodně na romantické filmy, ale tohle bylo fakt stupidní. Těšila jsem se na Britt, ale postavě, kterou hrála, bych dala asi nejradši mezi oči, aby přestala špulit tu hubu a rozsvítilo se jí. Scénář úděsně slabý, herecké výkony jakbysmet a celkově celá pointa, zápletka i celý příběh jsou jednoduše o ničem. Těch 90 minut bylo fakt hodně.(16.11.2016)

Takovej film ani ryba ani rak. Rozhodně to neni ani komedie, ani drama a k romantice to má taky docela daleko. Přirovnal bych to k teenage verzi "Before Sunrise". Sćenář je celkem klišovitý a předvídatelný (přiblblí kamarádi, přítel idiot, kondom na poličce..), většinu už jsem navíc viděl jinde a líp. Co je ovšem úplně do očí bijící je casting. Jak může někdo věřit svalnatýmu dvacetiletýmu klukovi s obličejem jak z Armani katalogu že je školní loser co nikdy neměl sex a jeho jediní dva přátelé jsou tlustej černoch a metr vysokej brejlatej McLovin s ofinou. Průměr který neurazí ani nenadchne ale Second Time už bych to vidět nechtěl.(10.2.2015)

Příjemná, nebojím se říci až netypická teen komedie. Možná by filmu prospělo, kdyby se odehrával v nějakém delším časovém rozmezí, protože díky tomu, že děj filmu zahrnuje události pouhých několika dní, na mě vztah hlavních postav a jeho vývoj působil trošičku neuvěřitelně (respektive velmi urychleně). Ale oceňuji, že se film odlišuje od většiny ostatních teen pohádek, ať už svými dialogy, nebo právě nepohádkově-pohádkovým vztahem hlavních postav. Sladké, ale hezky.(20.6.2016)

Niekto si povie.Ved o nič tu nejde,no pre iného,tu ide predsa o všetko!Taká tá oddychová pohodová a milá vecička pre chvíle romantiky.Snímok,ktorý u mňa udrží pozornosť po celú dobu obdrží hodnotenie 5 a viac hviezd.Jednoducho dokonalá vec.Romantická duša to pochopí a ocení.Je to snímok,ktorý rozhodne chcem vidieť ešte raz.Ukladám do pomyselného ,,depozitu" a odporúčam!(11.10.2014)

• - Během filmové noci, když Aubrey (Britt Robertson) mluví s Davem (Dylan O'Brien) tak mu vypráví, že jejím snem je cestovat. Ale ve skutečnosti v rozhovoru přiznala, že nenávidí cestování a raději je doma. (ARI50)

• - Auto, na ktorom jazdí Dave (Dylan O´Brien), je Chevrolet Aveo, model z roku 2011. (MikaelSVK)

• - Aubrey (Britt Robertson) ve filmu je nadaná talentovaná umělkyně při tvorbě koláže a kreslení, ale ve skutečnosti kreslit vůbec neumí. Přiznala, že je v tom hrozná a nemá žádný talent. (ARI50)