Čtyřicátníci Niels, Andreas a Thomas mají pocit, že na třídním srazu se nebudou mít čím chlubit. Niels si připadá starý a ošklivý, Andrease opustila žena s mladým psychoterapeutem a Thomas místo fotek domu, ženy a dětí může ukazovat jen fotku psa. Naplánují si tedy před třídním srazem pánskou jízdu, na které se chtějí trochu pobavit s mladými krásnými ženami a užít si zase jako za mlada, aby si před třídním srazem dodali trochu sebevědomí. Kdo nezaboduje, musí stáhnout kalhoty před domovem důchodců! Tak schválně, kdo z nich to bude? (Severská filmová zima)

Trailer

Socrates

Tak jo, kvůli jednomu z nejoriginálnějších slavnostních proslovů stojí za to se na to podívat, ovšem jinak jsou to samý hemoroidy, koule a honění. Ale i přesto film překvapivě do nějakýho výraznýho nevkusu nesklouzává a jakkoli je tahle veselohra navíc takovou fontánou mindráků středního věku, poměrně příjemně to uteče. ()

misterz

Roztomilá a príjemná komédia na tému mužskej krízy stredného veku a o všetkom, čo toto náročné "vývojové" obdobie človeka so sebou prináša. Taká stretávka po 25 rokoch môže byť naozaj stresujúca záležitosť. Trochu mi tu ale chýbal ženský pohľad na vec. Niečo tu síce v tomto smere bolo, ale hrozne málo... Celkovo - čakal som viac humoru, no i tak som sa pri pár scénkach slušne pobavil, na lepší priemer to bohato stačí. 65/100 ()

easaque

svým tématem není tento film nijak zvlášť novátorský, ale seveřané nezklamali a pojali to na bláznivou komedii vcelku důstojně, což je v dnešní době docela poklad. Krize středního věku mě taky brzy čeká, tak budu na ni snad dobře připraven ;-). V rámci komediálního žánru si své 4 hvězdy rozhodně zaslouží a doporučuji jako pohodovou oddechovku. [ PŘÍBĚH: 2 /// ATMOSFÉRA: 2 /// ORIGINALITA: 1 /// NÁLADA: 3 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 2 (3*MAX) ] ()

Enšpígl

Nikdy bych si nepomyslel, že kecy o hemeroidech, o voholených koulích, pohledy na nahý pánský prdele, na koule smíchaný s drbáním koulí a honěním mě budou připadat zábavný, ale stalo se. Tahle trojka chlapů středního věku s pocitem, že jim tak trochu ujel vlak působí totiž absolutně přirozeně a žádný trapno se nekonalo. Hrozně se mě líbilo, že i když hlavní hrdinové prožívali naprosto absurdní situace jako třeba zaseklý koule v sauně, tak film jako celek měl v sobě obyčejný lidský život v jeho veselé i smutné podobě, tak jak ho známe všichni. No a ten závěr .....během závěrečných titulků jsem se cítil neskutečně příjemně, zkrátka musím přiznat, že jsem byl ve společnosti těch třech trhlíků šťastnej jak blecha. ()

Malarkey

Taková naprosto upřímná zpověď chlapa se vším všudy. Hemeroidy, voholený koule, nahý prdele ze všech úhlů, spermabanka, životní problémy, pády...a spíš už jenom pády a k tomu všemu pár životních mouder. Do toho naprosto skvělí herci, kterým nejde nefandit. Dánové tak natočili snad nejupřímnější komedii, co jsem od nich vůbec kdy viděl. A je znát, že si to vysloveně užívali, protože během sledování jsem si to užíval s nimi. ()