Anna je frustrovaná z dusnej atmosféry v rodine. Jej hysterická mama vyháňa partnera z domu a na ceste je prírastok do rodiny. Dievča, priťahované satanizmom, sa pomodlí satanistickú modlitbu. Keď sa jej braček narodí ťažko chorý, Anna v tom vidí splnenie svojej modlitby a má výčitky svedomia.
Medzitým do triedy prichádza nová spolužiačka, satanistka Maya. Budú Anna a Maya kamarátky? Ako má Anna nájsť šťastie, keď ju ťaží vina? (hygienik)

hygienik

Teenagerka Ann pochopenie nachádza v kruhu satanistov. Tí sú empatickí, dobromyseľní a vôbec, priam svätí. Tento film je nekvalitne urobený. Predovšetkým motivácie postáv by nepochopil asi ani Freud. Ale dej je nečakaný - originálny a tým pre mňa zaujímavý. Väčšinu času som mal pocit, že ide o paródiu nielen na satanizmus, ale na všetky možné druhy religióznych prúdov (kresťanstvo, veštice) a aj o paródiu na partnerské vzťahy. V prípade, že to snáď pán režiser zamýšľal ako seróznu drámu, je to nepodarok ťažkého kalibru. Tak či onak, bolo to fascinujúce. ()